Facebook Twitter E-mail
1. dubna 2009

Apríl: Známka s Ozzákem z Comebacku

Popularita seriálu Comeback je taková, že se Česká pošta rozhodla vydat poštovní známky s podobiznou Ozzáka.

Český sitkom Comeback zažívá v posledních dnech neuvěřitelný boom popularity. Kromě toho, že se jeho nové díly vysílají v hlavním vysílacím čase a na internetových stránkách Nova.cz boří rekordy ve sledovanosti, se nyní dostane i na české poštovní známky.

„*Z pana Dejdara v roli Ozzáka, je taková celebrita, že dle našeho názoru by mohl ke klasické poště přitáhnout mladší generaci.*“, uvedl na tiskové konferenci k představení známek tiskový mluvčí České pošty Marek Lirpa. Známky by se v prodeji měly objevit v průběhu následujícího týdne, záleží na dodavatelích.

Filatelisté si tak budou moci do svých sbírek zařadit známky v hodnotě 2,5 Kč, 10 Kč a 18 Kč. U osmnáctikorunové známky bude do lepidla navíc přidána příchuť piva, takže známé olizování známky bude o dost příjemnější, známka však bude prodávána pouze po předložení občanského průkazu, protože existuje podezření, že by si ji mladí lidé mohli kupovat právě pro zmíněný obsah alkoholu. O dalších postavách ze seriálu se zatím neuvažuje, ale pokud bude prodejnost vysoká, můžeme se výhledově dočkat olizování například Lexy nebo Ivy.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Crazy-Nut*
hodně dávno
Hned mi došlo, že to je apríl, ale je fakt, že je to dobrý nápad. Hlavně ta...
Angie
hodně dávno
Tohle je jeden z nejpovedenějších vtípků, co jsem se dneska dočetla... :)
Veronika.4444
před 211 týdny
jestli bude hned ji kupuji

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY