14. 11. 2016

Seriálové osudy: Westworld, Divorce, Insecure

Seriálové osudy: Westworld, Divorce, Insecure

Stanice HBO to rozjíždí ve velkém. Zatímco se internet vzpamatovává z šokujícího vývoje události ve včerejší epizodě novinky Westworld, stanice si již spřádá plány pro novou sezónu. A nejen u svého jasného nového hitu. Šanci dá i komediím.

Kabelovka dnes oznámila, že novinky Westworld, Divorce (Rozvod) a Insecure (Nesvá) všechny prodlužuje pro druhou sérii. Obě komedie se vrátí zhruba v polovině příštího roku. Natáčení Westworldu však trvá o poznání déle, takže nové epizody můžou fanoušci očekávat spíše až ke konci roku 2017, nebo spíše až v první polovině 2018.

Všechny tři seriály byly přijaty kritiky i diváky velmi kladně. Samozřejmě však nelze jinak, než vyzdvihnout Westworld, který se stal ihned po své premiéře celosvětovou senzací. „Westworld začal slibně, ale chtěl jsem se ujistit, že silný i zůstane a že v něm máme něco skvělého,“ prozradil Casey Bloys, který v květnu nahradil Michaela Lombarda na pozici šéfa stanice.

Naštěstí žádné negativní překvapení nepřišlo, Westworld je po šesti týdnech ve vysílání ve hře o to stát se nejúspěšnějším novým seriálem stanice v celé její historii. Dosud má v průměru 11,7 milionu diváků na epizodu, což je jen o chloupek níž než u první řady True Detective (a daleko před první sérií Game of Thrones).

Novinka pod lupou: Westworld
Novinka pod lupou: Divorce
Novinka pod lupou: Insecure


Kterou novinku od HBO sledujete? Máte z prodlouženého tria radost?

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře13zobraz všech 13 příspěvků
CrazyGeek

CrazyGeek

Já ještě chvíli počkám s oslavou. Zrušení Vinylu mi dalo lekci. Každopádně jsem z Westworldu...
před 195 týdny
emJey (Miloš Janů)

emJey (Miloš Janů)

Už si na to musím udělat čas! Chvála přichází z každé strany, tak už víc ovlivněný být nemůžu. :)
před 195 týdny
misiacik0308

misiacik0308

Westworld je výborný, celkom ma to chytilo a baví ma... :)
před 191 týdny
Další články k tématu