Facebook Twitter E-mail
3. listopadu 2016

Spin-off Good Wife má konečně název

Spin-off The Good Wife (Dobrá manželka) dostal konečně svůj oficiální název. Pokud jej vyhlížíte, pak vězte, že se vám již brzy objeví ve watchlistech jako The Good Fight.

Do novinky zamíří další dvě herecké persony. Budou jimi seriálová veteránka Bernadette Peters a Paul Guilfoyle, známý jako Jim Brass z CSI. Oba pro sebe získali vedlejší role. Guilfoyle si zahraje postavu Henryho a Peters postavu Lenore. Oba budou rodiči Maii, která je kmotřenkou Diane.

Lenore je pracovitou ženou a zároveň finančním géniem. Její manžel Henry se živí jako finanční poradce, kterému se velmi v jeho oboru daří. Vděčí za to z velké části své manželce. Spolu dohromady rozšířili svou rodinnou investiční a advokátní společnost. Jejich firma je velmi vyhledávanou a žádanou a těší se v Chicagu velké oblibě.

S novými epizodami se prvně setkáme v únoru příštího roku na stanici CBS, kdy po svém uvedení se seriál přesune na streamingový kanál CBS All Access, kde budou všechny epizody k dispozici.

Děj se přesune o rok později od událostí finále Dobré manželky. Obrovský finanční podvod kompletně zničil reputaci Maii a zároveň tím přišla Diane o veškeré své úspory. Po zkrachování Lockhart & Lee se obě dámy připojily k právnickému esu Lucce Quinn.


Bavila vás Dobrá manželka? Jakou si seriál držel laťku po sedm let? Dáte šanci spin-offu?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misyrka
před 101 týdny
Jjá myslim, že autor ví, že Lucca Quinn je damá a díky neformálnosti hototo...
ragelly
před 101 týdny
Článek se upravoval, andromache narážela na to, že tam bylo napsáno Quinnovi...
andromache
před 101 týdny
Právě ;). Kdyby tam bylo jenom Quinn tak to nechám tak protože občas...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY