Facebook Twitter E-mail
27. října 2016

Hvězda z The Walking Dead zamíří do The Americans

Pátá řada The Americans (Takoví normální Američané) se rozrůstá o herečku Laurie Holden, která na sebe nejvíce upozornila svou rolí Andrey v The Walking Dead. Že by její nová postava oživila milostný život Stana Beemana?

Herečka si zahraje vedlejší roli Renee. Jde o ženu, která je novou tváří ve městě a Stana prvně potká v posilovně. Renee rychle zapadne do pánského kolektivu s ostatními muži, kteří holdují sledování sportovních pořadů, pití piva a rybaření. Je ale opravdu tou, o které se Stanovi po nocích zdá?

Holden si dále můžete vybavit z hostujících rolí v seriálech Major Crimes a Chicago Fire, ale například i z The X-Files nebo The Shield.

Natáčení třináctidílné páté série The Americans aktuálně probíhá. Nové díly se na obrazovky FX dostanou začátkem příštího roku.


Jaká byla čtvrtá série The Americans? Jakou ze scén si nejvíce vybavujete? Co čekáte od pětky? A máte rádi Laurie Holden?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 51 týdny
No tak se na ní začátkem roku budeme těšit :)
carolos
před 51 týdny
Laurie Holden mám rád od čias, keď sa objavila v Aktoch X ako Marita...
Koldik
před 50 týdny
Ked "odisla" z TWD tak sme smutili, lebo to bola super postava,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY