Facebook Twitter E-mail
29. října 2016

Dočká se Will & Grace nových epizod?

Ano, je to tak. Opravdu se nejedná o kachnu. Banda z Will & Grace se dává znovu do kupy, aby nám přinesla další skvělou zábavu.

Stanice NBC v současné době vyjednává o znovu oživení seriálu, který na stanici běžel úctyhodných osm let. Jednání se účastní všichni hlavní protagonisté včetně tvůrců Davida Kohana a Maxe Mutchnicka. Nemůže chybět hlavní čtveřice Eric McCormack, Debra Messing, Megan Mullally a Sean Hayes. Pokud vše vyjde vznikne nová limitovaná série. Zatím je však ještě předběžné spekulovat o tom, kdy se potenciální nové epizody dostanou do světa a ani jaký počet si na nás scenáristé připraví.

V září čtveřice na Emmy oceněných hlavních herců dala hlavy dohromady a oživila své postavy v desetiminutovém videu, které sloužilo k přilákání lidí k volbám a k podpoře prezidentské kandidátky Hillary Clinton. Video se natáčelo v jejich ikonickém bytě. Skeč byl natočen pod dohledem Kohana a Mutchnicka bez přímé spoluúčasti NBC. Na kanálu YouTube tato mini epizodka sklidila obrovskou vlnu nadšení a řady fanoušků žádaly o přídavek..

„Odezva na naše poslední dílko s Ericem, Megan a Seanem byla přímo strhující a pro nás nečekaná,“ prohlásila Messing v rozhovoru v době, kdy byla miniepizoda odvysílána. McCormack se zase vůbec nebránil natočení dalších příběhů v podobě zmíněné minisérie. „Myslím, že jsme v tomhle zajedno. Chceme natočit víc dílů. Jsem si jist, že by ze strany fanoušků zájem byl.“


Chtěli byste nové díly Willa & Grace? Jaká z osmi řad je pro vás tou nejlepší a ke které se vracíte? Bavil vás seriál na tolik, že byste uvítali pokračování? Viděli jste ono desetiminutové video s hlavními herci?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Martysek
před 50 týdny
Tak to se hrozně tším, snad to vyjde.
malina2035
před 50 týdny
Nejsem přívrženec "nastavovaných kaší", takže u mě žádné velké...
Koldik
před 49 týdny
pre priaznivcov tohto serialuby to urcite bolo fajn, ja som to pravidelne...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY