Facebook Twitter E-mail
12. prosince 2016

Sense8 získává vánoční speciál

Streamovací služba Netflix odhalila detaily o blížícím se vánočním speciálu, kterého se dočkáme ještě před premiérou druhé série. Fanoušci sci-fi dramatu tak dostanou menší ochutnávku toho, co je čeká i v nových dílech, které přijdou příští rok. Do premiéry druhé řady zbývá něco málo přes pět měsíců, a tak tento speciál můžeme považovat za předčasný vánoční dárek.

Vánoční speciál Sense8 bude mít dvě hodiny a do televize připutuje již 23. prosince.

Zde je popis děje, kterého by se měl speciál týkat: „Příběh začne přímo tam, kde skončila první série. Capheus, Kala, Lito, Nomi, Riley, Sun, Will a Wolfgang se semknou dohromady jak fyzicky, tak po mentální stránce, aby čelili svým příkořím ale i radostem a vítězstvím. Na jejich útěku před Whispersem se dostává do popředí i zpochybňování jejich vlastních osobností a identit. Je to otázka přežití a naši hrdinové musí nalézt tu nejlepší z cest, jak se s tím vypořádat a mít tak klidný život. Nemluvě o tom, že se musí naučit pochopit se navzájem a vzájemně se chránit vůči těm, kteří se je snaží dopadnout a zničit.“

Na deset dílů druhé série se můžeme těšit příští rok a to 5. května, kdy bude nová řada dostupná na Netflixu.


Jak jste přijali první sérii Sense8? Co se vám líbilo a co by jste naopak chtěli jinak? Máte radost z blížící se ho vánočního speciálu? Jak se těšíte na květnovou druhou řadu?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
emJey (Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

petule611
před 131 týdny
Určitě se těším na speciál a druhou řadu seriálu ale mám dojem že Netflix...
IrmaVep
před 131 týdny
Super, těším se... A když už jsme u toho, neškodilo by opáčko S1 pro...
Jenny17
před 131 týdny
Tak trochu maraton .o).Děkuji za informace bylo to super.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY