Facebook Twitter E-mail
11. června 2012

Joseph Fiennes ve druhé řadě AHS?

American Horror Story se na obrazovkách stanice FX objeví sice až v říjnu, ale dnes svět obletěla zpráva, že mezi producenty seriálu a britským hercem Josephem Fiennesem probíhá jednání o pravidelném účinkování Fiennese ve druhé sérii AHS. Ztvárnil by ředitele ústavu pro duševně nemocné, v níž bude pracovat postava Jessicy Lange, která ho bude přitahovat. Nic víc zatím k jeho postavě řečeno nebylo.

Jessica Lange se jako jedna z mála z první série vrátí i do té druhé, která se bude odehrávat v 60. letech minulého století právě v ústavu pro mentálně choré. Kromě ní se z první řady můžeme těšit i na Zacharyho Quinta, Lily Rabe, Sarah Paulson a Evana Peterse. To však ale není všechno – do druhé řady se upsal i porotce The Voice a frontman rockové skupiny Maroon 5 Adam Levine, dále pak Chloë Sevigny a taková hvězda jako je James Cromwell. Ten si zahraje postavu dr. Ardena pracujícího v daném ústavu…

Josepha Fiennese můžete znát jako Merlina z Camelotu či Marka Benforda z Flash Forwardu. Zahrál si i v několika filmech, napřikad ztvrátnil titulní roli v Zamilovaném Shakespearovi.

Co na to říkáte, jste spokojeni s vybranými herci? A zejména – těšíte se na další hororové příběhy?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

JulietaKori
před 279 týdny
No už aby byl říjen! Nejvíc se těším na Evana Peterse,i když se bojím,že bez...
Werushka7
před 279 týdny
Toho se taky bojím..no ale třeba bude ještě větší m...r ;)..Jak říkáš, už aby...
Meimei
před 279 týdny
Tak teď jsem ještě napnutější ohledně pokračování v říjnu!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY