25. 10. 2016

Seriálové osudy: Young & Hungry

Seriálové osudy: Young & Hungry

Kabelovka Freeform zarytě mlčí, ale vypadá to, že i přesto mají diváci důvod k oslavám. Sitcom Young & Hungry (Mladí a hladoví) byl prodloužen pro pátou sérii!

O zprávě informovala představitelka hlavní role, herečka Emily Osment. Ta včera na svém twitterovém účtu fanouškům prozradila, že se příští týden vrací do práce a začíná natáčet pátou sérii populárního seriálu:

„Za týden se vracím do práce, začíná natáčení páté série Young & Hungry. Nikdo to zatím neoznámil, tak to zbylo na mně! Nemáte zač!“

Prodloužení seriálu je očekávaná zpráva. Sitcom si sledovanostně vede stále slušně, je na stejných čísel jako jeho kolega Baby Daddy, který se již v červnu dočkal oficiální objednávky šesté řady.


Sledujete Young & Hungry? Těší vás pokračování seriálu? Nebo myslíte, že pomalu ztrácí na kvalitě a tvůrci by již měli přemýšlet, jaký pěkný závěr mu vymyslí?

Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
CrazyAkaraska

CrazyAkaraska

Je to super, určitě se těším :D ♥
před 180 týdny
Moni Peace

Moni Peace

Myslim si, že toto je jeden z tých seriálov, ktorím sa ľudia veľmi nemajú možnosť "presýtiť"....
před 180 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Jaj,super zpráva.
před 180 týdny
Další články k tématu