14. 1. 2017

Seriálové osudy: 3%

Seriálové osudy: 3%

A do třetice Netflix. Tentokrát ten brazilský. Jistě jste zaregistrovali novinku 3%, kterou jsme vám také představovali v naší Novince pod lupou.

Podle dostupných informací od scenáristů seriálu bylo futuristické drama prodlouženo pro druhou sérii. Opět jde však o zprávu, kterou Netflix prozatím nepotvrdil. Tvůrci tvrdí, že již začali pracovat na druhé řadě, která se do vysílání dostane již v letošním roce.

Netflix se postupně začíná zaměřovat i na mimoamerickou tvorbu. Francouzské drama Marseille dostalo druhou řadu, 3 % také. Na domácím (americkém) poli Netflix prodlužuje, co najde, prozatím zde mnoho seriálů svůj konec nenašlo. Což je samozřejmě dobře, pokud se kvalita drží stále nahoře, ale to musíte posoudit vy, diváci.


Viděli jste 3%? Jak se vám první série líbila? Očekávali jste prodloužení, nebo je seriál koncipován spíše jako minisérie? A budete koukat i na druhou řadu?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
milosh

milosh

Paráda, na tohle se teprv chystám, tak bude alespoň na co koukat. Sice jsem myslel, že to bude spíš...
před 185 týdny
Další články k tématu