Facebook Twitter E-mail
30. května 2012

Castingové novinky a další střípky

Během několika posledních dnů se objevilo pár castingových informací a několik dalších střípků, tak se na ně podíváme, co říkáte?

  • I když první série seriálu Grimm nedávno skončila, rozbíhá se produkce druhé řady, jelikož (jak již psala ragelly) ji NBC začne vysílat už v srpnu. Proto se prosáklo ven, že James Frain (The Cape, True Blood, Tudorovci) ztvární postavu Erica Renarda, což bude vlastně bratr kapitána Renarda (Sasha Roiz). Počítá se s ním na více epizod. Se svým bratrem nemá zrovna nejvřejelší vztah. A není třeba dodávat, že Eric má s Nickem (David Giuntoli) své vlastní plány…
  • Do druhé série seriálu Homeland, která se spolu se sedmou řadou Dextera začne vysílat od 30. září, se upsala herečka Zuleikha Robinson (New Amsterdam, Řím, Ztraceni). V několika epizodách si zahraje novinářku z Blízkého východu jménem Roya Hammad, která má nějaké vazby na Abu Nazira (Navid Negahban) a samozřejmě bude mít co dočinění i s Brodym (Damian Lewis).
  • Anthony DiNozzo aneb herec Michael WeatherlyNCIS změní povolání… alespoň na chvíli. Objeví se totiž jako okouzlující podvodník Arthur „Thorn“ Woodson v první řadě seriálu Major Crimes, který má na kabelové televizi TNT premiéru 13. srpna ihned po odvysílání finále The Closer (Major Crimes je spin-offem seriálu The Closer). Michael tweetnul, že „jeho“ díl režíruje Arvin Brown, který stojí za mnoha epizodami NCIS.
  • Teď se podíváme na nějaká ta čísla: Pilotní díl nového sci-fi seriálu Continuum od kanadské stanice Showcase trhal ve své domovině rekordy ve sledovanosti. V neděli večer usedlo ve dvou vysílacích slotech ke svým obrazovkám celkem 1,7 milionu Kanaďanů, a tak se tento díl stal nejsledovanější epizodou na Showcase do této doby. Continuum mělo nejvyšší čísla také ratingových kategoriích dospělí 25–54 let, muži 25–54 let a dospělí 18–49 let.
  • První část mini-série Hatfields & McCoys s hvězdným obsazením (Kevin Costner jako Hatfield a Bill Paxton jako McCoy) lámala na stanici History také rekordy. Dívalo se na ni celkem 13,9 milionu diváků, v demografické skupině dospělí 18–49 let pak 4,8 milionu diváků. Prezidentka stanice Nancy Dubuc řekla, že jsou opravdu pyšní na všechny herce a tvůrce.
  • Kevin Williamson včera na twitteru napsal, že oficiálně začíná psaní scénářů pro jeho nový seriál The Following, jenž začne stanice FOX vysílat příští rok na jaře.
  • Private Practice od ABC se tento podzim vrací se šestou řadou, avšak bylo potvrzeno, že už bude bez Tima Dalyho (Dr. Pete Wilder). Tvůrkyně seriálu Shonda Rhimes mu totiž přes jeho agenta vzkázala, že s ním už nepočítá. Bylo to prý krásných pět let, napsal Daly na svém twitterovém účtu…

Na kterou hostující hvězdu se těšíte nejvíce? Překvapila vás vysoká čísla u sledovanosti Continuum a Hatfields & McCoys? Těšíte se na Following? Anebo vás mrzí odchod Tima Dalyho z Private Practice?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

haroska
hodně dávno
No cože?? Pet už nebude v PP? To mě teda Shonda zklamala. Můj...
Gabik.029
hodně dávno
Tak za toho Peta jsem i ráda, v poslední době mi začal lézt na nervy....
ševča
hodně dávno
já už pp nesleduju, ale to zní teda hezky :D - "vzkázala mu přes agenta,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY