Facebook Twitter E-mail
24. října 2016

Novinka pod lupou: Polda

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Polda
Žánr: Drama / Krimi
Stanice: Prima
Premiéra: 23. 10. 2016
Vysílání: neděle, 20:15 hodin
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Jaroslav Fuit (režie)
Herci: David Matásek, Igor Orozovič, Jana Kolesárová, Ondřej Pavelka, Lenka Vlasáková

O čem to je?

Nový kriminální seriál vychází z žánru buddy movie, jeho hlavními postavami jsou dva naprosto rozdílní hrdinové, což s sebou nese i určité komediální momenty. Komisař Michal Bříza byl v roce 1995 při zásahu proti ruskojazyčné mafii postřelen do hlavy. Následkem zranění upadl do kómatu, z něhož se probudil po dvaceti letech. Do doby dotykových telefonů, sociálních sítí, navigací, testů DNA a také všudypřítomných zákazů kouření… Michal se vrací do života i do práce jako superpolda z minulého století. Jako parťáka dostane mladého, uhlazeného kolegu Andreje.

„Právě ta totální nesourodost obou protagonistů je zdrojem celé řady kuriózních situací, a jednotlivým příběhům tedy rozhodně nechybí humor. David Matásek je zde takový český Schimanski – svým chováním, komunikací, svéráznými postupy a v neposlední řadě i lehce omšelým zjevem,“ přibližuje seriálovou novinku Marek Singer, generální ředitel Prima Group.

Na jeho slova navazuje výrobní ředitelka Primy Lucia Kršáková: „Jsme přesvědčeni, že jsme v případě obsazení Davida Matáska měli neskutečně šťastnou ruku. Je úplně odlišný, než jak ho má valná většina diváků zafixovaného. David zraje doslova jako víno a v nové roli je velmi přesvědčivý a charismatický. Neskromně si troufnu říct, že jsme pro ženy stvořili nový sexy symbol a pro chlapy někoho, s kým nebudou mít žádný problém se ztotožnit.“

Podobné seriály

Falco

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Aj. Kde vůbec začít? Tohle se hodně nepovedlo. Podle ukázek to vypadalo zajímavě alespoň kvůli hlavní postavě a psycholožce, ale ve výsledku jediná Slovenka dokázala zaujmout. Bohužel v příběhu téměř nebyla, tvůrci ji omezili na dvě a půl scény.

Hlavních problémů je hned několik, ale začnu tím hlavním. Hrdina. Tohle prostě nefunguje. Herec je sympaťák, už jsem ho viděla v jiných seriálech (Redakce? Nepletu se?). Vzhledově se na roli perfektně hodí. Polda má být hláškující drsňák, který si jede podle sebe a nebere si servítky. Výsledek? Nepřesvědčivý herecký výkon, ze kterého vám je spíše do breku. Nevěřím mu ani nos mezi očima, natož jeho řeči, které se tvůrci opravdu snaží napsat hodně drsně po vzoru amerických kriminálek.

Druhou velkou mezeru vidím v samotném konceptu. Hned první scéna mě naprosto odrovnala. Dvacet let v kómatu a najednou se probudí, když na něho má sáhnout mladá krásná sestřička. A hned co otevře oči, tak není zmatený, ale hned mu z pusy jde vtip? OK, pak následuje rychlokurz chození, přece jen když si 20 let hrajete na Šípkovou Růžu, tak vám nohy neslouží tak, jak byste chtěl, ale po neurčitě dlouhé době najednou je hrdina zázračně zdravý, plný síly, energie a cool stylu (sluneční brýle a cigárko) a vydává se zpět do práce lovit zločince.

Protože k čemu by nám bylo alespoň nějaké letmé první setkání s manželkou (viděli jsme, já vím, ale to byla taková scéna/nescéna, určitě nešlo o jejich první setkání), nějaké oťukávání života, ale on hned z nemocnice míří do práce. A samozřejmě ani tady není žádný problém, 20 let jste tu nebyl, ale to nevadí, hned vás nasadíme do služby v terénu, hnedka budete pracovat na případu vraždy, i když ani nevíte, co je to mobil. Však detaily vyřešíme v průběhu, že.

Celé je to jedno velké fantasy. Když ale pominu tohle, musím i dál pokračovat v negativním duchu. Případ je v podstatě o ničem, průhledný jak okno. Epizoda ho navíc staví na vedlejší kolej, protože se nešťastně soustředí hlavně na hrdinu a jeho zvykání si na moderní dobu, což, jak už jsem zmínila výše, prostě nefunguje.

Jeho kolega je sice napsán od hlavy k patě typizačně (slušňák, upravený, protiklad, neustále srážen, ale daří se mu držet ho na uzdě), ale herec rozhodně roli zvládá lépe než jeho kolega, věřím mu ji a je asi jediným plusem, který jsem u seriálu objevila. Bohužel ani on mě nepřesvědčí, že bych měla druhému dílu dát šanci.

No a to nejlepší nakonec. Tedy „nejlepší“, ironicky. Hudba. První scéna už je tak dost na hlavu, ale korunu tomu dodává Robbie Williams se svým 15 let starým opraným hitem. V průběhu celého dílu hraje americký popík, který se v rádiích přehrával tak před 20 lety. Ale co jim teda neodpustím, to byl soundtrack na konci. Nikdo totiž nedokáže použít Bittersweet Symphony tak, jako legendární scéna pohřbu / před kostelem v Cruel Intentions. A házet ji sem, když hrdina chlastá na střeše tři metry od svého šéfa? Ne, prosím.

+ kolega slušňák
+ psycholožka

- hlavnímu představiteli roli nevěřím
- celá ta rehabilitační scéna od probuzení po odchod z nemocnice
- hudba, zvlášť Bittersweet Symphony
- slabý případ

Moje hodnocení pilotu: 20 %
Drunk_Queen

S předchozí Primáckou nedělní kriminálkou „Mordparta“ jsem si zrovna nesedla (respektive mě spíš málem uspala), ale další víkendový počin musím ocenit o moc víc. S původní předlohou porovnat nemůžu, říkat, že je škoda, že tvůrci nemají námět z vlastní hlavy, už asi nemá cenu a je načase to vzdát… Tak tedy k samotné novince.

Po tom, co předvedla Mordparta, jsem toho už moc nečekala. Ale překvapivě je to oproti předchozímu nedělnímu kousku „jiné kafe“. Pana Matáska si z ničeho jiného nepamatuju (ne že bych ho nikde jinde neviděla, ale paměť mi prostě neslouží), takže ať už je to jeho charismatem, či postavou, kterou hraje, Michal Bříza je vážně sympaťák. Ve chvíli, kdy se probudí z kómatu člověk tak nevěřícně kouká, všechno ubíhá hrozně rychle,… A tohleto občasné zmatení přispívá k tomu, že se člověk nemá šanci nudit. Michalův parťák Andrej Křížek je taky překvapivě příjemná postava a kontrast mezi starou školou Michalem a členem mladší generace Andrejem funguje. A sympatickou postavou je i bývalý partner Michala Martin Fišer. Je fajn, že tvůrci až tolik nedovolili zabředávání do různých vztahů (i když rivalita mezi Michalem a Robertem je v mnoha ohledech prostě divná a nebýt jí, bylo by líp), dokonce i vztah s (asi) bývalou manželkou Eliškou nevyznívá trapně.

Na seriálu je velmi pozitivní to, že se nesnaží tolik hrát na city, ve všem je velmi patrný jistý nadhled. Mimo to seriálu nechybí ani smysl pro humor (který většinou pramení z lehce podivného charakteru hlavního hrdiny a jeho vztahu s novým kolegou). Plusem je i to, že se tvůrcům víceméně podařilo nepřekročit tu mez, kdy je Michalovo rebelství únosné a zábavné a kdy není („víceméně“ znamená, že jednou to tvůrci neodhadli a tu mez překročili, první scéna v posilovně byla zkrátka zvláštní). O pár negativech už jsem se sice zmínila, ale jedno ještě doplnit chce – moc nechápu postavu policejní psycholožky Táni Hoškové. Vyloženě špatná postava to sice není, samozřejmě chápu, že všude je tendence dosadit do pořadu nějakého Slováka, protože pak se pořad lépe prodává na další trh, ale tady to vyloženě působí jako pěst na oko. Stačilo by její přítomnost nějak vysvětlit, nějak to rozvinout, ale pouhopouhé zkombinování češtiny a slovenštiny prostě nestačí.

Celkově ale musím říct, že Polda je pro mě pozitivním překvapením. Srovnání s loňskými V.I.P. vraždami není asi dost dobře možné, ale ve srovnání s Mordpartou je Polda jasný vítěz. Druhá polovina epizody byla sice o trošku slabší než první, ale i tak mě sledování dalších epizod velmi láká. Vůbec špatně nevypadaly ani ukázky u závěrečných titulků. Čímž musím pochválit i design úvodní a závěrečné znělky. Pochvalu si ale nezaslouží jedna věc – to, že mi v neděli večer už teď dávají dva pořady a já mám nutkání dívat se i na třetí, není dobrá kombinace.

+ postava Michala Břízy a Andreje Křížka
+ nadhled, smysl pro humor a lehké rebelství
+ kontrast mezi hlavními hrdiny
+ příjemný soundtrack
+ povedený design znělek
+ vcelku dobrý případ

- lehké zabřednutý do nijak originálních vztahů (rivalita Michala a Roberta)
- tvůrci ne vždy dokázali odhadnout, co se do seriálu hodí a co už je trochu moc

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Fruiko

Hned jak mi do mailu dorazily první hejty, jsem věděl, že si tohle nemůžu nechat ujít. A taky že jo. Vítejte v pekle. Takhle to totiž vypadá, když předěláte seriál, který už v originále stál za starou bačkoru. České herecké výkony totiž jen umocňují trapnost scénáře i dialogů, které v původní verzi nevyznívaly tak trapně. K tomu připočtěte, že většina předkládaných faktů je totální nesmysl, ať už jde o udržování někoho 20 let v kómatu (v Česku!) nebo to, že po 14 dnech už v pohodě chodí do práce. Navíc tvůrci (což už byl problém i u Falca) nezachovávají konzistentnost ve zmatení moderními technologiemi. Michal je v jednu chvíli zmaten z mobilních telefonů, aby o chvíli později nad jinou „převratnou“ technologickou novinkou ani nemrkne.

Co se týče úvodního případu, tak se jedná o takový průměrný standard českých kriminálek. Závěrečné doznání, když mám na chodbě policisty, už je je jen třešničkou na dortu absurdnosti.

+ hudba, i když je někdy až moc výrazná
+ je to case of week

- cedulka zákaz kouření ve výslechovně
- nonstop reklama na cigarety
- nekonzistence
- herecké výkony

Moje hodnocení pilotu: 20 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (právě čteš)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Katka Mrkvicová
před 163 týdny
BOŽE !!!Tak tohle bylo neskutečně mimo. V první chvíli jsem jen seděla a...
verunkabrožová
před 162 týdny
A tady se zase s hodnocením rozcházím,mě se seriál docela líbí.
Koldik
před 162 týdny
Tak tohle musim vynechat...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY