Facebook Twitter E-mail
3. června 2012

SerialZoneCon 2012 je tu!

Tak už to můžeme vyhlásit oficiálně! Po týdnech příprav, plánování a všemožného zjišťování vás zveme na 1. SerialZoneCon!

Co, kde, kdy, jak, proč

První setkání seriálových fanoušků, kteří se chtějí navzájem poznat, popovídat si o svých často ne zrovna malých závislostech a prostě celkově zažít příjemný večer, se uskuteční v sobotu 23. června 2012 v pražském podniku Café Decentní dýně. Akce začne ve 20:00 a dle našich předpokladů potrvá až do brzkých ranních hodin, proto si nemyslíme, že bude potřeba shánět si nějaké přespávání.

Celý večer budeme poctivě fotodokumentovat, ať se máte v budoucnu čím chlubit vnoučatům. :D A taky proto, aby ostatní věděli, o co přišli, a mohli závidět. :) Tímto vás nenápadně vyzývám.. pokud také vlastníte něco, co není zrovna foťák v mobilu, klidně přineste sebou, momentek není nikdy dost.. ;)

Noc je samozřejmě dlouhá a nebude moc dobré pít tolik hodin na lačno. Dýně nabízí klasicky různé snacky (brambůrky, oříšky, hermelín atd.. viz jejich nápoják), bohužel se tam nevaří. Nicméně se s vedením pokusíme domluvit, zda by eventuálně nešlo někdy během večera objednat pizzu odjinud.

Odměny, program

Abyste nejeli přes půl republiky jen tak pro nic zanic, připravili jsme pro vás spoustu příjemných překvapení. Po příjezdu domů bude na všechny účastníky na jejich profilu čekat zbrusu nová fajnšmekrovská srazová trofej!

Ale to zdaleka není všechno. Během večera se nebudeme jen seznamovat a opíjet. Připravená je soutěž, která ověří (nejen) vaše seriálové znalosti. Dva nejlepší dostanou odměny, které stojí za to! Takže radíme, oprašte si svoje vědomosti! Ovšem ani ti, kteří prohrají, nemusí smutnit, protože každý dostane zaslouženou cenu útěchy. Otázky budou odměňovány různým počtem kreditů. Výsledný počet získaných kreditů pak bude každému přičten k jeho současnému kreditovému zisku. To už stojí za to, ne?

Trička a placky

Nějaký ten pátek již máte možnost zamlouvat si doplňkové předměty, které vám tento legendární den budou nadosmrti připomínat. Konkrétně pro vás připravujeme speciální SerialZoneCon trička a placky. Původně byly v plánu i náramky, ovšem pro ty, kteří si náramky zamluvili, máme špatné zprávy. Náš obchodní partner měl bohužel nepřiměřené cenové požadavky, a proto jsme museli jeho nabídku zamítnout.

S podporou Outpoint, s.r.o. (provozovatel SerialZone) jsme pro vás mohli zajistit kvalitní trička za skvělé ceny. Přední strana obsahuje logo SerialZone a vzadu je sedmnáct zásadních seriálových událostí, které se v předchozí sezóně odehrály.

Cena trička vychází na 299 korun. Samozřejmě budou k dispozici jak v pánské, tak v dámské verzi. Co se týče požadovaných velikostí, nebudeme vás mučit tím, abyste nám je napsali do diskuze. Požadovanou velikost napište tady na SZ do zprávy pro Seraphine313. Jen tak prosím učiňte co nejdříve, abychom mohli poslat objednávku. Bude chvíli trvat, než se trička vyrobí.

Pro ty, kteří by se nemohli rozhodnout pro určitou velikost trička, máme malou nápovědu zde.

Placka bude vaše za lidových 29 korun. Na její konkrétní podobě se právě pracuje, náhled dodáme co nejdříve. Tady je náhled, placka je opravdu ryze na motivy SZ, i barvičky odpovídají :)

Platby

Abychom se na srázku mohli jen bavit a nemuseli vám složitě vracet drobné, uvítali bychom, kdybyste, pokud máte možnost, peníze posílali převodem. Jelikož upomínkové předměty zařizuje Seraphine313, pošlete mu prosím obnos na jeho účet:

Číslo účtu: 2289204053/0800
Cena (tričko): 299,–
Cena (placka): 29,–
Cena (tričko + placka): 328,– 

Nezapomeňte prosím v kolonce „Popis příkazce“ uvést svou přezdívku na SerialZone, aby bylo jasné, od koho už peníze přišly! To samé v případě platby složenkou – váš nick ve „Zprávě pro příjemce“. Jako variabilní symbol uvádějte 23062012.

Na podnik ani nic jiného peníze nevybíráme, takže pokud si nechcete koupit žádné věci na památku, nemusíte se žádnými platbami zatěžovat.

Pokud máte chuť přijít mezi nás, ale dosud jste se nepřihlásili, nevadí. Stále se můžete registrovat do našeho formuláře. Zde také můžete uvést, zda máte zájem o tričko nebo placku.

Těšit se na vás budou organizátoři i všichni, které tu potkáváte, a s kterými máte ve většině případů možnost komunikovat pouze přes obrazovku počítače. Není přece nad živé setkání! :)

Rekapitulace

Kdy: sobota 23. června 2012
Kde: Praha, podnik Café Decentní dýně, Italská 32, Praha 2
Začátek: 20:00 (ale můžeme se začít scházet klidně už od pěti odpoledne)

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Neltharion
před 277 týdny
Tak uvidíme :D
Seraphine313
před 276 týdny
gratulace, holka. Dneska ti to vyšlo ;)
vikkyy
před 276 týdny
Jo jo.:D Díky moc .: D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY