4. 12. 2016

Seriálové osudy: Luke Cage

Seriálové osudy: Luke Cage

Streamovací služba Netflix dnes oznámila, že svého nejnovějšího superhrdinu jen tak neopustí. Luke Cage a všichni jeho fanoušci se tak můžou radovat z prodloužení pro druhou sérii!

Zpráva byla poprvé oznámena na oficiálním twitterovém účtu seriálu. Spolu s krátkým teaser videem nechyběla ani hláška „Vždy kupředu.“

Luke se představil letos v září a u fanoušků i kritiků se setkal s rozporuplnými reakcemi. Většina lidí se shodla na tom, že jde dosud o nejslabší článek celé velké spolupráce Netflixu a Marvelu.

Teaser neuvádí, kdy se na novou sérii můžeme těšit. Luke se každopádně představí po boku svých kolegů v chystané novince Marvel's Defen­ders, která bude odvysílána pravděpodobně ke konci roku 2017 nebo v roce 2018.


Sledovali jste první sérii? Jak se vám seriál zatím líbí? Jste rádi za objednávku druhé série, nebo myslíte, že Luke si ji nezaslouží?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře17zobraz všech 17 příspěvků
milosh

milosh

Lukea jsem ještě neviděl, ale prodloužení jsem automaticky očekával podle jeho "kamarádů". Spíš mě...
před 191 týdny
STOUPA

STOUPA

k tomuhle se asi nedostanu.
před 191 týdny
arthurcz

arthurcz

No rozhodně bych neplakal, kdyby ho neprodloužili, první série je hodně uspávací.
před 190 týdny
Další články k tématu