Facebook Twitter E-mail
2. června 2012

Na co koukat v létě, 2. díl

Čtvrtek a neděle jsou i v létě hodně nabité různými seriály. Podívejte se dovnitř, jaká je nabídka letních seriálů v těchto dnech.

Čtvrtek

Již minulý týden jste mohli zachytit několik premiér. Kromě reality shows (9. série SYTYCD /FOX/ a 1. série Duets /ABC/) odstartovala také dlouho očekávaná třetí řada policejního Rookie Blue. Kabelkovka TBS nasadila týž den novinku Men at Work v hlavní roli s Danny ‚Hyde‘ Mastersonem (That '70s Show).

Čtvrteční večery budou na CW patřit tanci. Stanice nasadí 31. května novinku Breaking Pointe, reality show z prostředí baletního souboru.

O týden později FOX ovládnou neskriptové seriály Take Me Out a The Choice. NBC pak přijde s kanadskou Saving Hope v hlavní roli se smallvilláckou Ericou Durance.

Čtvrtek bude i v létě hodně nabitý den. Na USA 14. června startuje Burn Notice a Suits.

Na konci měsíce (28. června) FX uvede Anger Management. Kolik z vás je taky tak zvědavých na Charlieho? Na téže stanici se své noční talkshow dočká Russell Brand – Strangely Uplifting startuje tentýž den. Aby toho nebylo málo, na FX se tento čtvrtek vrací také Wilfred a Louie. ABC nasazuje další řadu soutěže Wipeout. MTV pak přinese druhou řadu své skriptové show Awkward.

12. července nepřichází žádné novinky, ale na dva veterány se místo najde. CBS uvede novou řadu Big Brothera, Showtime zase přijde s The Real L Word.

TBS o týden později nasadí novinku Sullivan & Son.

Pátek a Sobota

Fruiko to loni napsal naprosto dokonale, proto ho zde budu citovat: „Tomu se snad ani nedá věřit. V pátek i s v sobotu je v seriálovém programu jako vymeteno. Prostě absolutně nic. Takže my závisláci budeme odkázaní na zásoby z předchozích dnů.“

Neděle

ABC druhým rokem pokračuje s hubnoucí reality show Extreme Makeover: Weight Loss Edition a dává ji do páru se soutěží Secret Millionaire. Seriály premiérují 3. června. Stejný den Lifetime vypustí do oběhu nové díly oddychovky Drop Dead Diva a MTV nasadí druhou řadu Teen Wolf. A abychom se opravdu nenudili, A&E bude pro nás mít taktéž od 3. června dva klenoty. Vrátí se Jim Longworth se třetí řadou The Glades a premiérovat bude šerifovské Longmire.

10. června se na HBO vrací True Blood. O týden později TNT nasadí Falling Skies.

Do páru k True Blood HBO 24. června nasadí novinku The Newsroom. Lifetime bude pokračovat s druhou polovinou šesté série Army Wives. TNT přijde s novou reality show The Great Escape.

Hned první červencový den bude ve znamení Showtime premiér, které si odbydou Weeds a Episodes.

Tři významné premiéry vycházejí na 15. července. Na TNT se vrací Leverage, AMC začne odpočítávat konec Breaking Bad (i když série bude rozdělená) a USA uvede hvězdně nabitou minisérii Political Animals.

Ani na CBS nebudou pořád jen opáčka. 22. července stanice nasadí neskriptovou show 3, ve které budou tři ženy hledat pravou lásku.

Na závěr: Všechny srpnové premiéry nejsou ještě známé, těšit se ale určitě můžete na návrat Hell on Wheels (AMC, 12. srpna), spin-off The Closer Major Crimes (TNT, 13. srpna) nebo na vítěze Emmy Kelsey Grammera v hlavní roli dramatu Boss (Starz, 17. srpna).

Tak co si z letní nabídky vyberete? Usnadní vám kabelovky čekání na další hlavní sezónu?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Petr Vinklárek
hodně dávno
Rozhodně budu sledovat další řadu Teen Wolf, který jsem si dost oblíbil a taky...
Luteka
hodně dávno
Tak True Blood nezklamala, hlavně Eric, že :) A kupodivu koukatelné je...
Werushka7
hodně dávno
Saving Hope - musím se přiznat, že jsem z traileru Ericu Durance...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY