Facebook Twitter E-mail
8. června 2012

The Goodwin Games přeobsazuje jednu z hlavních rolí

The Goodwin Games mají nového člena rodiny. Hereci/komikovi T.J. Millerovi byla nabídnuta role nejmaldšího ze sourozenců. Bude tak hrát po boku Becki Newton a Scotta Foleya.

The Goodwin Games je single-camera komedie od tvůrců HIMYM. Točí se kolem tří sourozenců, kteří se znovushledají po smrti svého otce. Ten jim nechá své bohatství, ovšem jen pokud budou hrát podle jeho pravidel.

Miller ztvární nejmladšího Goodwina Jimmyho. Ten je popisován jako dobrosrdečný a impulzivní. Právě vylezl z vězení.. opět. Herec nahrazuje Jaka Lacyho, který hrál tuto roli v pilotu.

Miller byl v letošní sezóně původně obsazen do hlavní role v pilotu Little Brother, kde hrál podobnou postavu – nepředvídatelného bývalého zločince, který se nastěhuje ke svému bratrovi a jeho rodině. Stanice FOX si jej v tomto pilotu oblíbila natolik, že když nebyl vybrán pro seriál, FOX hledal různé možnosti, jak si herce udržet.

Miller v současné době moderuje Mash Up, půlhodinovou stand-up komedii na Comedy Central.

Už to začíná. Herci známí z pilotů a trailerů vypadávají a přichází nové tváře. Jste s re-castingem spokojení? Nebo byste v roli Jimmyho viděli raději Lacyho, který ho ztvárnil původně? Povídejte!

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 279 týdny
cítím s tebou.
haroska
před 279 týdny
Viď? Vždyť je úplně božííí!:)
Meimei
před 279 týdny
Lacy mi připadal sympatičtější, ale tak uvidíme :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY