Facebook Twitter E-mail
26. října 2016

The Good Place: Adam Scott míří na lepší místo

Letošní úspěšná komedie The Good Place zařazuje mezi své herce Adama Scotta, který získal vedlejší roli a ukáže se v několika dílech. Hvězda z Parks and Recreation si tak rozšíří své portfolio, nicméně bližší informace o jeho postavě si stanice prozatím nechává pro sebe. Koho herec ale ztvární se dozvíme velmi brzy, konkrétně již tento čtvrtek.

Tímto castingem vzniká menší znovushledání. Tvůrce The Good Place byl totiž zároveň i showrunnerem pro Parks and Rec., kde měl právě Adama Scotta pod drobnohledem.

Scott se kromě Parks ukázal také v seriálech Angie Tribeca a Bang! Bang! Příští rok se objeví v minisérii Big Little Lies.

The Good Place je jednou z letošních podzimních novinek, které se daří velmi obstojně. Kritikou byl vřele přijat a také ze strany diváků se těší oblibě, což dokazují ratingy. První sezóna má jistých 13 epizod, ale zatím o prodloužení pro druhou sezónu můžeme jen spekulovat.


Zalíbil se vám tento nový seriál? Jak ho hodnotíte na poli komediálních projektů? Má dle vás šanci na prodloužení?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
emJey (Ing. Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nira
před 125 týdny
A já jsem ráda, že se kolem The Good Place něco děje, seriál mě hodně baví :-)
Cosima
před 125 týdny
The Good Place mě docela chytl. Je jen dobře že přidávají obsazení, to značí že...
Koldik
před 124 týdny
Snad to teda dopadne dobre pre Good Place a uvidime aj druhu seriu.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY