Facebook Twitter E-mail
30. prosince 2016

In memoriam: Seriály, které jsme ztratili v roce 2016

Pouhé dva dny zbývají z roku 2016. Je na čase poohlédnout se za uplynulými 12 měsíci a připomenout si ty, s nimiž už se nadále vídat nebudeme. Ano, řeč je samozřejmě o našich milých seriálech, které stanice v roce 2016 zrušily. Některé zaslouženě, jiné pro mnohé byly nepříjemným překvapením. Každopádně nezbývá, než se s nimi naposledy rozloučit, jelikož se dalších epizod už nedočkáme.

Pozitivní může být, že oproti loňskému článku, kde se počet obětí vyšplhal nad sto, letos máme o téměř 15 odpadlíků méně. To ovšem rozhodně smutek z jejich ztráty neulehčí. No, tak přestaňme lehce dramatizovat a pojďme se podívat, kdo nás v letošním roce opustil.

A samozřejmě, po prohlédnutí fotočlánku nám pak nezapomeňte říct, kdo bude nejvíc chybět vám, u koho jste se se zrušením nemohli smířit a u koho už naopak bylo načase skončit.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 153 týdny
Jednoznacne mi najviac bude chybat Limitless... to malo velky potencial, velka...
magpie
před 153 týdny
Nic, co by mi osobně chybělo. Ještěže tak! :)
carolos
před 153 týdny
Penny Deadful skončil na vrchole, ale nečakal som, že sa to skončí už...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY