Facebook Twitter E-mail
27. října 2016

Stana Katic míří zpět k seriálu a k FBI

Minulou sérii se s fanoušky po osmi sériích rozloučil seriál Castle (Castle na zabití), ve kterém ztvárnila hlavní roli kanadská herečka Stana Katic. Ta se od té doby vrhla na natáčení několika filmů, ovšem poté se jí zastesklo po seriálu. Objevila se informace, že je pouhý krok od podepsání smlouvy k novému dramatu. Tuto skutečnost potvrdila i sama herečka na svých sociálních sítích.

Jedná se o kriminální seriál Absentia, který rovnou získal objednávku celé série. Ta činí deset epizod, jejichž produkce začne počátkem roku 2017. Premiéra je v plánu o pár měsíců později na stanici AXN. Výkonným producentem a scenáristou se stal Matt Cirulnick, který vychází z původního pilotu od Gaiy Violo. Režii všech deseti epizod dostal na starost Oded Ruskin.

Děj vypráví příběh FBI agentky (Katic), která je na stopě jednoho z nejproslulejších vrahů v Bostonu. Během svého pátrání však záhadně zmizí a je prohlášena za mrtvou. O šest let později je nalezena v lesní chatce, sotva naživu a bez vzpomínek na dobu svého zmizení. Po návratu domů zjistí, že se její muž znovu oženil a syna jí vychovává cizí žena. Brzy se zaplete do vyšetřování nové série vražd.

„Absentia je pro diváky AXN dokonalým mixem kriminálního thrilleru a dramatu s komplikovanými postavami. S přesvědčivou herečkou, Mattovým scénářem a Odedovou režií půjde o jedinečné drama plné napětí, překvapení a emocionálních zvratů, které bude pro AXN specifické a nabídne potenciál celosvětového úspěchu,“ uvedla Marie Jacobson, výkonná viceprezidentka programu a produkce Sony Pictures TV Networks.

Aktual.: Bylo oznámeno, že roli manžela této agentky získal herec Patrick Heusinger (Girlfriends' Guide to Divorce). Ten je také agentem FBI a do své první ženy je stále zamilovaný. Zajímavostí je, že Katic a Heusinger si spolu zahráli v jedné epizodě Castla.


Zaujalo vás nové drama Absentia? Těší vás návrat herečky Stany Katic? Dáte tomuto seriálu šanci?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

glitt.g
před 55 týdny
No na twitteru fanoušci Stany remcali úplně stejně i kvůli Tamale, že je...
Koldik
před 54 týdny
musim povedat, ze popis je naozaj dobry, tak uvidime ake to naozaj bude.
Gabik.029
před 54 týdny
Článek byl aktualizován :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY