27. 10. 2016

Seriálové osudy: Saving Hope

Seriálové osudy: Saving Hope

Všechno dobré jednou končí… Fanoušci seriálu Saving Hope o tom brzy budou vědět svoje. Po pěti sezónách, kómatu, milostném trojúhelníku, nespočtu duchů a operací a mnoha dalších dramatických momentů, které na nás ještě čekají, se drama rozloučí. Hvězda dramatu, herečka Erica Durance, fanouškům zprávu oznámila prostřednictvím videa, v němž se s nimi loučí a děkuje za neustávající podporu.

Natáčení závěrečné páté série vyvrcholí v Torontu již v pondělí 1. listopadu. Poslední řada se do vysílání dostane v následujících měsících. Seriál se tedy dočká celkem 85 epizod.

„Saving Hope je seriál, který našim divákům padl do noty už na samém počátku svého uvedenív roce 2012. Jsme poctěni, že máme možnost představit emocemi hnanou a nádherně sestavenou poslední sérii,“ uvedla Corrie Coe, viceprezidentka produkční společnosti Bell Media.

Pátá série začne ihned po následcích událostí z finále čtvrté řady, v níž pomstou hnaný Tom Crenshaw vystřelil na Alex a Charlieho. Hope Zion se ocitá v chaosu. Alex čelí velkému rozhodnutí, zatímco její kolegové se musí vypořádat s velkými výzvami, které s sebou přináší změny v nemocnici.


Sledujete Saving Hope? Mrzí vás oznámení o zrušení? Nebo jste raději, že se příběh pěkně uzavře a tvůrci nebudou nic zbytečně natahovat?

Další díly seriálu
Kdo nelikuje není SerialZoňák! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
Makronka

Makronka

Zpočátku se to dalo, k seriálu mě přivedl Daniel Gillies a Michael Shanks, nicméně se nedivím, že to...
před 197 týdny
Martysek

Martysek

Už jsem se lekla, že to utnou bez slušnýho zakončení. Jinak pět sérií je dost na takovýhle seriál, není...
před 197 týdny
Cosima

Cosima

Správný rozhodnutí ukončit to za v času. Ještě k tomu vymyslet dobré konec a bude to super.
před 197 týdny
Další články k tématu