Facebook Twitter E-mail
29. května 2012

Dobrý večer, Clarice...

Vypadá to, že Hannibal bude mít společnost. Tento třináctidílný seriál, na kterém pracuje Bryan Fuller (Dead Like Me, Pushing Daisies), bude pojednávat o raných dnech Hannibala Lectera. V tomto seriálu ovšem postava Clarice vůbec nebude. Místo toho se příběh zaměří na vztah slavného sériového vraha s agentem FBI Willem Grahamem, který bude s Hannibalovou pomocí řešit případy.

Webová stránka TV Guide dnes oznámila, že stanice Lifetime pracuje na seriálu Clarice. Půjde o drama, které bude sledovat mladou Clarice Sterling, která zrovna dokončila FBI akademii.

Oba seriály jsou časově zasazené před Mlčení jehňátek, tedy před dobu, kdy se obě postavy potkaly.

Podle autora knižních předloh Thomase Harrise Clarice vyrůstala ve východní Virginii. Po vraždě jejího otce se přestěhovala za strýcem do Montany, ale utekla a skončila v sirotčinci. Po dokončení vysoké školy se přihlásila na akademii.

Zatím není jasné, kdy by se Clarice měla objevit ve vysílání, ani kolik by mělo být natočeno epizod.

Láká vás seriálový Hannibal? A co Clarice? Přidali byste si seriál do watchlistu? Kdo by měl hrát hlavní představitelku? Rozpovídejte se v komentářích..

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
hodně dávno
já jsem ze série o lecterovi viděla jen červeného draka, mlčení jsem po...
kacka.irena
hodně dávno
pokud to nebude o a pro náctileté, tak se určitě ráda podívám (originální...
Blondie92
hodně dávno
Celkem mě zajímá Hannibal takže jistě zkouknu :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY