Facebook Twitter E-mail
13. června 2012

Prázdninové premiéry na The CW

CWčko poprvé ve své 6leté historii připravilo pro diváky letní vysílací program, který již za několik málo měsíců naplno vypukne.

The Catalina (29. 5. 2012) a Breaking Pointe (31. 5. 2012) se už rozjely, 9. července v pondělí na ně naváže modelingová reality show, Remodeled. Reprízováno bude 6 epizod, na které navážou dvě dosud neodvysílané, pak seriál skončí nadobro.

Následující týden, v úterý 17. července, se druhou řadou vrátí kanadský The L.A. Complex. I když je sledovanost nevalná, stále se levné kanadské drama vyplatí více než reprízy vlastních seriálů.

15. srpna se konečně dozvíme, o čem že to vlastně je to Oh Sit!. Zatím je známo, že se bude jednat o seriály na motivy „škatulata hejbejte se“ s extrémními překážkami, které každého povedou k jeho židli za zvuků živé kapely. Moderování rodinné reality show se zhostí Jamie Kennedy a Jessi Cruishank.

Hned nadcházející den, ve čtvrtek 16. srpna, se začne vysílat (po American Idolu, X-Factoru, Voice, The Sing-Off atd.) další pěvecká soutěž, The Next: Fame Is at Your Doorstep. Porotci/mentory budou mimo jiné jihoamerická star Gloria Estefan, rapper Nelly, Johny Rich (country hvězda) a Joe Jonas ze skupiny Jonas Brothers.

V pátek 24. srpna, tedy téměř na konci léta, spustí CWčko (poslední?) 19. cyklus své zatím nejúspěšnější reality show, America’s Next Top Model, tentokrát z prostředí výšky.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 283 týdny
Ehm.. červenám se :D Takže toho spamování off topic zase už stačilo, jo? :D
Anyk
před 283 týdny
OK, v pohodě, mě jen zajímalo, jak to bylo přesně myšleno, jak jsem...
Frozen99
před 283 týdny
OK :) To víš, já jsem redaktor, musím být připraven na vše ;) :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY