Facebook Twitter E-mail
30. ledna 2017

Záhadný cizinec se stěhuje do Bates Motel

Stanice A&E se pečlivě připravuje na start závěrečné páté řady thrilleru Bates Motel, která se na obrazovkách objeví 20. února. Oznámila, že obsazení v nových dílech doplní herec Austin Nichols, který získal vedlejší roli.

Herec nedávno ukončil své účinkování v seriálu The Walking Dead (Živí mrtví). V Bates Motel se ukáže v roli Sama Loomise, záhadného, ale zároveň charismatického nováčka ve White Pine Bay. Velmi rychle si získá Normanovu pozornost, když se ho pokusí dostat do své spletité pavučiny lží.

S dějem se pátá řada posune o dva roky vpřed. Od smrti Normy uplynulo spoustu času a psychický stav jejího syna se natolik zhoršil, že začal žít dvojí život. Na první pohled šťastný a spořádaný Norman, který se dokázal celkově zařadit do společnosti města, vede ale svůj vnitřní boj. Jeho násilné a nekontrolovatelné výpadky se velmi zhoršují a hrozí, že jeho druhá vnitřní osobnost (Norma) u něj zcela převládne.

Na druhé straně jeho bratr Dylan se svou přítelkyní Emmou spolu začnou bydlet. Ač nechtějí, jsou okolnostmi znovu donuceni čelit Normanově nepříčetnosti. Je tu i pomstychtivý Romero, který touží po šanci zničit svého nevlastního syna.

Nichols si nás dále získal rolemi v seriálech Ray Donovan, One Tree Hill, Friday Night Lights a John from Cincinnati.


Jak na vás zapůsobila čtvrtá řada? Znáte Austina Nicholse? Mrzí vás, že seriál končí?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Destinytte
před 42 týdny
Úplně mi uniklo, že to bude už poslední série! Snad bude dobrá, těším se. :)
007.dany
před 42 týdny
Už se nemůžu dočkat a herce mám celkem v oblibě. :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY