Facebook Twitter E-mail
26. října 2016

Novinka pod lupou: Crazyhead

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Crazyhead
Žánr: Drama / Fantasy / Horor / Thriller / Komedie
Stanice: E4
Premiéra: 19. 10. 2016
Vysílání: středa, 21:00 hodin
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Howard Overman
Herci: Cara Theobold, Susan Wokoma, Riann Steele, Lewis Reeves, Arinze Kene, Tony Curran

O čem to je?

Seriál od tvůrců Misfits.

Amy a Raquel to rozhodně nemají jednoduché. Snaží se přežít svou čerstvě nabytou dospělost a zároveň nakopávat zadky nebezpečným démonům. Ale tak víte co, by se na tom mohlo zvrtnout?

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Och. První scéna je teda jen pro hodně silné povahy. Po prvních pěti minutách už jsem myslela, že budu muset psát další nepotěšující názor. Nakonec se ale z tohoto nevšedního projektu vyklubal hodně zajímavý seriál, kdy pilot i přes pár totálních šlápnutí vedle dokázal navnadit na sledování dalších epizod.

Během koukání jsem neustále přemýšlela nad tím, kam seriál žánrově zařadit. Jasně, je to fantasy. Ale je to myšleno komicky/parodicky, nebo dramaticky vážně? Pořád nevím, jak na tuto otázku odpovědět. Chvílemi se mi chtělo se smát, chvílemi to opravdu vypadalo jako parodie, ale v některých scénách seriál tíhl skoro až k hororu. Uvidíme, kam se příběh bude vyvíjet dál, ale z toho, co bylo v ukázkách, to vypadá, že bude hrát spíše na vážnější a akčnější notu. Což je dobře.

To mě přivádí k závěru pilotu. To jsem nečekala. Myslela jsem, že přijde happyend, zvlášť po té nevkusné močící scéně, u které jsem myslela, že má příběh odlehčit. No každopádně drsně to tvůrci vymysleli, nečekala jsem to a chválím, že prolomili hranici stereotypu.

Za pochvalu stojí také hlavní představitelky. Především černoška je skvělá, má hodně trefné a vtipné sarkastické hlášky, opravdu se sledováním bavíte. Ovšem i blondýnka má něco do sebe, takovou tu svou sladkou nevinnost, která se obrátí vzhůru nohama. Bonusové plusy jsou za tajemného démonského rytíře na bílém koni i za budující se románek blondýnky s černoščiným bratrem, protože i když bojujete proti démonům, musíte si najít čas na nějaké to romantické dráááma :-)

+ hrdinky
+ netypický závěr
+ sarkastické poznámky černošky
+ démonický zachránce
+ lehké hraní na romantickou notu

- neustálené žánrové zařazení
- nevkusná močící scéna

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Drunk_Queen

Horor a komedie je dle mého jedna z vůbec nejriskantnějších kombinací. Výsledek totiž může dopadnout jen dvěma způsoby – buď to bude geniální, nebo to dopadne jako jeden z těch béčkových hororů (céčkových, déčkových, nezáleží na tom, jaké písmeno krom A si vyberete). Crazyhead sice vyloženě zetkový horor není, ale tu genialitu v tom taky nevidím.

Znělka alespoň na mě působí přesně tak, jak by znělka komediálního hororu měla, první scéna vypadala velmi nadějně, ale pak se to úplně zkazilo. Ono je zařazování nechutností do komediálních hororů takový známý nešvar, ale už jen kvůli tomu by tvůrcům mohlo dojít, že slovo „nechutné“ není synonymem slova „vtipné“. Naštěstí je v celém pilotu nechutná scéna jen jedna, ale stejně to ten díl prostě kazí.

Pilot celkově není špatný, hlavní dvojice je sympatická a minimálně Raquel tahá z rukávu spoustu vtípků. Zpracování démonů je také povedené, ale prostě se nedokážu ubránit pocitu, že tady něco chybí. Nevím, jak se k tomu budete stavět vy, ale popis seriálu zkrátka vyznívá o moc vtipněji než samotný seriál. Crazyhead má totiž ten problém, že vyzdvihuje aspekty, které prostě seriál neutáhnou, a naopak naplno nevyužívá potenciál, který seriál má.

Crazyhead sice není vůbec zlé, ale prostě si nedokázalo najít nějaký způsob, jak vybočit z průměru. Respektive dodat seriálu nějaký aspekt, který by k seriálu přilákal i ty, kteří nejsou skalními fanoušky domovské stanice.

+ podařené vtipné situace (Raquelin pohled neviňátka poté, co zničí auto, je k nezaplacení)
+ zpracování démonů
+ sympatické hlavní postavy

- něco tomu chybí, něco, co by řeklo, proč na to vůbec koukat
- kombinace komedie a hororu se dá udělat lépe

Moje hodnocení pilotu: 50 %
Seraphine313

Celý pilot by se dal shrnout do jedné věty. Pokud chcete natočit nové Misfits, musíte si k tomu přizvat VELICE PODIVNÉ existence. Trochu podivné nestačí. Z celého seriálu přímo čiší snaha najít něco, co by Misfits nahradilo nebo se tomu aspoň přiblížilo. S různými základními kameny ale nepostavíte stejný dům. A ani tady to není stejný seriál.

Témata se tu opakují – mladá skupina lidí bez budoucnosti nebo ve špatné práci, šílené věci, nadpřirozeno a tvrdý chlap, co po nich (v budoucnosti) jde. Jenže příběh samotný je tak domotaný, že se v něm brzy ztratíte. Démoni, peklo, do toho hororové klasiky jako procházení temnými chodbami, to všechno se zdá jako dobrá kombinace, ale není. Ono je to totiž tak ohrané, že tomu nepomůže, ani když do toho obsadíte skupinu dvacetiletých herců. Svěží nápoj přestane být svěží, pokud ho nalijete do plesnivé nádoby.

Co mě osobně ale nejvíc mrzí v téhle snaze o Misfits 2.0 je ignorování úplných základů dobrého seriálu. Ani jedna postava pro diváka není zajímavá, snad krom Calluma, kterého hraje Tony Curran. Jenže i on je prostě jen další šílený mafián, kterých jsem za poslední dobu viděl ne jednotky, ale desítky, a vzhledem k tomu, že on k tomu klasickému pure-evil charakteru nepřidává ani ždibec ničeho zajímavého, přestal být zajímavý i pro mě.

Ostatní postavy jsou na tom ale ještě hůř. Amy je šedá myš, která je zajímavá jen v okamžiku, kdy si uprostřed ulice naprosto nesmyslně sundá kabát, svetr a tričko (podprsenku už ne, to by bylo přeci moc), aby se mohla podívat, co má napsané na zápěstí ruky (???). Raquel je zase klasická uvřeštěná černoška, která má asi být vtipná, ale ve skutečnosti se jí zasmějete jen jednou, zbytek času strašně tápe. Mnohem víc by děvčatům slušelo, kdyby si role prohodily. Osobně si myslím, že by pak seriál byl mnohem zajímavější. No a pak tu máme mužské obsazení, z kterého jasně vyplývá, že tvůrce Howard Overman je asi ve skrytu duše nepřiznaný gay, protože pořád a pořád obsazuje jeden a ten samý typ herců – vysoké, přiměřeně mladé a štíhlé. V Crazyhead jiného nenajdete.

Seriál ale bohužel netrpí jen na herce nebo totální pomotanost, schází mu i ta komediální složka, kterou prý má žánrově naplňovat. Vtipy tu sice plus mínus jsou, ale ne v takové míře, abyste je zachytili, a bohužel ne takové, abyste se jim zasmáli. Není to sice taková trága jako u Better Things nebo Atlanty, ale komedii v tom moc nehledejte. Je to vlastně jako Misfits, jen bez… všech hlavních postav. Je to jako byste udělali Misfits spin-off s nějakou naprosto vedlejší postavou a zjišťovali, proč to nedotáhla na postavu hlavní. Jo a vynechali byste všechna sprostá slova.

Doporučuji sledovat: Vlastně asi ani NE, jako náhrada Misfits to nefunguje, jako komedie taky ne, zápletka je tak divná, až je nezajímavá, postavy jsou nezajímavé, vtipy nefungují a ani sprostých slov se moc nedočkáte. Tak nač marnit čas?

+ ééééééé… fakt nemůžu na nic přijít. Ne že by to bylo tak zlé, jen… si nic nevybavuji

- snaha těžit z Misfits
- nezajímavé postavy
- divná zápletka
- v podstatě laciný horor
- není to komedie

Moje hodnocení pilotu: 40 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (právě čteš)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sandokan555
před 107 týdny
tak uz je tych casti vonku 5 ak by mal niekto zaujem , ale seria je to ..hmm...
ragelly
před 50 týdny
Dokoukáno. Byla to vtipná a šílená jízda od začátku do konce, závěrečný zvrat...
carolos
před 50 týdny
Súhlasím s komentárom. Zhruba pred mesiacom som to videl, pozrel som...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY