Facebook Twitter E-mail
6. listopadu 2016

Novinka pod lupou: Semestr

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Semestr
Žánr: Komedie / Drama / Webseriál
Stanice: Stream.cz
Premiéra: 1. 11. 2016
Vysílání: každé úterý
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Adam Sedlák (režie)
Herci: Anna Linhartová, Jan Hofman, Eva Josefíková, Jan Cina

O čem to je?

Amálie a Damián jsou nerozlučná dvojka. Tedy alespoň do té doby, než Damián odjede na Erasmus do Německa, kde bude trávit celý semestr. Dvojice se musí vypořádat s překážkami, které s sebou přináší vztah na dálku. Jejich jediné rozhovory tváří v tváři probíhají přes displeje smartphonů a počítačů. Alespoň že má Amálie kamarády, kteří na ni valí tolik svých problémů, že hrdinka nemá téměř ani čas myslet na ty vlastní.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Zrovna minulý měsíc jsem koukala na Web Therapy, takže mám tento koncept seriálu ještě v živé paměti. Přesto se mi zpracování stále líbí, protože podobný styl, kdy se příběh odehrává výhradně na obrazovkách počítačů, kromě Web Therapy snad ani neexistuje, nebo si zrovna nic nevybavuju.

Semestr však dokáže zaujmout i příběhem. Skvěle ukazuje naši moderní dobu, kdy v podstatě žijeme multitaskingem. Musíme si v nabitých dnech najít čas na školu, práci i přátele, takže je nejjednodušší vše zkombinovat dohromady. Ale láska je pořád na prvním místě. Naštěstí nežijeme ve světě, v němž potkáte toho pravého, dáte mu pusu a je konec. Do vztahu přichází různé překážky, jako třeba, hmm, semestr v zahraničí.

I když jsem nezažila úplně to stejné, byla jsem dva roky v podstatě taky ve vztahu na dálku. A to, co řešili hrdinové v Semestru, mi přišlo až podezřele povědomé. Nejistota, lehká paranoia, přece jen nikdy nevíte, co ten druhý dělá, když není zrovna s vámi. A když vám neřekne o sexy kamarádce/spo­lubydlící, tak k tomu má asi důvod. A pak je z toho trapná, leč neskutečně trefná a vtipná scénka, protože pravda vždycky vyjde najevo :D

Myslím si, že Semestr bude perfektním seriálem, který bych mohla sledovat se svým mužem. Protože on je úplně on a já jsem úplně ona (dokonce i to studium filmu sedí, diegetický/ne­diegetický zvuk mám v malíku :D). Už u pilotu se ukázalo, že já stojím na její straně, on stojí na jeho straně a budeme se o tom hádat, což je vždycky strašně vtipný (ještě že nás nikdo neslyší :D ).

Palec nahoru za koncept, příběh i postavy. Bezkonkurenčně nejlepší český seriál, jaký jsem v posledních měsících viděla.

+ koncept
+ příběh
+ postavy
+ skvěle to odráží reálný život

- Proč ho měla na Skypu vzůru nohama? Vždyť to ani nejde! :D Štvalo mě to :D

Moje hodnocení pilotu: 90 %
Drunk_Queen

Semestr je v rámci Novinek pod lupou asi první novinkou, u které jsem v době psaní názoru měla pilot zhlédnutý dokonce dvakrát. Poprvé jsem ho viděla už někdy ke konci září, kdy Seznam rozesílal odkaz s prosbou o hodnocení, a podruhé po oficiální premiéře. Nedlouho před druhým sledováním jsem se dočetla, že se u novinářské projekce prvních tří epizod přítomní novináři smíchy popadali za břicha, což mě lehce překvapilo, protože ač vím, že věci často a rychle zapomínám, myslela jsem, že zrovna toto by mi v hlavě zůstalo. Jak je to tedy se Semestrem?

Jeho zpracování je vskutku originální, světu mladých se zatím přiblížil snad nejvíc ze všech. Děj zobrazující se přes obrazovky přenosných elektronických zařízení sice naláká mladou generaci, ale stejně si nejsem jistá, jestli se Streamu (a tvůrcovi především) tento riskantní krok vyplatí tolik, jak by si asi přál.

Když si člověk odmyslí všechny moderní technologie, přes které se seriál promítá, děj působí lehce plytce a nevýrazně. Samozřejmě, máme jen dvacet minut a dva faktory (příběh a zpracování) a v popředí zkrátka nemohou být oba, protože to dost dobře nejde, jenže Semestr má ten problém, že svým zpracováním nedostatky neupozaďuje, nýbrž je vlastně naopak zvýrazňuje. Však přiznejme si – člověka při sledování holky, jak brouzdá po Facebooku, jak komunikuje s ostatními přes facetime, Skype, cokoliv,… prostě napadne, že ta holka vlastně nic nedělá.

Postavy jsou ale jinak sympatické, nejvíc se mi do tohoto světa hodí mile hloupoučká módní bloggerka Pavlína, ale ani Amálie, Damián a Šimon nenudí. A ač jsem Semestru vyčetla jistou plytkost, musím ho pochválit za to, že ten studentský život vlastně vystihuje dost dobře.

Semestr je seriál o mladých primárně pro mladé, ale ani z nich si skalní fanoušky nenadělá. Problém totiž je, že vlastně není jak. Sice je téměř věrnou kopií normálního života a ukazuje jen takové ty z jiného pohledu lehce úsměvné problémy, takže je milou podívanou, ale na ohromení pohled přes displej prostě nestačí.

+ originalita, zajímavý koncept
+ zajímavé postavy
+ vystihnutí studentského života a poznávání
+ z toho mála, co displej nabízí, toho vytěžili docela dost

- plytkost a nevýraznost příběhu
- zpracování na utáhnutí seriálu prostě nestačí
- není radno věřit řečem o sitcomu, vítězí spíš realističnost (i různé omyly postav působí pouze úsměvně)

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Seraphine313

Semestr není úplně typická produkce Streamu, která většinou sestává z krátkých, do deseti minut dlouhých zábavných videí. Naopak, je to pokus vytvořit vlastní dramatický počin a nesklouznout přitom k levné zábavě. A to se zde daří.

První, co vás udeří do očí je vůbec samotná forma vyprávění. Děje se tak skrz facebookové konverzace, facetimové videorozhovory, Skype a další nástroje moderní komunikace. Koncept to nový není, úspěšně s tím už začal třeba Web Therapy, ale na druhou stranu Semestr jde dál a využívá jak více aplikací, tak i pohyb po monitoru – rozhodně bych nechtěl připravovat scénář a graficky zpracovávat jednotlivé díly.

Ostatně scénář dialogů je něco, co seriál staví výš než běžnou produkci. Příliv nových vět se v podstatě nezastaví a téměř každou chvíli vás pobaví, i když jde v podstatě jen o konverzaci dvou lidí, co spolu mají vztah. Tenhle fakt sice na první pohled může indikovat jistou infantilnost probíraných témat, překvapí vás ale přístup Amálie, která inteligencí daleko převyšuje ostatní. Ti ostatní se snaží být z pohledů tvůrčího týmu běžným průměrem českých studentů, což… je právě nosnou věcí celého seriálu.

Seriál totiž neláká na příběh odloučených milenců, neláká na formu vyprávění prostřednictvím screenů obrazovek notebooků, on láká na něco jiného, co vám nemusí být na první pohled úplně zřejmé. Láká na samotné postavy, které se chovají sebevědomě, vrhají se do životních situací bezhlavě a bez zkušeností, okamžitě odsuzují a o nezajímají se o to důležité, jen o to, co chtějí sami. V podstatě je to perfektní příklad názoru starší generace na tu mladší, věčné téma střetu dvou světů oddělených jednou částí života. Osobně netuším, jak na postavy reagují jejich reální vrstevníci, ale stačí pár let věkového rozdílu a některé, ať už názorové nebo životní aspekty postav vám nebudou úplně příjemné.

Co mně osobně přijde jako lehce přehnaná věc, jsou výplňové sekvence vyhledávání jednotlivých věcí, o kterých postavy mluví, na internetu. Je opravdu zvláštní, když si někdo, kdo mimochodem mluví o Kennedyho projevu v Berlíně, hned ten projev vyhledá a pustí. Samotné akce při práci ve vyhledávačích mi taky přijdou šíleně rychlé – chápu ale, že při normální rychlosti by se člověk unudil.

Semestr příjemně překvapil. Podle popisu sice nenaláká, ale minimálně podle prvního dílu se rozhodněte, zda stojí za sledování. Letos jsem už viděl horší počiny a v rámci české kotliny nic podobného nenajdete.

Doporučuji sledovat: ANO, šest dílů uteče jako voda. I když je jen jeden za týden.

+ zpracování
+ dialogy

- šíleně happyhipsterský přístup
- lehce předvídatelný konec pilotu

Moje hodnocení pilotu: 80 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (právě čteš)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kaccci
před 160 týdny
Podle popisu mě seriál vůbec nezaujal. Pak jsem koukla na hodnocení...
Nira
před 160 týdny
Právě jsem mrkla na oba díly a naprosto souhlasím :-)
ragelly
před 103 týdny
Tak jsem viděla komplet a i když je pilot silnější než zbytek, celkově se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY