13. 3. 2017

Seriálové osudy: A Series of Unfortunate Events

Seriálové osudy: A Series of Unfortunate Events

Aktualizováno 13. března: Netflix seriál oficiálně prodloužil pro druhou řadu!

Jeden z nejočekávanějších seriálů roku 2017 měl včera premiéru. Ačkoliv Netflix netuší, jak bude veřejností přijat, vypadá to, že mu důvěřuje natolik, že předem objednala druhou sérii.

Prodloužení novinky Series of Unfortunate Events, A prozatím není oficiální. V podstatě jej však potvrdil tvůrce Daniel Handler. V nedávném rozhovoru totiž padla otázka, na co se chystá dál. Handler odpověděl:

„Aktuálně pilně pracuju na druhé sérii. Pracuju ve své vlastní jídelně s týmem scenáristů. Opravdu se nám líbí, co pro druhou řadu vytváříme, a doufáme, že dostaneme zelenou i pro třetí sérii. S tím, jak mladí herci rychle stárnou a mění se, se musíme pokusit natočit vše tak rychle, jak jen to půjde. Druhá série bude mít deset epizod a příběhově ukáže dalších pět knih, takže skončí Masožravým lunaparkem. A třetí série pak bude ten zbytek.“

Jak jsme zmínili, Netflix se prozatím o osudu seriálu nevyjádřil, ale po tomto rozhovoru je jasné, že jde pouze o formalitu, která dříve či později přijde.


Už máte za sebou pilot nebo i další epizody? Jak se vám novinka líbí? Splnila vaše očekávání? A je snad dokonce lepší než film?

Další díly seriálu
Já rád sdílím, on rád sdílí, ty rád sdílíš! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře14zobraz všech 14 příspěvků
verca.sotek

verca.sotek

Paráda. :)
před 153 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Skvělé,opravdu povedená novinka.
před 153 týdny
Koldik

Koldik

Tento kusok ma tiez laka, snad sa k nemu coskoro dostanem...
před 145 týdny
Další články k tématu