Facebook Twitter E-mail
18. listopadu 2016

Novinka pod lupou: The Grand Tour

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: The Grand Tour
Žánr: Motoristický / Komedie / RealityTV / Dokument
Stanice: Amazon
Premiéra: 18. 11. 2016
Vysílání: každý pátek
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: -
Herci: Jeremy Clarkson, Richard Hammond, James May

O čem to je?

Motoristický pořad, ve kterém se známá trojice moderátorů Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May vydává společně s velkým stanem na cestu kolem světa. S humorem a nadsázkou sobě vlastní se trio věnuje netradičním testům nejrůznějších vozů či plní netradiční výzvy i úkoly a ukazuje, že automobily nejsou jen prachsprostými dopravními prostředky bez duše, ale mohou být také věrnými a zábavnými společníky na dlouhých cestách či nejrůznějších dobrodružstvích.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Absolutně nejvíc mě na tom rozhodně bavilo představovat si, jak si Drunk_Queen dá na stůl obrovskou mísu se šesti popcorny, zapne to a po minutě sledování už vřeští radostí a brečí dojetím po těch nekonečných dnech odpočítávání a stále se zvyšující nervozity a obav z toho, že to bude naprosto trapné a hrozné. Přitom je mi naprosto jasné, že hned první scéna ji dostala do kolen, protože, přiznejme si, takhle se dělá show. Prvních pět minut byl naprosto luxusní, nápaditý, vtipný a lehce dojemný (jak se tam přidalo i červené a bílé autíčko vedle modrého) úvod, který vygradoval v megapárty u stanu.

Jo, ještě než začneme se samotným hodnocením, asi bych vás mohla upozornit na to, že ke slavnému triu přicházím nepolíbená. Top Gear jsem nikdy nesledovala, maximálně jsem viděla jednou nebo dvakrát pár minut v televizi. Takže můj názor je hlavně pro ty, kteří by do Grand Tour šli s čistým štítem. I když si nedělám iluze, že by někdo takový existoval. Pokud ale přece jen někdo z vás do mého popisu zapadá, prosím, dejte vědět do diskuze, že skutečně existujete!

Každopádně, pojďme k GT. Celé se to neslo v luxusním duchu. Hádám, že cílem bylo vystrčit ten nejdelší prostředníček na světě a namířit ho na BBC se slovy „Bez vás je nám líp.“ Působilo to draze, působilo to showmansky. Amazon do pořadu dal hodně financí a myslím, že to lidé ocení, protože to je opravdu líbivé. Hodně mě pobavilo, jak často se dělaly narážky na Top Gear. I když jsem seriál nikdy neviděla, spoustu narážek jsem rozpoznala jen ze základní znalosti struktury pořadu. Hvězdní hosté byli famózní, i když scénka se nakonec táhla poněkud déle, než by jí prospělo.

Bylo super, jak celý díl vlastně hlavní + malý zesměšňovali třetího. Celá krátká vsuvka ohledně toho, jak tenhle nejpomalejší člověk na světě dostal pokutu za překročení rychlosti mě dostala do kolen. Stejně tak u testovacích aut, když jeho Ferrari se nemohlo účastnit žádných porovnávacích tes­tů.

Lidi se možná báli, že trojice nebude tak vtipná, jako když si ji zamilovali v TG. Opět nemůžu posoudit, ale řeknu vám svou reakci. Zrovna jsem si chrochtala u ranních ovesných vloček s mlékem, když kluci testovali na nějaké dráze asi v Portugalsku nějaké dvě auta, každý si vybral favorita a pak vzájemně řídili auto toho druhého. Když Clarkson říkal, že sedět v tom svém a jet do zatáčky v té rychlosti, tak se po*ere, tak to ještě bylo dobrý. Ale jakmile přišel střih na toho malýho a ten tam celý vyděšený řval, že netušil, že se někdo může u*rat k smrti, tak mi snídaně málem skončila v monitoru, jak jsem vyprskla smíchy :D

Co se týče aut, tak to je pro mě španělská vesnice. Bavilo mě měření rychlosti, jinak jsem se moc nechytala. Je ale jasné, že si pořad nebudou pouštět ti, pro které je auto jen prostředek na převezení z místa A do bodu B, proto tuhle svou osobní poznámku dávám bokem, abyste na ni nebrali zřetel, jen je to součástí mého celkového názoru.

Závěr byl naprosto parádní. Byla jsem napjatá jako kšandy a škodolibě jsem si přála přesně ten konec, který nakonec přišel :D Doufám, že nám ukážou i důsledky, protože to bych vážně chtěla vidět :D No a verdikt? Pro fanoušky TG je to prostě povinnost, pro lidi, kterým se TG prozatím vyhýbal (vážně, ozvěte se, že tu jste!), tak rozhodně radím na tuto velkolepou, vzrušující a zábavnou jízdu kouknout. Budete se bavit od začátku do konce.

+ vtipné
+ velkolepé
+ plné napětí a akce
+ narážky na TG, které pochopí i neznalec původního pořadu

- doporučuje se (ale není podmínkou) mít vztah k autům

Moje hodnocení pilotu: 90 %
Drunk_Queen

Na začátek se rovnou přiznám, že jsem fanda Top Gearu, ať je to jasné. Je to až neuvěřitelné, že uplynul víc jak rok a půl od chvíle, kdy se nečekaně musel rozloučit můj milovaný Top Gear. Čekání na jeho nástupce bylo srdcervoucí, až jsem si nakonec během sledování odpočítávání začala představovat ty nejhorší scénáře, jak moc otřesně by to mohlo dopadnout (což doprovázely opravdové nervy, nebudu lhát, až jsem se klepala). Dnes mi, konečně, slehl obrovský kámen ze srdce, protože čekání je u konce.

Má očekávání byla možná i díky tomu, že ve mně Top Gear více než úspěšně už od mých jedenácti probouzel s umocňoval lásku k autům, topgearovsky vysoká, o to větší radost ale mám z toho, že můžu bez jakýchkoliv výčitek říct, že se klukům (neboli Clarksonovi, Hammondovi a Mayovi) podařil velmi úspěšný návrat plný dojetí, zábavy, přátelského pošťuchování, lehkého zesměšňování všeho kolem, lehounké nostalgie… a ano, několika aut.

Od dob Top Gearu se mnoho věcí nezměnilo, většina byla pouze dotažena ještě k větší dokonalosti a šílenosti (velmi zábavné šílenosti, podotýkám), a pokud se už něco změnilo, tak spíš jen naoko. Vizuál a kamera jsou stále naprosto „vymakané“, moderátoři jsou… stále moderátoři a i TGT je svým způsobem ohromující. A máme tu i závodníka, zprávy, celebrity a ehm… okruh.

Upřímně, pokud se vám Top Gear nelíbil nebo pokud nejste alespoň trošičku na auta, tak se raději podívejte na něco jiného, ale v opačném případě je The Grand Tour jasnou volbou. Je jasně vidět, že si tváře pořadu jeho natáčení užívají, a touto dobrou náladou nakazí i mnoho diváků. A ač má první epizoda lehce přes sedmdesát minut, tak i přesto, že na sebe všechno tak nějak navazuje a konec přirozeně vyplývá, je konec tak trochu nepříjemným překvapením.

Bravo, kluci, zvládli jste to s více než přehledem a zaváleli jste.

+ vizuál, kamera, „wow efekt“
+ chemie mezi Jeremym, Richardem a Jamesem
+ vtipy a pošťuchování
+ šílenost
+ Top Gear 2.0

Moje hodnocení pilotu: 100 %
Seraphine313

Upřímně, kdo od The Grand Tour nečekal kopírku Top Gearu, musel být buď padlý na hlavu nebo nepolepšitelný idealista. Ono to totiž ani jinak nešlo – formát Top Gearu je léty prověřený, a tak jediná věc, kterou s ním mohla trojice Hammond, May a Clarkson udělat, je ho nějak osvěžit.

Jestli se to děje? Asi tak napůl. Ano, cítíte, že to není Top Gear. Jsou zde líbivé animace aut, v pilotu se probírají téměř jen luxusní auta, dojde na srovnávání Britů s Američany… ale na druhou stranu se tak děje za cenu jisté dezorientace. Ano, je to naleštěné, je to líbivé… ale je to pořád jen estráda ústřední trojice. Nic navíc, jako v britské verzi. Nutně vás v průběhu sledování napadne, že za Top Gearem musel na BBC stát někdo, kdo tomu dodával šťávu a usměrňoval celkový koncept pořadu – a ten někdo tam taky zůstal.

Ne že by ale pořad samotný byl špatný, to ne. Jen je na něm vidět, jak úporně se snaží držet konceptu Top Gearu a přitom nalákat převážně americké diváky. Dočkáme se tak všech podstatných věcí z TG – okruhu, času na kolo, rozhovoru s celebritou (i když to asi až příště…), Captaina Slowa, stanu s diváky (namísto hangáru s diváky) a tak dál. Třeba ale úkoly, které měli moderátoři dřív plnit, jsou zameteny pod koberec něčím jako „dojet za hodinu na hotel v McLarenu a Porsche“, což se stejně zvrhne v předváděčku těchto dvou aut. To je ostatně jedno z mínus pilotu – luxusní auta jsou sice pěkná na pohled, ale dívat se na to, jak jezdí, půl dílu? To je i na mě moc.

Doporučuji sledovat: Jestli jste fanatickými následovníky Top Gearu, ANO.

+ Clarksonův, Hammondův a Mayův humor
+ úvodní parodie na Mad Maxe

± téměř kopie Top Gearu

- pilot se točil v podstatě jen kolem tří aut a moderátorů

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Dáte novince šanci? A bude pro vás The Grand Tour absolutní novinkou, nebo moderátorskou trojici Clarkson, Hammond a May znáte již z pořadu Top Gear?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (právě čteš)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Drunk_Queen
Jako malá přešla od Krtečka a Jen počkej, zajíci! rovnou ke kriminálkám a Červenému trpaslíkovi. Zanechalo to jisté následky.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

singularita
před 149 týdny
Pro mne předčil očekávání. Je tam vše, co mi v Top Gearu v poslední...
milosh
před 149 týdny
Tak ono pro běžného diváka je výsledku jedno, která stanice to odvysílá....
Drunk_Queen
před 149 týdny
Pro mě ne, já Fandu nechytám. :D.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY