Facebook Twitter E-mail
30. ledna 2017

Záhadný cizinec se stěhuje do Bates Motel

Stanice A&E se pečlivě připravuje na start závěrečné páté řady thrilleru Bates Motel, která se na obrazovkách objeví 20. února. Oznámila, že obsazení v nových dílech doplní herec Austin Nichols, který získal vedlejší roli.

Herec nedávno ukončil své účinkování v seriálu The Walking Dead (Živí mrtví). V Bates Motel se ukáže v roli Sama Loomise, záhadného, ale zároveň charismatického nováčka ve White Pine Bay. Velmi rychle si získá Normanovu pozornost, když se ho pokusí dostat do své spletité pavučiny lží.

S dějem se pátá řada posune o dva roky vpřed. Od smrti Normy uplynulo spoustu času a psychický stav jejího syna se natolik zhoršil, že začal žít dvojí život. Na první pohled šťastný a spořádaný Norman, který se dokázal celkově zařadit do společnosti města, vede ale svůj vnitřní boj. Jeho násilné a nekontrolovatelné výpadky se velmi zhoršují a hrozí, že jeho druhá vnitřní osobnost (Norma) u něj zcela převládne.

Na druhé straně jeho bratr Dylan se svou přítelkyní Emmou spolu začnou bydlet. Ač nechtějí, jsou okolnostmi znovu donuceni čelit Normanově nepříčetnosti. Je tu i pomstychtivý Romero, který touží po šanci zničit svého nevlastního syna.

Nichols si nás dále získal rolemi v seriálech Ray Donovan, One Tree Hill, Friday Night Lights a John from Cincinnati.


Jak na vás zapůsobila čtvrtá řada? Znáte Austina Nicholse? Mrzí vás, že seriál končí?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
emJey (Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Destinytte
před 149 týdny
Úplně mi uniklo, že to bude už poslední série! Snad bude dobrá, těším se. :)
007.dany
před 149 týdny
Už se nemůžu dočkat a herce mám celkem v oblibě. :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY