Facebook Twitter E-mail
7. listopadu 2016

Novinka pod lupou: Mars

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Mars
Žánr: Drama / Sci-Fi / Dokument / Minisérie
Stanice: National Geographic
Premiéra: 13. 11. 2016 ve 171 zemích a 45 jazycích včetně ČR (pilot v angličtině dostupný od 27. října)
Vysílání: sobota, 21:00
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: -
Více informací: https://mars.natgeotv.com/cz

Kdo?

Tvůrci: -
Herci: Ben Cotton, Jihae, Sammi Rotibi, Anamaria Marinca, Kata Sarbó, Olivier Martinez

O čem to je?

Výchozím bodem dějové linky je rok 2033 a první člověkem vedená mise na Mars. Vše je okořeněno dokumentárním popisem a rozhovory s vědci a průkopníky výzkumu a vývoje vesmírných technologií, které by měly misi v roce 2033 umožnit. Výkonní producenti Howard a Grazer si pro režii hraných sekvencí vybrali mexického filmaře Everarda Gouta (Dny milosti), natáčelo se počátkem roku 2016 v Budapešti a Maroku.

První pilotovaná mise na Mars

V seriálu Mars se cesta na rudou planetu uskuteční za spolupráce a financování dvou fiktivních organizací: Mars Mission Corporation, jakéhosi konsorcia vesmírných korporací vytvořeného roku 2022 se sídlem v Londýně, jehož úkolem je zajištění technologického hardwaru; a International Mars Science Foundation (IMSF), vytvořené koalicí zemí s vesmírnými programy za účelem realizace mise na Mars.

Hrdinové seriálu se na Mars vydají na palubě vesmírné lodi Daidalos. Sejde se zde posádka tvořená šesti vysoce kvalifikovanými astronauty. Velení se ujme Američan Ben Sawyer, spolupracují s ním korejská pilotka Hana Seung, španělský hydrolog a geochemik Javier Delgado, francouzská lékařka a odbornice na biochemii Amelie Durand, nigerijský inženýr a specialista na robotiku Robert Foucault a ruská exobioložka a geoložka Marta Kamen. Na Zemi je s nimi ve spojení tým MMC v Londýně tvořený sestrou-dvojčetem Hany Seung Joon a vedený francouzským ředitelem Edem Grannem.

Jakmile Daidalos úspěšně přistane na Marsu a začne provádět první operace, bude zahájena i druhá fáze osidlování pod vedením britské specialistky na jadernou fyziku Leslie Richardson a jejího manžela, světoznámého experimentálního botanika dr. Paula Richardsona.

Velkou snahou producentského týmu bylo ukotvit scénář dramatické linky o šestičlenné posádce vyslané kolonizovat Mars v reálném vědeckém světě. Scénáristé spolupracovali se širokou škálou expertů ve veřejném i soukromém sektoru. Dr. Robert Braun, inženýr a profesor vesmírných technologií na Georgia Institute of Technology, byl odborným poradcem fiktivní dějové osy seriálu. Dr. Mae Jamison, bývalá astronautka NASA, pomohla představitelům jednotlivých rolí s autenticitou pohybu a chování ve vesmíru.

Vizuální podoba seriálu z pera Sophie Becherové se opírá o rady odborníků NASA a SpaceX, kteří pomohli s návrhem vesmírné lodi Daidalos a města Olympus, jež má být první lidskou kolonií na Marsu. Kostýmní návrhářka Daniela Cianci zkoumala typy tkanin a vláken, která jsou dnes vyráběna za účelem odlehčení a zároveň posílení a zvýšení flexibility a odolnosti vůči radiaci, tak aby ochránila astronauty zítřka. Framestore, specialisté na vizuální efekty, kteří stáli též za úspěchem snímku Gravitace, doladili celkový vzhled seriálu

Trailer

české promo:

anglický trailer:

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Ano! Víc takovýchto věcí. Už když jsem se s mužem dívala na trailer, věděla jsem, že tohle bude pecka. Pilot mi dokázal, že jsem se nemýlila. Od začátku do konce sedíte a hledíte a přemýšlíte, co asi bude za dvacet let ve skutečnosti. Tohle není sci-fi, ale rozhodně to tak vypadá.

Mars sleduje první lidskou posádku, která se vydává prozkoumávat rudou planetu. Pilot je složen ze dvou dějových linií. Jedna se odehrává v roce 2033, druhá v roce 2016. Vidíme, jak se postupně lidstvo začínalo připravovat na let na Mars, počátky snažení, úvahy pro a proti, vymýšlení různých scénářů, co se může stát. A potom se ocitáme v roce 2033 a vidíme, jak se to doopravdy děje. Je to vzrušující podívaná, u které vám připadá, že jde opravdu o zprávy v televizi. Napětím ani nedýcháte a čekáte, co bude dál.

Moc se mi líbilo prolínání skriptového a dokumentárního stylu. Ve flashbacích do roku 2016 se vyskytují skutečné osobnosti současné vědy, které v rozhovorových medailoncích mluví o tom, co se aktuálně v této oblasti vytváří a zkouší. Linka z roku 2033 je naopak zcela smyšlená, ale tak nějak to nevadí, obě části k sobě výborně ladí a skvěle se doplňují, aniž by například flashbacky a dokumentární styl ubíral s napětí nebo atmosféry, jaká při sledování startu mise panuje na obrazovce i u diváka samotného.

Je neuvěřitelné, jak skutečně seriál vypadá. Vizuální efekty jsou na špičkové úrovni, ať už sledujete let vesmírem, loď samotnou nebo Mars. Dokonalost se skrývá v detailech, které pomůžou dotvářet celkový obrázek a zanechají ve vás hluboký zážitek. Jediné, co tomu chybělo, byl další díl.

+ téma
+ střídání fikce a dokumentárního stylu
+ zapojení flashbacků ze současnosti
+ vizuální efekty
+ neustávající napětí a skvělá atmosféra

Moje hodnocení pilotu: 100 %
Seraphine313

Trvalo mi skoro týden, než jsem se odhodlal na Mars napsat názor do Novinky pod lupou, hlavně protože jsem nevěděl, z jaké strany seriál uchopit. Pořád nevím. Ať už mícháním žánrů nebo samotným vyzněním, seriál je dost rozporuplný.

Nejprve je potřeba říct, co vlastně seriál představuje. Neznám úplně zákulisní vztahy, ale z mého pohledu seriál existuje kvůli jedné věci – programu SpaceX Elona Muska.

Ne že bych něco proti Muskovi měl, naopak, pro mě je to jeden z nejvlivnějších světových podnikatelů. Ale aby se natočil seriál, který bude pojednávat o budoucnosti (!) něčeho tak nepředvídatelného jako je kosmický program, soukromý kosmický program, a ještě do toho vložit monology jeho šéfa a inženýrů, to mi přijde trochu moc.

Seriál přitom sám o sobě funguje. Jeho dvě roviny vyprávění, roky 2016 a 2033 se bez problému doplňují a vypadají spíš jako film než jako seriál. Přechod ze Země na Mars je sice lehce uspěchaný a až tragicky předvídatelný, na druhou stranu se zde řeší vyloženě problémy, které mají reálný základ a vztahy mezi postavami ustupují do pozadí. Občas až do takové míry, že si říkáte, jestli nesledujete dokument. To podtrhuje právě už zmíněné míchání stylů, které narušuje dramatickou linku a po polovině dílu je už docela otravné.

Doporučuji sledovat: ANO, pokud máte rádi dokumenty o vesmíru a letošní marsovská horečka vás ještě nepostihla. NE, pokud nemáte náladu na 40minutovou reklamu.

+ reálné problémy kosmonautiky

± stylové spojení dokument/fikce

- celé je to reklama na SpaceX a Elona Muska

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Esgalnor

Po zhlédnutí traileru jsem se na pilot strašně těšil. I když nejsem úplný hardcore fanda sci-fi, mám ho rád a loňský Marťan, pojednávající o něčem podobném, byl skvělý. Trailer mě dokázal na seriál nalákat a šel jsem do seriálu s vysokými očekáváními. Je to něco zcela odlišného, než Marťan. Napůl dokument, napůl drama, navíc se oproti Marťanovi bere zcela vážně a o dost víc dramatičtěji. To spojení je ale kvalitně vybalancováno a dramatická linka funguje jak má…

Opravdu. Přistávání na Marsu, jehož se účastnily mně naprosto neznámé postavy, ke kterým jsem si nestihl vytvořit žádný vztah, bylo natočeno tak skvěle, že to byl pořádný nervák. Dokázal jsem se během něj bát o členy posádky, fandit jim a okusovat si nehty napětím. A to i přes zmiňovaný fakt, že nám postavy nebyly téměř ukázány. Seznamujeme se s nimi pomalu během prostřihů s rozhovory – což je fajn, ale možná až příliš pomalé. Navíc, některé se stihly projevit tak málo, že mě téměř nezajímají – pokud tedy dramaticky nepřistávají na Marsu. Snad se jejich charaktery ukáží víc během zbytku epizod.

Dramatické linii nechybí klasická klišé, jako je například oslavování úspěchu vyhazováním papírů do vzduchu a jásotem v řídícím centru, což je velice známé z klasických amerických sci-fi filmů. Těchto klišé je víc, naštěstí jsou zpracována kvalitně a s vědomím, že to JSOU klišé, což seriálu nahrává dost do karet a tyto scény nepůsobí žádným otravným dojmem. Herci hrají skvěle a vizuál je dechberoucí. Věrohodnosti této linie navíc napomáhá fakt, že to je od National Geographic…

…a dokumentární prostřihy v seriálu. V nich se nám většina věcí poměrně srozumitelně vysvětlí a objasní věrohodnost dramatické linky, převážně se ale v první epizodě soustředí na to, jestli je opravdu možné obydlit Mars. A je jedno, jestli už v roce 2033 nebo později. Toto zjišťování možnosti je plné hypotéz a odhadů, informace se ale neopakují pořád do kola a stále to dokáže být zajímavé. Místy bohužel vypadá trochu jako reklama na SpaceX a věty typu: „Musíme zabránit lidstvu ve vyhynutí,“ a „Mars chceme osídlit hlavně kvůli tomu, aby lidstvo nevyhynulo,“ mi zní dost nepřesvědčivě – ale to je jen můj názor.

Mars kvalitně kombinuje dokument s dramatickým sci-fi, je nabitý okouzlujícími vizuály a kvalitními hereckými výkony. Obě části jsou natočeny kvalitně, nicméně obě mají své chyby. Dokumentární jako by ukazovala věci jen z jedné stránky, dramatická zase chabě pracuje s postavami. Zachovám si optimismus a mírně nadhodnotím, protože věřím, že oba problémy se mohou postupem epizod vyřešit.

+ efekty a celá vizuální stránka
+ přistávací část
+ kvalitní práce s klasickými prvky žánru
+ herci
+ velmi dobře zvládnuté vybalancování dokumentu a dramatu
+ zajímavost

- postavy
- ukázání věcí jen z jedné stránky

Moje hodnocení pilotu: 90 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (právě čteš)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 161 týdny
Keby to nepomiesali, tak by som si to pozrel, ale takto nie.
STOUPA
před 159 týdny
tohle vypadá dobře
alesanko
před 159 týdny
Nie, nie a nie.. po prvej epizóde je veľmi malá šanca, že budem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY