Facebook Twitter E-mail
8. listopadu 2016

Novinka pod lupou: Good Behavior

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Good Behavior
Žánr: Krimi / Drama / Thriller
Stanice: TNT
Premiéra: 15. 11. 2016 (preair 29. 10. 2016)
Vysílání: úterý od 21:00
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: John Wells, Jonathan Lisco
Herci: Michelle Dockery, Juan Diego Botto, Terry Kinney, Lusia Strus

Ve zkratce

Letty Dobesh je zlodějka a podvodnice, která byla nedávno podmínečně propuštěna z vězení. Pravidelně dochází za svým kurátorem, ale páchání trestných činů se rozhodně nevyhýbá. Během jedné ze svých loupeží zaslechne rozhovor nájemného vraha a jeho klienta, který si objednal vraždu manželky. Letty se nakonec rozhodne, že vraždu překazí, ovšem celá situace se zvrtne. Letty má navíc zakázáno vídat se se svým synem, a tak se opět ocitá na samém dně.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Wow, tohle zhruba 20 minut před koncem nabralo pořádné grády! Přitom jsem si v první polovině říkala, že je to docela nuda a v podstatě nic se zde neděje. Najednou ale napětí vyletělo nahoru rychlostí blesku a já se bála, jako bych sledovala Texaský masakr motorovou pilou.

Good Behavior je docela zvláštní seriál. Zpočátku nevíte, o co přesně jde. Postupně se ale s hrdinkou seznamujete a zjišťujete, kdo je ona i její kolega. V závěru dílu už máte naprosté jasno a přesně víte, jakým směrem se seriál bude ubírat, což je velké plus.

Pořád nemůžu přestat myslet na tu druhou polovinu epizody. Takhle by měl vypadat pořádný seriál, udržovat si neustále divákovu pozornost, zvyšovat adrenalin v krvi a jakmile se objeví závěrečné titulky, musí vás hned napadnout, že chcete okamžitě další díl. To se Good Behavior alespoň u mě povedlo. Škoda, že i začátek nebyl stejně nadupaný, protože bych hodnotila ještě výš. I takhle ale musím dát vysoké skóre, protože zábavu máte zaručenu.

Neuvědomuju si, že by někdy u seriálů od TNT šlo o herectví. Většinou sází na silný příběh a pěkné tvářičky, které děj příjemně komplimentují. Zde ale musím vyzdvihnout Michelle Dockery. Jde o mé první setkání s touto hvězdičkou z Downton Abbey, ale po výkonu, který zde předvedla, nemám pochyb o tom, že ví, co dělá. Skvěle se do role hodí, věřím jí její sebevědomou, drsnou i křehkou stránku, ať už vypadá jako křehká květinka, nebo feťácká troska.

Rozhodně jsem nalákaná na další sledování a seriál doporučuju všemi deseti.

+ stoprocentní druhá polovina epizody
+ neustávající napětí
+ komplexnost hlavní postavy
+ herecký um hlavní představitelky
+ epizoda končí na špici

- slabší první půlka dílu

Moje hodnocení pilotu: 80 %
gabik.029

Původně jsem Good Behavior v plánu neměla, ale trailer mě lákal, tak jsem si řekla, že ho zkusím. A dobře jsem udělala. Nabídka stanice TNT většinou odpovídá mému vkusu, kdy jejich seriály dokáží být temnější a drsnější, ale ne natolik, jako tomu bývá například u HBO nebo Showtime (což na mě bývá až moc). A přesně takový je i Good Behavior.

Hlavní postava Letty v podání Michelle Dockery (BTW jsem jediná, komu tady připomíná Saru Wayne Callies? :D) je komplikovaný člověk, který se už léta pohybuje na hranici zákona. Ráda by byla lepším člověkem, už jen kvůli svému synovi, ale chybí jí hlavně sebedůvěra. Proto volí jednodušší cestu a věnuje se tomu, v čem je skutečně dobrá. Její podvodnický talent lze spatřit i ve scéně v restauraci, kde se před Javierem neprozradila, přestože byla úplně opilá.

Juan Diego Botto, představitel Javiera, odvádí stejně dobrou práci jako Dockery. Jakožto nájemný vrah dokáže vzbuzovat strach, ale zároveň dokáže tuto masku odhodit a působit naprosto okouzlujícím dojmem.

Během pilotu se naskytlo hned několik scén, které měly díky svému napětí mou naprostou pozornost. Ať už šlo o scénu ve skříni, v hotelu nebo v domě oběti, se zatajeným dechem jsem čekala, jak hlavní hrdinka danou situaci zvládne. Podobné pocity se objevily i na konci epizody, jejíž závěr mě navnadil na další díl.

+ napětí
+ temnější a drsnější prostředí
+ hlavní dvojice
+ poutavost

- ne každému se bude seriál líbit

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Drunk_Queen

Seriály vznikající podle knižní předlohy mají potenciál, aby byl jejich příběh trochu zajímavější a propracovanější než u těch, které vznikají „pouze“ v hlavách scenáristů. Příběh přeci jen měl delší dobu na to, aby byl vybroušen k dokonalosti, prošel větší „kontrolou kvality“, protože má spisovatele, který příběh vymyslel a napsal, a také někoho, komu se tento námět zalíbil natolik, aby si řekl, že by nebylo špatné příběh posunout ještě někam dál. A jak z toho vyšel Good Behavior?

Hlavní hrdinka Letty je vcelku komplikovaná postava, o které divák neví, co si vlastně má myslet. Možná je to i vlivem knihy, ale informace o ní nejsou prozrazeny ihned na začátku příběhu, ale jsou dávkovány po velmi malých částech, takže zatímco na začátku divák vidí, že je to jen prachsprostá zlodějka, která využívá různé fígle pro to, aby si mohla žít na vysoké noze, na konci se její postava lehce zjemňuje. Ani u jejího „úhlavního nepřítele“ (ani toto není zrovna černo-bílé), Javiera, nemá člověk ze začátku pilotní epizody šanci odhadnout, čeho všeho je schopen.

Na seriálu je příjemné i to, že pokud se člověk nechá unášet příběhem, nemá jistotu, kam se příběh bude vyvíjet dál. Samozřejmě pokud nečetl knižní předlohu. A tohle váhání, na kterou stranu zákona se Letty nakonec přikloní, činí seriál ještě napínavější, takže si dokáže udržet divákovu pozornost. Občas ale příběhová linka lehce zaváhá a do epizody je vsunuto několik „výplňových“ scén, které značně kazí celkový dojem. Což je škoda, protože Good Behavior není zrovna krátký, takže se divák neubrání znuděnému pohledu na hodinky.

Celkově jde ale o velmi zajímavý počin, který mezi konkurenci nezapadne, protože má rozhodně co nabídnout. Pokud tvůrci udrží takovou atmosféru, jakou nastolila první epizoda, (což je díky knižní předloze celkem pravděpodobné), půjde o dobrou podívanou, obzvlášť pokud tvůrci zůstanou jen u malého množství sérií.

+ temná atmosféra
+ zajímavé postavy, u kterých člověk váhá, zda mu jsou sympatické nebo ne
+ zajímavé téma, u kterého si člověk není jist, kam bude děj ubíhat dál

- občas trochu vleklé, několik zbytečných scén

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Esgalnor

Nečekal jsem od toho nic, zčásti z faktu, že jsem si nebyl zcela jistý, do čeho vlastně jdu, zčásti také z faktu, že to, co jsem o tom věděl, moc povzbudivě neznělo. Úvodní scéna mě sice lehce zmátla, ale výborné úvodní titulky dokázaly dost navnadit.

Vykrádání hotelu bylo zábavné a bavilo mě to sledovat, jakmile se ale (poměrně brzy, seriálu se tempo nedá upřít) hlavní hrdinka schovala do skříně před nájemným vrahem, snaha vyvolat napětí byla spíš trapná. Ta scéna byla tak plná klišé, scéna s hrdinkou schovanou ve skříni, skrz jejíž štěrbiny se dá koukat, je v každém druhém hororu (ehm, ehm, Texaský masakre). A ano, i tady je hrdinka neviditelná. Od nejvyššího bodu neoriginality tu scénu oddělovalo pouze zazvonění nebo podobně hloupé prozrazení postavy – naštěstí měli tvůrci tolik soudnosti, že se to nestalo. A pak to jde od desíti k pěti. Nebo k nule?

Hlavní postava má poměrně sympatickou a schopnou herečku. Bohužel ji scénář absolutně zkazil. Žádné její rozhodnutí nedává absolutní smysl, Letty se chová naprosto nelogicky. Chci zachránit oběť? Fajn, nechám ji tam se zbraní a profesionálním zabijákem a odejdu! Ale aby v tom nebyla sama, valný smysl nedává snad ničí chování. V samotném příběhu nevidím žádný potenciál na víc než minisérii.

Sice mě rozčilovalo nelogické chování postav, ale aspoň se na to hezky koukalo. Kamera je velice nadstandardní, střih je taktéž dost kvalitní (i když třeba scéna s večeří byla dalším nesmyslným krokem Letty, díky zajímavému způsobu natočení to udrželo můj zájem) a hudba taktéž povedená. Technickým stránkám se opravdu nedá co vytknout.

Abych to shrnul. Příběh sází na shody neuskutečnitelných náhod a kupředu se dostává jen díky nelogickým rozhodnutím postav. Herci seriál dolů nijak nestahují, pouze postavy, které hrají, se chovají hloupě. V příběhu nevidím větší smysl do budoucna, spíš jako nastavovanou kaši v dalších dílech. Všechny technické stránky seriálu jsou ale velmi povedené a vytahují mé hodnocení nahoru.

+ hudba, kamera, střih
+ herci

- chování postav absolutně nedává smysl, navíc všechny působí dost nesympaticky
- příběh postrádá větší potenciál

Moje hodnocení pilotu: 50 %

Plánujete dát šanci seriálu Good Behavior? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (právě čteš)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nira
před 161 týdny
Klasická situace - nechci se koukat, dokonce ani nechci číst článek a už vůbec...
Cosima
před 161 týdny
Když pominu začátek, tak to vypadá dobře.
Koldik
před 161 týdny
Popis celkom zaujimavy, trailer sice nic moc, ale hodnotenie pekne, nuz zrejma...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY