24. 10. 2016

Třetí série Narcos má nové herecké obsazení

Třetí série Narcos má nové herecké obsazení

Herci Arturo CastroBroad City a Kerry BishéHalt and Catch Fire se připojují k hereckému týmu drogového dramatického seriálu Narcos v nadcházející třetí řadě.

Děj třetí sezóny se bude odvíjet od smrti drogového bose Pabla Escobara a honu na kartel Cali, který konkuroval kartelu Escobara.

Castro si zahraje hlavní roli Davida Rodrigueze. Je to Miguelův nejstarší syn, který se ale velmi silně zdráhá tomu, aby převzal otěže kartelu poté, co byli jeho strýc a otec zatčeni. Nakonec mu ale nezbude, než se podvolit a začít kartel vést.

Bishé získala roli vedlejší. Její postava se bude jmenovat Christina. Je to Američanka, která potkala svého manžela-Mexičana na vysoké škole. Její milý se ale velmi silně zaplete do drogového byznysu a budoucnost se tak pro oba začne komplikovat. Především to způsobí problémy lidem v jejich okolí. Christina si této situace je velmi dobře vědoma a bude se snažit co to dá, aby svou rodinu od kartelu co možná nejrychleji oddělila, a proto se obrátí s žádostí o pomoc na americké velvyslanectví.

Seriál vzniká pod dohledem José Padilhy a Erica Newmana. Produkci zajišťuje Netflix.

S novými díly počítejme v příštím roce.


Baví vás stále Narcos? Jaká zápletka v druhé sérii byla tou nejzajímavější? Těšíte se na nové příběhy a tyto dvě nové tváře?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej! 
emJey (Miloš Janů)

emJey (Miloš Janů)

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
007.dany

007.dany

Těším se těším... :)
před 172 týdny
STOUPA

STOUPA

už aby to bylo
před 172 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Moc se těším :)
před 172 týdny
Další články k tématu