Facebook Twitter E-mail
7. června 2012

Erica Durance představuje Saving Hope

Erica Durance je připravená hrát opravdovou superženu.

V novince Saving Hope ztvární doktorku Alex Reid, které se zhroutí svět poté, co doktor Charlie Harris (Michael Shanks), šéf chirurgie a Alexin nastávající, po automobilové nehodě upadne do kómatu.

Charlieho tělo je upoutáno na nemocniční postel, avšak jeho duch stále chodí po chodbách nemocnice Hope Zion. Může se jen dívat, jak se jeho snoubenka snaží zvládnout každodenní pracovní nával a vstřebat možnost toho, že její milovaný může každým dnem zemřít.

Aby toho nebylo málo, s Alex začíná pracovat její bývalá známost, sexy doktor Joel Goran (Daniel Gillies).

„Je to obrovský kolotoč“, komentovala herečka svou první velkou roli od Smallville. (Poznámka: Mezi Smallville a Saving Hope se objevila jako hostující hvězda v Harry's Law a Charlie's Angel­s.) „Náš seriál začíná v momentě, do kterého se všechny ostatní seriály dlouho dopracovávají. Pro mě jako herečku bylo zajímavé snažit se nalézt různé stupně a cesty k tomu, abych byla schopná vcítit se do tak silné emoce.“

Saving Hope nebude jen o přítomnosti, kde Alex navšťěvuje Charlieho napojeného na přístroje, a o tom, jak vše psychicky zvládá. Pravidelným obsahem epizod budou flashbacky před nehodu, kdy Alex a Charlie byli šťastný pár; seriál ukáže, jak moc propojeni oba byli.

„Moc se mi líbí, že seriál není jen depresivní. Děláme skvělé flashbacky ukazující vztah Alex a Charlieho. Diváci dostanou pohled na spoustu legrace, na řadu divných, bezvýznamných věcí, které spolu oba dělali, i když samozřejmě velká část seriálu bude věnovaná tomu, co se děje se mnou. Myslím si, že to [tvůrci] propojili opravdu nádherně,“ pokračuje Erica.

A jaký úkol bude mít duch Charlie? Herečka nevyzradila příliš detailů, ale první epizody naznačují, že Charlie bude komunikovat s ostatními pacienty v bezvědomí. Je také možné, že najde způsob, jak na sebe upozornit i ty, kteří jsou vzhůru. Občas také dá Alex nějaké to mrazení v zádech, což ji donutí přehodnotit svou víru. Dosud totiž Alex věřila pouze v to, co může dokázat věda.

„Alex začíná tak nějak černobíle. Ví přesně, jak vnímá svět, o všem má svou představu. Jak ale bude seriál postupovat, Alex začne pomalu věřit, že možná opravdu existují věci, jejichž reálnost zatím nikdo nedokázal. Jakoby skoro cítila Charlieho přítomnost. Nebo že by si tím byla jistá? Že by věděla, že je Charlie s ní?“ říká Durance.

Vše výše nabídne dohromady zajímavý a úžasný romantický příběh, který se snaží spojit dva světy – to vše navíc bude doplňovat řada dalších věcí, které se právě dějí ve vedlejších příbězích pacientů.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
hodně dávno
První díl nebyl špatný, uvidíme jak se to bude vyvíjet dále...
Katschaba
hodně dávno
Tak jsem to shlédla. No, čekala jsem, že to bude něco trochu jiného. Asi zkusím...
Elža
hodně dávno
Tak na tento seriál se velice těším. Doufám, že mě nezklame.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY