Facebook Twitter E-mail
31. května 2012

Letní novinky a jejich trailery (2012)

Tradá. Je tu léto a náš tradiční článek s novinkami a jejich trailery. Sice seriály v létě většinou stojí za zlámanou grešli, ale třeba se vám něco trefí do noty. Pojďte se na to podívat!

Longmire

Seriálové léto začíná na divokém západě. Ale co to kecám, jen to tak vypadá. Začínáme totiž moderním westernem Longmire (pod pojmem moderní western si představte Justified, pokud neznáte, tak si představte texasského šerifa s puškou, co jezdí v jeepu). Takže pokud je to váš žánr, berte na vědomí, že tuto novinku můžete sledovat od 3. června na A&E.

Saving Hope

Představte si seriál Gifted Man, místo manželky dosaďte snoubence a dostanete Saving Hope. Ale to jen na první pohled, snoubenec je totiž „jen“ v kómatu a navíc po nemocnici bloumají i další duchové… NBC si svou lékařskou novinku odstartuje 6. června.

Bunheads

ABC family přináší další letní teen novinku. Po atletkách, pěveckých sborech a vyměněných dětech přichází baletky. Těšit se můžeme na klasiku jak z loserů po strastiplné cestě plné nástrah udělat vítěze, nebo alespoň lepší lidi. Pokud je to váš žánr, tak kroužkujte v kalendáři datum 11. června.

Dallas

Má vůbec smysl k Dalasu něco psát? Naše babičky a matky ho sledovaly již před léty. Nyní si to budeme moci v modernizované verzi zkusit i my. J.R. s Bobbym opět ožívají na TNT 12. června.

The Soul Man

Zatím bez traileru. Minimálně pro východoevropany. Pro představu asi stačí napsat, že to je spin-off od Hot in Cleveland.

Baby Daddy

19. června začíná na ABC Family Rasing Hope. Cože? Vždyť Raising Hope je snad od FOXu ne? Jo počkejte, to je vlastně Baby Daddy. Ale v podstatě to je Rasing Hope pro puberťáky…

The Newsroom

Ani HBO na nás o prázdninách nezapomnělo a 24. června nám naservíruje svoji novinku ze zákulisí natáčení večerních zpráv.

Anger Management

28. června musíte mít v kalendáři zakroužkováno červeně. Na obrazovky kabelovky FX se totiž vrací Charlie „Winning“ Sheen se „svou“ komedií Anger Management. Protože pořádné ukázky nějak nejsou k dostání, tak se dá čekat všechno od propadáku po nový hit.

Perception

Hledáte nějakou kriminálku na léto. Tak zkuste tuhle od TNT. Chytří vědci, agenti FBI, prostě všechno, co se dnes nosí a už jsme viděli stokrát… Ale některé z nás to i tak pořád baví… Takže od 9. července na TNT.

Political Animals

Chybí vám nějaká ta politika? Tak na USA vám naservírují první dámu. Teda ex. Teď už je rozvedená, ale politiky se drží zuby nehty. Pokud je tohle váš šálek čaje, tak si za uši zapište datum 15. července.

Sullivan and Son

Další novinka se také trochu točí okolo politiky. Jenže tentokrát je to komedie. Bohužel trailery nejsou. Každopádně připomínám, že poběží od 19. července na stanici TBS.

Major Crimes

I k této novince se nám nepodařilo najít trailer. Možná to je tím, že začíná až za tak dlouho – 13. srpna. Jedná se o spin-off k jinému krimi od TNT a to k seriálu The Closer.

Copper

Na konec pro vás máme bonbónek v podobě prvního seriálu BBC America (do teď neměla nic vlastního a jen vysílala to, co v Británii natočila její „matka“). Takže se 19. srpna těšte na drsňáka Kevina Corcorana a jeho pochůzkování po zločineckém Manhattnu v 60. letech 19. století.


Všechny novinky naleznete také přehledně v našem novinkovém kalendáři. Pokud máte sklerózu větší, jak vaši prarodiče, tak si zkuste mailkalendář – všechny oblíbené seriály hezky po ránu naservírované ve vašem mailu.


Tak co? Máte v létě nějakého favorita, kterého si zařadíte do watchlistu?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pipa22
hodně dávno
tak urcite zkusim Saving Hope, Perception, Copper a testnu Major Crime, protoze...
Elža
hodně dávno
Už se těším na Saving Hope, jinak tedy nic moc.
Werushka7
hodně dávno
Saving Hope (Elijah), Bunheads (Palladino), Dallas (staré časy), Perception...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY