Facebook Twitter E-mail
22. října 2016

Do života Fiony v Shameless vstoupí další muž

Sedmá série Shameless má za sebou odvysílané zatím tři epizody a již takto zkraje se do děje podívá nová tvář. V nejméně dvou epizodách se setkáme s hercem ze soap opery Revenge, Barrym Sloanem. Ten získal vedlejší roli v seriálu, kde v hlavních rolích excelují Emmy Rossum a William H. Macy. Oběma již účinkování v seriálu vyneslo nominace na televizní ceny Emmy.

Sloan si zahraje roli Ryana, pohledného a úspěšného podnikatele, který zkříží cesty s Fionou na meetingu mladých podnikatelů konajícím se v jižním Chicagu. Do děje vstupuje chvíli poté, co byla Fiona inspirována manažerkou Martou (Sharon Lawrence), která vlastní Patsy's Pies.

„Fiona je připravena na změnu a nikdo se jí do toho nebude míchat. Chce vidět tu pravou oddanost rodiny, které obětovala vše, co měla kdy k dispozici,“ řekla herečka Rossum o své roli před začátkem sedmé série. „Rozhodla se, že členové Gallagherů se musí konečně vzchopit a dokázat své sestře, že ji milují stejně jako ona je. Nikdo nemůže popřít, že se Fiona starala o všechno a o všechny prakticky sama a byla do této role vhozena, aniž by chtěla.“

Sloanova tvář byla dříve také k vidění v seriálech The Whispers a Longmire. Dále je upsán novince stanice History Six, která však prozatím nemá stanovené datum premiéry.

Shameless vysílá nové epizody každou neděli na stanici Showtime.


Jak se Vám zatím líbí tři odvysílané epizody Shameless? Navázala zápletka šesté série plynule do děje nové řady, nebo jste si ji představovali ji­nak?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 51 týdny
Jééé,to je fešák....na spojení jeho a Fiony jsem zvědavá.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY