Facebook Twitter E-mail
15. listopadu 2016

Na ABC budou v příští sezóně řádit Inhumans

V noci bylo v komiksovém světě rušno. Stanice ABC dala zelenou novému seriálu Marvel's The Inhumans který se na televizních obrazovkách představí s osmiepizodní první sérií na podzim 2017. Budeme sledovat dosud neviděná epická dobrodružství Black Bolta a královské rodiny.

Není to tak dávno, co Disney odložil plánovaný celovečerní film ze stanovené premiéry 12. 7. 2019 na neurčito. Podle dostupných informací seriál nebude nijak propojený s filmem a bude se točit kolem zcela jiného příběhu.

První dvě epizody superhrdinského seriálu se představí exkluzivně dva týdny před podzimní premiérou na plátnech Imaxu. Televizní verze však bude mít navíc doprovodný materiál, který ve dvouhodinové imaxovské představovačce fanoušci neuvidí. ABC, Imax a Marvel spojí síly dohromady a vytvoří společný marketingový a propagační plán, jelikož jde o první případ, kdy se všichni podílí na televizním pilotu a seriálu dohromady.

Seriál stojí samostatně, nebude představen jako spin-off Agents of S.H.I.E.L.D. Prozatím můžeme pouze spekulovat, co tato objednávka znamená pro osud Agentů.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Vachisek
před 166 týdny
Agenti tu s námi budou ještě pár let. Jsou slabší seriály na ABC. Ono...
Salem
před 164 týdny
možná jsou slabší seriály, ale nejsou tak nákladný
Vachisek
před 164 týdny
Jenže Agenti mají za sebou Marvel. :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY