18. 1. 2017

Seriálové osudy: This Is Us

Seriálové osudy: This Is Us

Hned po premiéře bylo jasné, že letošní sezóna přinese stanici NBC i Velké pětce obecně nový velký hit. Stalo se jím rodinné drama This Is Us, které patřilo k nejhypovanějším novinkám aktuální sezóny již od května, kdy byl poprvé zveřejněn trailer.

Není proto velkým překvapením, že stanice NBC se svému novému miláčkovi pořádně odvděčila. Během svého dnešního TCA panelu oznámila, že seriál prodlužuje ne na jednu, ale hned pro dvě další série! This Is Us tu tak s námi bude minimálně do třetí řady.

Každá nová série bude mít, podobně jako ta první, 18 epizod. „Naše přání se nám splnilo, je to velký hit,“ prozradila ředitelka stanice Jennifer Salke. „This Is Us je jeden z nejlepších seriálů, jaké jsme kdy vytvořili. Jsme nadšeni, že jej můžeme prodloužit pro dvě další série. Není pochyb o tom, že bude mít na NBC dlouhou budoucnost. Na poli doslova stovek jiných dramat jsme moc pyšní, že můžeme mít jedno z těch nejlepších a nejsledovaněj­ších.“


Dali jste novince This Is Us šanci? Jak vás seriál zaujal? Radujete se z dvojnásobného prodloužení?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře19zobraz všech 19 příspěvků
Kath Kleinová

Kath Kleinová

Paráda, tenhle seriál se rychle zařadil do mých top, takže mě opravdu těší že s ním budu ještě další...
před 191 týdny
JustMyName

JustMyName

Super správa :) dúfam,že si seriál aj v ďalších sériach udrží dobrú úroveň!
před 191 týdny
Koldik

Koldik

Ani mna... ale ohlasy to ma huste, takze ziadne prekvapenie
před 189 týdny
Další články k tématu