Facebook Twitter E-mail
13. června 2012

Finále The Clone Wars se blíží!

Seriál Star Wars: The Clone Wars se po prázdninové odmlce vrací na podzim s 5. sérií, na kterou už představil celý trailer! Z traileru jde vidět, že pátá série se bude točit hlavně kolem Darth Maula a jeho bratra, Savage Opresse, Umrlčí hlídky, a co je pro fanoušky klonových válek nejlepší, spousty bitev se separatisty.

Už z prvních záběrů je cítit temná atmosféra, kterou vystřídá ohlušující řev a hukot bitvy, před kamerou se mihnou nové postavy, vrátí se mistryně Jedi Adi Gallia, dočkáme se minimálně třetího souboje Maula s Kenobim, bude se bojovat na Onderonu, dojde ke spojení republikových sil a domácích odbojů, vrátí se nájemní Weequayové, zabračtí bratři půjdou po Dookuovi, spojí se s Černým sluncem a budou se snažit vytvořit vlastní sithský řád… dost nás toho čeká, a jak George Lucas předesílal, jde o poslední sezónu. Uvidíme tedy, jak bude nabitá, kolik se toho stihne vyřešit a kolik seriál nechá otevřených konců.

A teď všetečné otázky. Byla to v traileru Felucia a Pantora? Viděli jsme tam opravdu v jednom záběru tolik propíranou smrt Ahsoky? A na konci… opravdu se tam mihnul Princ Xizor?

A vy? Jaké byste si představovali finále seriálu, poslední scénu, která ukončí jedno období expandovaného univerza? Kdo přežije a kdo zůstane naživu je jasné, ale jak a kdo koho odpraví? Trapte se… odpovědi se na vás začnou valit koncem září, kdy pátá sezóna startuje!

Autoři článku: Carljack, Seraphine313

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Carljack
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Shppen
před 279 týdny
No tak ja vychazel pouze z informace ze se to odehrava mezi 3. a 4....
zipacna
před 279 týdny
O knihy, komiksy a videohry se nezajímám. Ale vesmír Star Wars je natolik...
Shppen
před 279 týdny
Ha na Bena Kenobiho sem zapomel...takze jo mozne to asi bude :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY