Facebook Twitter E-mail
16. listopadu 2016

Stranger Things obsazuje hvězdy

Druhá řada mysteriózního dramatu Stranger Things se sice teprve připravuje a moc informací ještě není známo, ale Netflix už získal pro nadcházející pokračování letního hitu pár známých jmen.

První je Paul Reiser, kterého si seriálový divák bude pamatovat především ze sitcomu Mad About You, kde ztvárnil jednu z hlavních postav. Z poslední doby hostoval například v komedii od Amazonu – Red Oaks.

Reiser si zahraje doktora Owense, vysoce postaveného člena Ministerstva energetiky, který dostal za úkol vypořádat se s událostmi loňského roku.

Další jméno na seznamu je dánská herečka Linnea Berthelsen, kterou znají zatím jen dánští diváci ze seriálu Exitium and The Desert.

Její postava je Roman, emocionálně raněná, přitažlivá mladá žena, která jako dítě utrpěla vekou ztrátu. Přestože nežije v Hawkinsu, je jakýmsi záhadným způsobem spojena s nadpřirozenými událostmi v laboratoři.

Třetí a pravděpodobně nejznámější jméno je Sean Astin. Do podvědomí fanoušků se zapsal jako Sam z LOTR, ale na kontě má od té doby slušnou řádku filmů a seriálů. Propůjčil hlas Raphaelovi z tria Želvy Ninja, objevil se jako hostující hvězda v deseti epizodách seriálu 24 hodin a v současnosti ho můžete vidět například v Agresivním viru.

Sean si zahraje Boba Newbyho, bývalého nerda s laskavým srdcem, který kdysi chodil na střední školu s Joyce (Winona Ryder) a Hopperem (David Harbour) a nyní vede obchod s elektronikou Hawkins RadioShack.

Tahle trojka se připojí k nováčkům Sadie Synk a Dacre Montgomerymu, o jejichž obsazení jste si už mohli přečíst dříve.

„V této sezóně je rozhodně spousta opravdu přesvědčivých nových postav, které však především skvěle doplňují hlavní skupinu. Jako samotná show, i postavy jsou vícegenerační a opravdu velmi, velmi zajímavé.“ řekl výkonný producent Shawn Levy.


Znáte nově obsazené herce? Těšíte se na ně? A co říkáte postavám, které mají ztvárnit?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Verity
před 134 týdny
"v současnosti ho můžete vidět například v Agresivním viru." V...
carolos
před 134 týdny
Na Seana Astina sa veľmi teším. Nedávno som mal možnosť vidieť herca na vlastné...
Koldik
před 134 týdny
Verim, ze to bude dobre, hlavne ta zahadna spojitost tej Danky...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY