Facebook Twitter E-mail
6. listopadu 2016

Novinka pod lupou: Pustina

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Pustina
Žánr: Drama
Stanice: HBO
Premiéra: 30. 10. 2016
Vysílání: neděle, 20:00 hodin
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: -
Herci: Zuzana Stivínová, Jaroslav Dušek, Eliška Křenková, Jan Cina, Eva Holubová, Štěpán Benoni, Petra Špalková, Leoš Noha, Roman Skamene, Oskar Hes, Janek Gregor

O čem to je?

Dramatický příběh začíná událostí, která změní život všem členům semknuté vesnické komunity v Severních Čechách. Když se starostka Pustiny, Hana Sikorová, ocitne na vrcholu svého boje proti velké těžební společnosti, která se chce dostat k velkým zásobám hnědého uhlí a nabídnout obyvatelům obce vysoké odstupné výměnou za opuštění jejich domovů, zmizí její čtrnáctiletá dcera Míša. Pátrání po dceři Hanu po letech mírumilovného soužití s ostatními přivede k pochybnostem ohledně celé komunity, která se pod vlivem událostí začíná rozpadat a ukazovat svou pravou tvář.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Jsem frustrovaná :D Pilot se mi líbil. Ale rozhodně se mi nelíbilo, že celá hodina směřovala k něčemu, co nakonec vůbec nepřišlo. Cliffhangery na konci dílů (dokonce i pilotních dílů) většinou fungují. Ale dřív, než ho tam zařadíte, se musíte ujistit, že divák má jasnou představu, o čem příběh je a jak se bude vyvíjet dál.

To u Pustiny selhává. Protože možná tušíte, co se stane, ale s jistotou to nevíte. Na konci pilotu stojíme na pokraji, jsme jen krůček od toho, abychom konečně po 60 minutách měli jasno, jakým směrem se příběh bude dál ubírat. Ale ve výsledku se nedozvíme nic. Víme jen to, že jsme sledovali 60 kvalitně natočených minut úplně zbytečně.

Jistě, můžete namítat, že jsme se alespoň seznámili s postavami, nebo třeba stačí, že kvalita je na tak vysoké úrovni, že sama o sobě dokáže na seriál nalákat. Možná je to pravda. Na druhou stranu ale je to škoda, protože kdyby se příběh posunul ještě o kousek dál, mohlo hodnocení být o dost jinde.

Ale jak už jsem naznačila, technická stránka je výborná. Ani byste nepoznali, že jde o český seriál. Atmosféra je sympaticky pochmurná, HBO se inspiruje skandinávskými kriminálkami. Herecké výkony jsou na vysoké úrovni. Není pochyb, že v tomto smyslu je HBO v rámci českých stanic daleko před konkurencí. Rozhodně mi to stačí k tomu, abych si pustila další díl. A doufám, že tentokrát už se příběh posune někam, odkud bude jasné, o co v seriálu vlastně půjde.

+ kvalitní zpracování
+ hutná atmosféra
+ chválihodné herecké výkony

- pilot je o ničem

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Drunk_Queen

„Cože, ono už to skončilo?“ řekla jsem si po tom, co se na televizi objevily závěrečné titulky. Není divu, vzhledem k tomu jaká Pustina je.

Jako téměř vždy jsem o seriálu předem skoro nic nevěděla (je to pak větší adrenalin), takže jsem měla 100% jistotu, že mi sledování nezkazí má očekávání. Ale stejně jsem sledování nepropadla tak, jak bych očekávala. Zas tolik seriálů od HBO jsem neviděla, takže je to možná prostě jejich styl, ale celou dobu jsem měla pocit, že mě Pustina nedokáže vtáhnout do děje. Že běží tak nějak odtažitě.

Pustina má v sobě velké množství dlouhých záběrů na krajinu, ale ani ve chvílích, kdy se něco opravdu děje, člověk nemá pocit, že to tak vážně je, a nedokáže děj dost dobře vnímat. Tempo je téměř až vražedně pomalé, takže jakýkoliv děj pocitově zaniká. Škoda je to o to větší, protože má Pustina k dispozici velmi zajímavé obsazení (i když mám pocit, že Jana Cinu vidím už všude) a pár linek, které minimálně na papíře vypadají velmi zajímavě.

Možná jsou taková dramata od HBO obecně, ale divák, který není zvyklý seriály od této stanice sledovat nebo je nemá v oblibě, se zkrátka nebude „chytat“ a celou hodinu bude váhat, zda se v seriálu něco děje nebo ne. Jinak se nejedná o špatný seriál, ale pokud člověk není na takový typ „stavěn“, prostě ho neocení.

+ zajímavá témata
+ dobré obsazení

- děj nedokáže diváka vtáhnout
- pomalé tempo

Moje hodnocení pilotu: 30 %
Esgalnor

Pustina mě nalákala ke sledování především na české poměry velmi zajímavým a atmosférickým trailerem, a také poměrně slibnou premisou. HBO se překonala a vytvořila vynikající kousek v českých seriálových vodách, jenž klidně může konkurovat zahraniční produkci.

Co je na Pustině nejlepší, je schopnost přenést na diváka atmosféru. Přes obrazovku na vás doléhá depresivní atmosféra a sklíčenost v Pustině, což dokáže diváka vtáhnout do děje. Tíseň je přímo hmatatelná a severské stylizaci napomáhá pochmurná krajina, v níž se seriál odehrává. Kvalitní, avšak nepříjemně působící znělka skvěle zapadá do ponuré skládačky, která na vás všechny své nepříjemné vlastnosti dokáže přenést.

Co musím ocenit je i práce s postavami, kde se jich stihla za pilot projevit spousta a žádná nevypadá zcela černobíle, každý v Pustině má i své tajné úmysly. To jim dodává na věrohodnosti, k čemuž dále napomáhá i kvalitní scénář, kdy všichni jednají jako naprosto obyčejní lidé. Herci jsou vybráni pečlivě a všichni velmi kvalitně, své role zvládají bravurně a dokážou postavy ze scénáře doopravdy hrát.

Pustina je naprosto neobyčejným projektem, který se v Česku nevidí moc často. Je tu detektivní zápletka, oproti seriálům jako je např. Rapl se ale nejedná o obyčejnou detektivku s pochmurnými prvky – zcela naopak jde spíš o pochmurné psychologické drama s detektivními prvky. Hlavní příběh není z pilotu příliš složitý, spíše se ukazuje dost vedlejších linií, kdy se děj různě rozvětvuje a spojuje jen v několika bodech. Není to ale vůbec matoucí, jak by se možná mohlo zdát.

Technickým stránkám se nedá co vytknout. Vynikající práce s kamerou, velmi dobře zvládnutý zvuk a i střih je velmi poctivě odvedený. A i přes má vysoká očekávání, mi Pustina sebrala dech – až tak mě překvapila.

+ perfektně vykreslená a na diváka přenesená atmosféra
+ poctivý výběr herců
+ technické kategorie
+ postavy a scénář
+ znělka

Moje hodnocení pilotu: 100 %
lukascoolarik

Česká tvorba je něco, k čemu přistupuju s vážným skepticismem, ale po Pustině začínám přehodnocovat svůj názor. Když už ne na českou tvorbu jako takovou, tak na tvorbu české HBO, která po loňském Mamonu opět vytasila silnou kartu.

Než se do seriálu pustíte, měli byste vědět, že je to hodně depresivní záležitost, takže jestli jste spíš na komedie nebo vás temno nebere, Pustina asi nebude nic pro vás. Ale k věci. Pustina začíná pomalu; to prvotní tempo mě neustále nutilo dělat cokoliv kromě samotného sledování, což je pro netrpělivého diváka špatné. Když ale pominu tento fakt, pilotnímu dílu se víceméně podařilo splnit svůj účel. Scenáristé nám představili dějové linky, nastínili zajímavou atmosféru a celkově nám ukázali, co asi tak můžeme čekat, plus nás nalákali k dalšímu sledování cliffhangerem.

O postavách jsme se toho příliš nedozvěděli, což je docela škoda, ale věřím, že tohle tvůrci brzo napraví. Ke kladům přidávám i pěkně zpracovanou znělku a kameru. Obrovské mínus naopak dávám celé té lince s prostitutkou, která mi, alespoň po první epizodě, přišla naprosto zbytečná a nezajímavá.

Suma sumárum, Pustina má šanci uspět a zapsat se do sloupečku s tím kvalitním, co v našich televizních luzích a hájích najdete. Nejde však o seriál pro každého, ale kdo nezkusí, tak nezjistí. Mysteriózní zápletka dokáže dostatečně zaujmout, což vynahradí slabší místa seriálu. Otázkou je, zda to tak i zůstane.

+ celková atmosféra
+ tajemná zápletka
+ kamera

- celá linka s prostitutkou
- pomalejší rozjezd

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Fruiko

Už čtrnáct dní se na mě odevšad z internetu valí, jak je Pustina boží. Nejspíš to je tím, že na Facebooku a Twitteru sleduji spoustu lidí z HBO a ti o svém seriálu nejspíš nebudou sdílet nic špatného. Každopádně to zvedlo moje očekávání výš, než je nakonec pilot dokázal naplnit.

Prostředí je vykreslené věrně, ať už jde o šedou nudu, či jednotlivé postavy, ale my, co nežijeme ve víru velkoměsta, tohle vídáme denně, takže to na nás tak nepůsobí. Prostě normálka. Tudíž jediné, co by mi mohlo vyrazit dech, je příběh, a ten je zrovna zatím tím nejslabším článkem. Zatím si mě postavy nedokázaly získat a je mi úplně putna, co se stalo se starostčinou dcerou a jestli ji někde najdou rozpáranou, nebo ne. Doufám, že se tohle podaří napravit v dalších dílech, ale zatím za mě docela nuda, což u thrilleru není zrovna dobré vysvědčení.

Co se týče všeho ostatního, tak HBO prostě umí. O tom žádná. Výprava boží, herecké výkony boží i ta úvodní znělka nevypadá jako u většiny českých seriálů, takže by si člověk mohl splést Pustinu s něčím zahraničním. Jenže jak už jsem psal na začátku, moje očekávání byla o kousíček vyšší. Doufám, že další díly se alespoň přiblíží mým vzdušným zámkům, protože pilotu se to nepovedlo.

+ Dušek jako psychopat
+ prostředí
+ vypadá velmi reálně
+ znělka

- zatím se nic neděje

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (právě čteš)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verunkabrožová
před 123 týdny
Hodnocení mě rozhodně nalákalo,takže vyzkouším.
Koldik
před 123 týdny
Hm celkom zaujimave hodnotenie, myslim, ze sa na to mrknem...
adush
před 111 týdny
Po shlédnutí všech dílů musím hodnotit,že to u mě letos vede má plné čáře....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY