25. 11. 2016

Novinka pod lupou: Kings of Con

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

plakát

Základní údaje

Název Kings of Con
Žánr Komedie / Webseriál
Stanice Comic-Con HQ
Premiéra 15. 11. 2016
Vysílání úterý, 19:00
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

O čem to je?

Seznamte se s Robem a Richem. Tito dva pánové jsou neskutečně superslavní… třináct týdnů v roce, když objíždí různé Comic-Cony a jiná fanouškovská setkání.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Už Con Man mě zrovna dvakrát nebavil a tohle bylo ještě horší. U tak krátkého webseriálu je v podstatě nutnost, aby přinášel jednu zábavnou scénu za druhou. Protože jinak po odsledování prvního dílu (10 minut) netušíte, proč byste měli jít do dalšího. Bohužel to je pro mě případ u Kings of Con.

V pilotu nebylo absolutně nic, co by dokázalo zaujmout. Já vím, že oba týmy přišly s nápadem zhruba ve stejnou chvíli, ale Con Man měl alespoň tu výhodu, že byl první. Tohle je úplně to samé v bledě modrém, i co se příběhu nebo typů osobností u hlavních postav týče. Takže si celou dobu budete říkat, že už jste to vlastně jednou viděli, jen místo Alana je tady týpek, kterého možná někteří znají ze Supernatural. Oba ale nad ztracenou kariérou kňourají úplně stejně.

Přesto je fajn, že to mělo 10 minut. Uteklo to, ani nevíte jak. Jen jste jaksi pořád čekali, až se něco stane… a nic se nestalo, tedy kromě toho, když hrdinovi strčila ráno zadek do obličeje nějaká vousatá ženská? Nebo to byl ten jeho kolega? Vypadalo to spíš na ženskou s parukou a umělými vousy, ale fakt si nejsem jistá. Každopádně to naštěstí byla poslední scéna, takže níž to už nekleslo.
 • krátká stopáž
 • stejný příběh jako Con Man
 • nudnější postavy než Con Man
 • zbytečný (web)seriál
20 %
Mé hodnocení
ragelly

Con Man se dočkal konkurenta. Nebo taky ne, doopravdy netuším. Možná i proto, že jsem Con Mana neviděla, ale to je jiný příběh.

Upřímně, po přečtení obsahu Kings of Con jsem měla dojem, že to hitparáda vážně nebude. Komentáře pod první epizodou, které hlásaly, jak byla první epizoda úžasná, mi dodaly naději, že jsem zase jednou narazila na seriál, jehož obsah „na papíře“ zní sice otřesně, ale sám o sobě je geniální.

Tady ale musím říct, že nadšení nesdílím. Ano, seriál má deset minut, takže by se dal v pohodě zhlédnout, i kdyby byl o pěstování okurek, ale zkrátka to není žádná sláva. Pány neznám, ale to mi až tak nevadí, hlavní problém mám s tím, že seriál prostě není vtipný. Párkrát jsem se sice zasmála, ale na to, že jsem na pilot koukala teprve včera (ještě to není ani 24 hodin), tak si nepamatuju vůbec, ale vůbec nic vtipného. Mé vzpomínky by se daly shrnout do tohoto tvrzení: „Komedie, kde jsou tvůrci stejní lidé, kteří v seriálu hrají hlavní role, obvykle nedopadají dobře.“ A ne, toto není ta výjimka, která potvrzuje pravidlo.

Na seriálu možná nějaká snaha vidět je, nějaká skupina lidí bude nadšená, ale já musím konstatovat, že tvůrci něco podcenili a že samotné hraní na to, jak jste hrozně cool nebo naopak hrozně necool, prostě nedělá ze špatného seriálu dobrý. Nevím, jestli pohled na seriál závisí na znalosti hlavního dua, ale ani to by seriál neomlouvalo…
 • občas povedené vtipy
 • celkově to ale zábava není
 • hlavní postavy
 • i z tohoto námětu by se dalo vytěžit víc
 • neuvízne v hlavě
30 %
Mé hodnocení
Drunk_Queen

Kings of Con neboli Con Man pro fanoušky Supernatural je tady. Stejně jako Con Man, i tenhle projekt vybral peníze na své uskutečnění od fanoušků, ale hlavně má opravdu hodně podobné téma. Jediný rozdíl je, že pánové od Supernatural jsou celou dobu schováni ve stínu svého známějšího sourozence, protože je nespustili ty největší hvězdy.

A myslím, že pokud jste fanouškem Supernatural, tak si i tuhle příjemnou jednohubku užijete. Rich i Rob si dělají (a budou dělat) srandu ze svých rolí (Kdo by zabíjel Boha?) a přitom jim tam bude přihrávat několik dalších vedlejších postav z hlavního seriálu. A možná se zastaví i ty hlavní hvězdy, kdo ví?

První dvě epizody rychle utekly, příjemně pobavily a já je hodnotím slušně, protože patřím mezi velké fanoušky Supernatural. Myslím, že bez zapálení pro tento seriál vám to nic neřekne a nebude vás to bavit. Pro mě je to ale přesně z toho důvodu zajímavější než Con Man. Těším se na další díly a na to, co si Rich a Rob připraví.
 • pro fanoušky Supernatural
 • zajímavější než Con Man
 • povedené vtípky a těším se na další díly
 • pokud nemáte rádi Supernatural, není to pro vás
80 %
Mé hodnocení
Pajky

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to ukaž ostatním! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře17zobraz všech 17 příspěvků
Drunk_Queen

Drunk_Queen

To je ale boží! :'D
před 216 týdny
teraxa

teraxa

Hned bych si ho promítla na strop a zírala na něj z postele :D
před 216 týdny
katush

katush

SPN fanúšik sa hlási, veľmi sa mi páči, a naozaj, ak človek nepozerá SPN a nemá to rád, nič mu to nedá a...
před 216 týdny
Další články k tématu