Facebook Twitter E-mail
31. října 2016

Věděli jste, že má SerialZone bráchu, co miluje filmy? :)

Možná to víte, možná ne. Možná jste dokonce bráchu SerialZone znali daleko dřív, než tuhle krásku. Každopádně brácha se jmenuje KFILMU.net a dnes po několika letech vývoje dostal konečně nový kabát. Kabát, který má spoustu kapes, ve kterých se skrývá velká spousta překvapení, novinek a parádních funkcí. Jestliže podobně jako seriály milujete také filmy, tak věřím, že vám uděláme radost. Společně totiž tihle naši sourozenci tvoří opravdu mocné kombo, které se postará o to, aby vám nikdy nechyběly informace ze seriálového nebo filmového světa.

Tvůrci SerialZone vám, naši milovaní fanoušci, slavnostně představují novou verzi portálu KFILMU.net.

Budeme moc rádi, pokud se na náš nejnovější projekt přijdete podívat. A budeme ještě mnohem raději, pokud se budete vracet. Stejně tak nám ohromnou radost udělá to, když o KFILMU povíte svým přátelům, které třeba seriály tolik nezajímají, ale o filmech nepřestávají mluvit ani na chvíli. Můžu vám slíbit (a dobře víte, že v tomhle nikdy nekecáme), že ani do budoucna nehodláme polevit, budeme vás pozorně poslouchat a přinášet vám nové a nové funkce, které vám čas na webu strávený zpříjemní.Věřím, že spousta vás se zvědavě půjde podívat a jelikož také věřím, že ne všichni KFILMU znáte, doporučím vám na začátek tento článek, který vám pomůže se základní orientací. Pod zmíněným článkem zároveň najdete diskuzi, ve které se na vás v čele s Fruikem těšíme a doufáme, že se s námi o své dojmy přijdete podělit! Doporučím vám také registraci, která zabere necelou minutu a díky níž následně získáte přístup k mnoha dalším funkcím.

Děkuji za pozornost :)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 135 týdny
uplne suhlasim...
Allien.9
před 134 týdny
S nulou bodů? Alespoň na čsfd je uživatel stejného jména s nulou,...
Vachisek
před 133 týdny
0 bodů :o) jop to bude můj neaktivní účet

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY