Facebook Twitter E-mail
18. listopadu 2016

Novinka pod lupou: Shooter

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Shooter
Žánr: Akční / Drama / Thriller
Stanice: USA Network
Premiéra: 15. 11. 2016
Vysílání: úterý od 22:00
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: John Hlavin
Herci: Ryan Phillippe, Shantel VanSanten, Omar Epps, David Marciano, Tembi Locke, Eddie McClintock, Cynthia Addai-Robinson, Sean Cameron Michael

Ve zkratce

Bob Lee Swagger je vysloužilý veterán a velmi talentovaný odstřelovač. Tajná služba ho požádá, aby se vrátil do akce a asistoval jim při zabránění plánovaného atentátu na amerického prezidenta. Bob Lee souhlasí, ovšem celý zásah dopadne katastroficky. Nejenže je prezident skutečně zavražděn, z atentátu je obviněn samotný Bob Lee, na kterého vraždu nastražili skuteční viníci. Bob Lee se vydává na útěk a snaží se dokázat svou nevinu a najít ty, kteří za vraždou a jeho obviněním stojí.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Jeden z nejočekávanějších seriálů podzimu je po nespočtu odkladů konečně tady. Teď je ale otázka, jestli dokáže dostát všeho toho hypu, který ho obklopuje, nebo zda od něj budou diváci odcházet zklamaní. U mě je to něco mezi. Pilot bych zařadila do lehkého nadprůměru.

Ono je to totiž docela nuda. Seriál začíná dobře, úvodní scéně nechybí napětí, akce, důvtip. Pak se ale 30 minut v podstatě nic neděje a opět se adrenalin začíná zvedat až v závěru. A když se konečně něco stane, je najednou konec a já si nemůžu pomoct, prostě mi přijde, že by se dalo těch 40 minut zužitkovat lépe. Nebo ne ani lépe, ale zábavněji.

Na druhou stranu nemůžu seriálu upřít, že si vyhrává. Celá scéna s přemýšlením o možných způsobech atentátu, kreslení tras, střílení do dýní, mělo to wow efekt. Trošku nepřehledný a možná trošku zdlouhavý, ale byl tam. Každopádně celá logika ohledně toho, jak jsme se dostali od začátku dílu k jeho konci, je trošku zmatená. Hrdina nejprve odmítá úkol, protože chce být s rodinou atd. Pak teda OK, bere výzvu, naprosto se tomu oddá a je doslova posedlý tím, aby našel všechny možnosti. A nakonec vezme na setkání s prezidentem svou manželku? Tu, kterou chtěl tak strašně moc chránit? Když ví, že se tam s největší pravděpodobností bude střílet? To je odvážný hoch.

Celý seriál stojí na jedné postavě, proto se o nějakém herectví mimo Ryana Phillippea nedá ani moc mluvit. Každopádně hlavní představitel je fajn, sympaťák, trochu moc bručoun, ale asi mu ve výsledku budete fandit. Koukat budu dál, abych zjistila, jak to dopadne, ale rozhodně jsem od pilotu čekala větší hitparádu.

+ hlavní představitel
+ potenciál

- většina dílu byla nuda
- trošku zmatený vývoj děje
- pár nelogických jednání

Moje hodnocení pilotu: 60 %
gabik.029

S knižní ani filmovou předlohou Shootera obeznámena nejsem, takže jsem k seriálu přistupovala pouze na základě informací ze zveřejněného popisu seriálu a traileru, které mi přišly zajímavé. Po pilotu bohužel ale nic navíc nevím, protože se tam neodehrálo nic, co není obsaženo v těch pár větách z obsahu.

Pilot začal zajímavě, a tak jsem do něj vkládala velké naděje. Někdy během druhé poloviny už mi to však přišlo zdlouhavé, jelikož se tam nedělo nic převratného. Přesto musím říct, že je seriál kvalitně zpracován a scenáristé si dali záležet, aby působili věrohodně. Nejvíce mě bavily scény, kdy se Bob Lee snažil propočítat a zjistit, odkud odstřelovač zaútočí. Ty u mě zabodovaly i svým soundtrackem.

Plusové body získává také cliffhanger na konci, který dozajista nejednoho diváka přiláká i k druhé epizodě. Proto by bylo možná lepší hodnotit seriál až po druhém díle, ve kterém se zápletka více rozvine a nabídne nové informace.

Přestože pilotní epizoda nenabídla nic převratného, myslím si, že v nadcházejících epizodách se děj rozjede a seriál začne být poutavější. Proto pilot nakonec hodnotím 70 %.

+ cliffhanger na konci
+ kvalitní zpracování
+ soundtrack

- pilot je pouze obsah seriálu
- žádné zvraty

Moje hodnocení pilotu: 70 %
lukascoolarik

USA Network se po několikanásobném přesouvání konečně odhodlala k tomu, že vypustí do světa své nové akční drama Shooter. Otázkou je, jestli to vůbec bylo nutné.

Ten, kdo viděl trailer nebo si aspoň přečetl stručnou premisu na zdejší profilové stránce seriálu, se na pilotní epizodu vlastně ani dívat nemusí, protože se nedozví vůbec nic nového. Byť má první díl pouze 40 minut, prakticky nic se nestane a to pravé ořechové, pokud to tak lze vůbec nazvat, začne až v posledních třech minutách; a to nepřeháním, skutečně to tak je.

Chápu, že nám tvůrci chtěli představit hlavní postavu, jenže problém je v tom, že ono vlastně ani není co představovat. Je to chlap, který je ten nejlepší odstřelovač v branži (což je vám nespočetněkrát připomenuto, jen pro případ, že byste to náhodou třeba zapomněli), a teď si žije se svou rodinkou a příležitostně si zajde do lesíka zastřílet nebo fušuje pro vládu jako jakýsi konzultant, protože je to ten nejlepší odstřelovač v branži, jak si možná pamatujete. A tenhle nejlepší odstřelovač v branži je falešně obviněn z atentátu na prezidenta a nyní se musí pokusit očistit své jméno a najít skutečného pachatele; hlavní zápletka, která se rozjede až na samotném konci dílu.

Nějak si neumím představit, že by něco takového mohlo běžet třeba několik sérií a stále mělo co nabídnout; možná proto šlo původně o filmovou adaptaci knihy, protože film je pro takovou zápletku o dost lepším médiem. Ale zpět k seriálu. Herci jsou kvalitní a po technické stránce nemám co vytknout, jenže ten zbytek je slabota. Nechytne vás to, protože se vůbec nic podstatného neděje a všechno je takové primitivní, nehotové a zbytečné.

Suma sumárum, Shooter nepůsobí jako drama s velkými ambicemi, ale ani jako lehčí drama na oddech. Je to prostě něco jiného, což bohužel při dnešní záplavě kvalitnějších seriálů nestačí.

+ herci
+ posledních pár minut pilotu
+ byť se nic neděje, utíká to celkem rychle

- nic se neděje
- otravná rodinka
- neustále připomínání toho, že hlavní postava je ten nejlepší odstřelovač v branži
- absence potenciálu do budoucna
- rozjezd hlavního děje až za pět minut dvanáct
- seriálu chybí šťáva, což nejde přehlédnout

Moje hodnocení pilotu: 20 %
Seraphine313

Shooter byl jedna z těch novinek, o kterých jsem věděl, že budou kvalitnější, ale já osobně ji sledovat nebudu. Přesto mě pilot samotný dokázal na několika místech přesvědčit, že si své diváky zaslouží.

Nejdřív vezměme hlavního hrdinu. Přeci jen tyhle všeznalé typy, co rádi svou inteligenci ukazují, milujeme, takže tady žádný problém není. Maximálně jeho příjmení, ale to se dá přehlédnout. Role Ryanu Phillippovi docela sedí, i když mu chvílemi schází to správné tvrďáctví. Na druhou stranu to vyvažuje perfektním zaujetím a celkově si scény, ve kterých účinkuje, krade pro sebe.

Postavy kolem něj snad s výjimkou Isaaca Johnsona (Omar Epps) jakoby neexistovaly. Dokonce ani vedlejší dějová nit s Nadine Memphis vás nezaujme natolik, abyste jí věnovali přílišnou pozornost.

Co si budete vychutnávat, to jsou scény s Bobbyho hodnocením situace, ať už jde o lesní setkání s dvěma neználky nebo profesionální plánování ochrany prezidenta. Závěrečný twist, i když byl odhalený a propagovaný dlouho dopředu, i tak dokázal nadchnout svou promyšleností, protože nebylo potřeba nic vysvětlovat a divák přitom věděl vše.

Doporučuji sledovat: Pokud nemáte ve watchlistu nic od USA Network, pak ANO.

+ děj rychle odsýpá
+ scény s předpokládáním

± prozrazený závěr

- zbytek děje je poměrně nezajímavý

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Fruiko

Tak tady u mě USA Network narazil. Mám rád filmy o odstřelovačích a celkem se mi i líbil film. Ale evidentně dvouhodinovku rozpatlat na třináct hodin nebyl úplně ten nejlepší nápad. Stejně jako přidat dítě, manželku a tak. Pak totiž pointa s tím, že to má být osamělý zoufalý veterán, trochu pokulhává, že jo.

V pilotu jsme navíc viděli jen přípravnou fázi, takže nás teď bude čekat 9 dílů utíkání a vysvětlování. Což je asi možná ta nejlepší zpráva, protože by to mohlo být mnohem zábavnější než první hodina, která byla extrémně nudná a vlekla se snad ještě pomaleji než želva jdoucí do kopce. Přičemž ten kopec by byl ještě namazaný olejem a ona by šla pozadu.

Co se týče postav, tak jsou všechny otravné, kromě Ryana Phillippiho (na to nemůžu říct křivého slova, protože pak by mě mohla nějaká jeho fanynka propíchnou někde v temné uličce podpatkem). Ale vážně. On mi ze všech vadil asi nejméně. Otravná agentka, co všechno vyřeší je prostě jen otravná, zlý agent je nemastný neslaný a co si myslím o ženě a dítěti bylo jasný už z prvního odstavce.

Takže má smysl koukat na seriál, pokud jste viděli film? Rozhodně ne. A pokud neviděli. Taky ne. A pokud to máte v plánu udělat, tak věřte, že se budete po dokoukání pilotu cítit přesně jako ta dříve zmíněná želva. Pěkně unaveně a otráveně.

+ další díly už prostě musí být z podstaty věci lepší

- všichni kromě Ryana
- nekonečná nuda
- nic inovativního

Moje hodnocení pilotu: 20 %

Plánujete dát šanci seriálu Shooter? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (právě čteš)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 165 týdny
nuz tak pdla hodnotenia si urcite pockam na celu sezonu, aby som si nepokazil...
misiacik0308
před 163 týdny
no pilot taký úvod a-lá film. ale dám tomu šancu. aspon ako sa patrí, každý má...
Elfi76
před 163 týdny
Zatím jsem neviděla,počkám,až bude více dílů a pak se na to vrhnu..film jsem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY