Facebook Twitter E-mail
26. února 2017

S lupou do historie: Friday Night Lights

Pojďte se spolu s námi vrátit do dob minulých. Vydáváme se do seriálového nebe a oprašujeme legendy, na které se nyní díváme svěžíma očima! Jak by piloty úspěšných televizních legend obstály v dnešní době? Dali by jim vůbec diváci ještě šanci? A jak se na naše oblíbené či dokonce zamilované seriály po letech s odstupem díváme my? Lupa míří do historie se dvěma cíli. Vyvolat ve vás nostalgii a neodolatelnou touhu si svůj milovaný seriál opět pustit (protože víme, kolik máte času :'D), ale také vám potenciálně chceme také rozšířit obzory a představit méně známé seriály, které jsou nyní po letech jako stvořené pro sledování maratonem!

Takže, SerialZoňáci, jak hodnotíte Friday Night Lights 1×01: Pilot?

Medailónek

Název: Friday Night Lights
Žánr: Sportovní / Drama
Stanice: NBC
Vysílání: 2006–2011
Celkový počet sérií: 5
Premiéra: 3. října 2006

Kdo?

Tvůrci: Jason Katims a Peter Berg
Herci: Kyle Chandler, Connie Britton, Aimee Teegarden, Taylor Kitsch, Zach Gilford, Jesse Plemons, Minka Kelly, Adrianne Palicki, Gaius Charles a Scott Porter.

O čem to je?

Pro obyvatele malého městečka Dillon v Texasu je páteční noc vším. V pátek se totiž hrají utkání v americkém fotbale a středoškolský tým Panterů je pýchou města. Seriál ukazuje, jak velký tlak vyvíjí město na fotbalové hráče, neboť do nich vkládají velké naděje.

Trailer

Historie očima SerialZoňáků

Pajky

Status: mám komplet zhlédnuté
Hodnocení celého seriálu: 100 %

Friday Night Lights je pro mě jeden z nejlepších seriálu o sportu, který jsem kdy viděl. Bylo opravdu zajímavé po letech se znovu podívat na pilot a zjistit, jaké pocity z něj budu mít tentokrát.

K vlastnímu překvapení musí říct, že to i tentokrát fungovalo na výbornou. Pilot samozřejmě slouží hlavně k představení postav a to se mu daří. Už během pilotu vám na nich začne záležet a dokáže vám to právě obří zvrat v závěru.

Mě se zamlouvaly postavy a vážně nadšený jsem byl z toho, že děj se hlavně (i když nejenom) točí kolem sportu. Je úplně jedno, že je to sport v českých končinách nepopulární. Ale nejen sport bude vyvolávat emoce, stačí závěrečná slova trenéra.

Pokud bych měl něco vytknout, tak je to rozklepaná kamera, která neustále zoomuje a na kterou si během pilotu jde jen těžko zvyknout. Já jsem se opět chytil a rewatch je na pořadu dne.

+ postavy
+ sportovní děj
+ drama a emoce
+ zvrat s Jasonem

- kamera

Moje hodnocení pilotu: 90 %
gabik.029

Status: první setkání se seriálem
Hodnocení celého seriálu: -

Friday Night Lights je dalším ze seriálů na mém seznamu „Chci vidět“ a přiznám se, že po zhlédnutí pilotu už mě ani neláká. Věděla jsem, že americký fotbal je velkou součástí seriálu, ovšem nyní to působí tak, že fotbal je vlastně úplně hlavní postavou. Vše se kolem něj točí, a pokud je pro vás americký fotbal úplnou neznámou jako pro mě, bude na vás většina příběhu působit nudně(ji). Na druhou stranu musím uznat, že spousta lidí se v tomto žánru najde a faktem zůstává, že sportovních seriálů je skutečně málo. O to víc si fanoušci tohoto kousku určitě váží.

Téměř celý díl jsem se během sledování spíše nudila a sledovala, kdy už bude konec. Tři čtvrtě dílu se prakticky pořád dokola jen mluvilo o nadcházejícím zápasu, přičemž se dějově vlastně nic nedělo. V této fázi mělo jít asi o představení postav, ale upřímně musím říct, že mě žádná z nich vůbec nezaujala a až na jednu výjimku mě jejich příběh vlastně nezajímá. K tomu všemu mi navíc vadila práce s kamerou. Nejsem fanda ručního držení kamery, jelikož na mě působí spíše jako rušivý element. Z uměleckého hlediska tuto volbu samozřejmě chápu, jen mi prostě nesedí.

Zhruba během posledních deseti minut však nastal zlom a seriál mě konečně vtáhnul do děje. Během hry došlo k vážnému zranění jednoho z hráčů a zbývalo jen pár minut do konce zápasu, který hlavní hrdinové v této chvíli prohrávali. Na hřiště byl povolán nováček, který ani ve snu nepočítal s tím, že by si mohl zahrát, což mělo také samozřejmě vliv na jeho psychiku. Jako divák jsem tedy napjatě vyčkávala, co se stane se zraněným hráčem, jak dopadne zápas a jak se své role zhostí nový hráč.

Nebýt tohoto emocemi nabitého závěru, bylo by mé hodnocení minimálně o deset procent nižší. Seriál jsem neviděla, takže nevím, jestli se kvalita zvýší (podle počtu epizod ale předpokládám, že ano), ale pilot mě na další sledování nenavnadil.

+ sportovní seriál
+ posledních 10 minut

- hodně pomalý a nudný rozjezd
- práce s kamerou
- zatím nezajímavé postavy
- hlavní postavou je americký fotbal

Moje hodnocení pilotu: 60 %
ragelly

Status: viděno komplet
Hodnocení celého seriálu: 90 %

Pilot je na sledování poměrně složitý. Seriál totiž využivá lehký náznak docustylu, především jeho typickou roztřesenou kameru. Hodně dlouho mi trvalo, než jsem si na to zvykla, ale jakmile se do toho dostanete, seriál vás už nepustí. Na první pohled se to může zdát jako běžné středoškolské drama s kapkou sportu, ale věřte, že to tak není. Tohle je ryze sportovní drama s kapkou středoškolské problematiky.

Myslím, že nebudu přehánět, když řeknu, že celé město žije fotbalem. Tento sport zde má opravdu hlavní roli, v pilotu se kolem něj točí úplně všechno. Město se připravuje na první zápas sezóny s novým koučem a celý týden se nemluví o ničem jiném. Samozřejmě se dočkáme i samotného zápasu, který s sebou přináší další drama. Pokud vám americký fotbal nic neříká, těžko říct, jak budete pilot vnímat.

Postavy a jejich přízvuk je samostatná kapitola. Jsme v Texasu, všichni tu mluví, jako by žvýkali (hey yaaaal!). Ale jinak jsou postavy hodně sympatické. Příběh se soustředí nejen na mladé hráče, ale i na jejich rodiny a především na nového trenéra a jeho rodinu. Kouč Taylor je neskutečně charismatický týpek, při jeho proslovu jsem začala i slzet: Clear eyes, full hearts, can't lose!

Příjemné je vidět známé herce. Nechybí tu samozřejmě Kyle Chandler (Bloodline), ale taky Taylor Kirch (True Detective), Connie Britton (Nashville), Aimee Teegarden (Star-Crossed), Scott Porter (Hart of Dixie), Jesse Plemons (Fargo), Adrianne Palicki (Agenti), Gaius Charles (Grey's Anatomy) a mnoho, mnoho dalších. Vtipné je, že právě na Friday Night Lights si všechny tyto hvězdy udělaly jméno a když jsem sledovala poprvé, bylo to zároveň i mé první setkání s nimi. Nyní po letech je to skvělý návrat a pyšné uvědomění si, jak daleko se všichni dostali.

+ fotbal
+ Clear eyes, full hearts, can't lose!
+ postavy
+ známí herci

- na roztřesenou kameru si musíte zvyknout
- pro sportovní odpůrce tu bude přefotbalováno

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Drunk_Queen

Status: první setkání se seriálem
Hodnocení celého seriálu: -

Na Friday Night Lights jsem se vcelku těšila, tenhle seriál už mi pár známých doporučovalo, takže díky, S lupou do historie, konečně nezůstalo jen u: „Jasně že si to někdy pustím. Nevím sice kdy, ale dožít bych se toho mohla, s trochou štěstí.“ I když mi toto sledování přineslo vědomí, že nadšení nesdílím.

Sama jsem upřímně moc nevěděla, co od kombinace sportovní drama očekávat, ale něco, co tak moc hraničí se soap operou, jsem vážně nečekala. Už od začátku máme v seriálu spoustu středoškoláků (a nestředoškoláků), spoustu nadutých puberťáckých řečí, milostné problémy, několikaminutové rozpravy o nakupovaní nových nemovitostí a obecně spoustu řečí, až si divák tak trochu připadá jako v mraveništi. Ke všem těm seriálům pro mladistvé jsme se tu ještě nedostali, ale tipuji, že budou to samé v bledě modrém.

Takže tak nějak docházíme k tomu, že se toho sice děje hodně, ale když se nad tím člověk vlastně zamyslí, tak se neděje vůbec nic. A seriál bohužel nenabízí nic jiného, díky čemu by seriál přirostl divákovi k srdci. Ani žádnou z postav si nejde moc oblíbit. A to z jednoho prostého důvodu. Nevím, jestli jich je vážně tolik nebo jestli se mi to zdá kvůli té zběsilé snaze úplně u každé už rozvinout nějakou hlubší dějovou linku, ale postav je zkrátka a dobře příliš, minimálně na to, aby si divák dokázal k alespoň jedné vyvinout nějaký hlubší vztah, nebo alespoň na to, aby si o postavách zapamatoval něco jiného než to, že jich bylo mnoho.

Na konci se ovšem situace lepší, o dost. Ve chvíli, kdy se konečně přesouváme na hřiště na zápas, konečně přichází napětí, ještě znatelnější po zvratu, který si nechám pro sebe, kdybyste se chtěli na seriál podívat. Až závěrečné minuty ukazují dramatickou stránku seriálu (možná i tu sportovní) a můžu říct, že pokud se tímto směrem bude seriál vydávat i dál, má vyhráno.

Nadupaným koncem si u mě seriál značně napravil reputaci, přesto ale seriálu „soapkovitou“ většinu dílu odpustit úplně nemůžu. Nechci si nalhávat, že tato stránka ze seriálu zmizí, ale třeba se bude zlepšovat. I tak ale seriál nejspíš nebude nic pro vyhlášené odpůrce soap oper, protože tato stránka seriálu se ignorovat zkrátka nedá.

+ nadupaný konec (i co se týče dramatu, i co se týče sportu)
+ závěrečný zvrat

- po většinu dílu seriál až moc připomíná soap operu
- velké množství hlavních postav

Moje hodnocení pilotu: 50 %
Seraphine313

Status: první setkání se seriálem
Hodnocení celého seriálu: -

Tohle vůbec nebylo špatné. Sice je z toho celou dobu cítit až stříkající patriotismus, ale to vám zas až tak nevadí. Celou dobu vám totiž děj nenechá vydechnout a i když hned úplně nepochytíte, kdo je kdo, co na tom, dobře se na to dívá.

Vlastně se to celé tváří jako jedno obrovské motivační video (a zápas trvající přes půl dílu je tak skoro i natočen). Otázka je, jestli podobný styl bude diváky bavit i v dalších dílech. Na první pohled to ale účinkuje a pilot se tváří spíš jako sportovní film, ovšem kvůli stopáži s nutně useknutou expozicí.

Co se týče herců, uvidíte pár známých jmen. Kromě trenéra si ale k nikomu zatím nevypěstujete vztah. Upřímně, polovina postav vás bude i trochu odpuzovat, hlavně Tim a Tyra. Ta ostatně předvádí sebevědomou (a znuděnou) mrchu pair excellence, takže buď milujete herectví Adrianne Palicki, nebo nenávidíte postavu samotnou.

Na osmdesát to není, ale sedmdesát si to zaslouží všemi deseti. Ps. Nikdy jsem moc nechápal, jak je možné, aby na středoškolský zápas v USA v sezóně přišlo třeba 20 000 lidí. Jiná kultura… našemu týmu by stačila i setina :D

+ nemá skoro hluchá místa

- představení postav je odfláknuté
- a ani nejsou moc sympatické

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Další díly seriálu

S lupou do historie: Scrubs (1. 1. 2017)
S lupou do historie: Buffy the Vampire Slayer (4. 1. 2017)
S lupou do historie: M.A.S.H. (8. 1. 2017)

... odkryj další díly seriálu

S lupou do historie: House M.D. (11. 1. 2017)
S lupou do historie: Friends (15. 1. 2017)
S lupou do historie: Firefly (18. 1. 2017)
S lupou do historie: The Nanny (22. 1. 2017)
S lupou do historie: Lost (25. 1. 2017)
S lupou do historie: Mr. Bean (29. 1. 2017)
S lupou do historie: Parenthood (1. 2. 2017)
S lupou do historie: Army Wives (5. 2. 2017)
S lupou do historie: Crossing Lines (12. 2. 2017)
S lupou do historie: Nurse Jackie (15. 2. 2017)
S lupou do historie: Penny Dreadful (19. 2. 2017)
S lupou do historie: Mad Men (22. 2. 2017)
S lupou do historie: Friday Night Lights (právě čteš)
S lupou do historie: The L Word (1. 3. 2017)
S lupou do historie: Transparent (5. 3. 2017)
S lupu do historie: One Tree Hill (8. 3. 2017)
S lupou do historie: Sons of Anarchy (12. 3. 2017)
S lupou do historie: The Pillars of the Earth (15. 3. 2017)
S lupou do historie: Prison Break (19. 3. 2017)
S lupou do historie: Franklin & Bash (22. 3. 2017)
S lupou do historie: Spin City (26. 3. 2017)
S lupou do historie: The Lying Game (29. 3. 2017)
S lupou do historie: Las Vegas (2. 4. 2017)
S lupou do historie: Vikings (5. 4. 2017)
S lupou do historie: The Walking Dead (9. 4. 2017)
S lupou do historie: The Professionals (12. 4. 2017)
S lupou do historie: King & Maxwell (16. 4. 2017)
S lupou do historie: Switched at Birth (19. 4. 2017)
S lupou do historie: The Americans (23. 4. 2017)
S lupou do historie: Flashpoint (26. 4. 2017)
S lupou do historie: ER (30. 4. 2017)
S lupou do historie: Step by Step (3. 5. 2017)
S lupou do historie: Gilmore Girls (7. 5. 2017)
S lupou do historie: Murder, She Wrote (10. 5. 2017)
S lupou do historie: Magic City (14. 5. 2017)
S lupou do historie: Twin Peaks (21. 5. 2017)
S lupou do historie: Big Love (24. 5. 2017)
S lupou do historie: Hart of Dixie (28. 5. 2017)
S lupou do historie: Web Therapy (31. 5. 2017)
S lupou do historie: Reaper (4. 6. 2017)
S lupou do historie: Desperate Housewives (7. 6. 2017)
S lupou do historie: Star Trek: Voyager (11. 6. 2017)
S lupou do historie: Hotel Babylon (14. 6. 2017)
S lupou do historie: Life on Mars (18. 6. 2017)
S lupou do historie: Spartacus: Blood and Sand (21. 6. 2017)
S lupou do historie: Miranda (25. 6. 2017)
S lupou do historie: Torchwood (28. 6. 2017)
S lupou do historie: The Good Guys (2. 7. 2017)
S lupou do historie: Peaky Blinders (5. 7. 2017)
S lupou do historie: Undateable (9. 7. 2017)
S lupou do historie: Beauty and the Beast (12. 7. 2017)
S lupou do historie: Red Dwarf (16. 7. 2017)
S lupou do historie: Rome (19. 7. 2017)
S lupou do historie: Vyšehrad (24. 7. 2017)
S lupou do historie: You're the Worst (26. 7. 2017)
S lupou do historie: Camelot (30. 7. 2017)
S lupou do historie: My Mad Fat Diary (2. 8. 2017)
S lupou do historie: That '70s Show (6. 8. 2017)
S lupou do historie: Blood Ties (9. 8. 2017)
S lupou do historie: Stargate SG-1 (13. 8. 2017)
S lupou do historie: Poldark (16. 8. 2017)
S lupou do historie: Shameless (20. 8. 2017)
S lupou do historie: Revolution (23. 8. 2017)
S lupou do historie: Andromeda (27. 8. 2017)
S lupou do historie: Mistresses (30. 8. 2017)
S lupou do historie: How I Met Your Mother (3. 9. 2017)
S lupou do historie: The Fall (6. 9. 2017)
S lupou do historie: Joey (10. 9. 2017)
S lupou do historie: CSI Miami (13. 9. 2017)
S lupou do historie: Dallas (17. 9. 2017)
S lupou do historie: Hellcats (20. 9. 2017)
S lupou do historie: Crossing Jordan (24. 9. 2017)
S lupou do historie: Will & Grace (27. 9. 2017)
S lupou do historie: Nikita (1. 10. 2017)
S lupou do historie: Battlestar Galactica (4. 10. 2017)
S lupou do historie: Modern Family (8. 10. 2017)
S lupou do historie: Revenge (11. 10. 2017)
S lupou do historie: Kings (15. 10. 2017)
S lupou do historie: Bates Motel (18. 10. 2017)
S lupou do historie: Merlin (22. 10. 2017)
S lupou do historie: Chuck (25. 10. 2017)
S lupou do historie: The Carrie Diaries (29. 10. 2017)
S lupou do historie: Saving Hope (1. 11. 2017)
S lupou do historie: Orphan Black (5. 11. 2017)
S lupou do historie: Baywatch (8. 11. 2017)
S lupou do historie: Charmed (12. 11. 2017)
S lupou do historie: Life Unexpected (15. 11. 2017)
S lupou do historie: Monk (19. 11. 2017)
S lupou do historie: Rizzoli & Isles (22. 11. 2017)
S lupou do historie: Blackadder (26. 11. 2017)
S lupou do historie: Profiler (3. 12. 2017)
S lupou do historie: Murdoch Mysteries (6. 12. 2017)
S lupou do historie: South Park (10. 12. 2017)
S lupou do historie: Underbelly (13. 12. 2017)
S lupou do historie: Melissa & Joey (17. 12. 2017)
S lupou do historie: 4teens (20. 12. 2017)
S lupou do historie: ALF (24. 12. 2017)
S lupou do historie: Parks and Recreation (27. 12. 2017)
S lupou do historie: Hawthorne (31. 12. 2017)
S lupou do historie: The Dead Zone (3. 1. 2018)
S lupou do historie: Ugly Betty (7. 1. 2018)
S lupou do historie: Moonlight (10. 1. 2018)
S lupou do historie: NCIS (14. 1. 2018)
S lupou do historie: Frasier (17. 1. 2018)
S lupou do historie: Rectify (21. 1. 2018)
S lupou do historie: Okresní přebor (24. 1. 2018)
S lupou do historie: Kriminálka Anděl (28. 1. 2018)
S lupou do historie: Continuum (31. 1. 2018)
S lupou do historie: The West Wing (4. 2. 2018)
S lupou do historie: Dirty Sexy Money (7. 2. 2018)
S lupou do historie: Roseanne (11. 2. 2018)
S lupou do historie: Vyprávěj (14. 2. 2018)
S lupou do historie: Lost Girl (18. 2. 2018)
S lupou do historie: New Girl (21. 2. 2018)
S lupou do historie: Eureka (25. 2. 2018)
S lupou do historie: Eli Stone (ABC) (28. 2. 2018)
S lupou do historie: Southland (4. 3. 2018)
S lupou do historie: Drop Dead Diva (7. 3. 2018)
S lupou do historie: Finding Carter (11. 3. 2018)
S lupou do historie: American Horror Story (14. 3. 2018)
S lupou do historie: The Leftovers (18. 3. 2018)
S lupou do historie: Baby Daddy (21. 3. 2018)
S lupou do historie: Návštěvníci (25. 3. 2018)
S lupou do historie: Make It or Break It (28. 3. 2018)
S lupou do historie: The Killing (1. 4. 2018)
S lupou do historie: My Name Is Earl (4. 4. 2018)
S lupou do historie: Suburgatory (8. 4. 2018)
S lupou do historie: Third Watch (11. 4. 2018)
S lupou do historie: Judging Amy (15. 4. 2018)
S lupou do historie: Chasing Life (18. 4. 2018)
S lupou do historie: Ray Donovan (22. 4. 2018)
S lupou do historie: Breakout Kings (25. 4. 2018)
S lupou do historie: V (29. 4. 2018)
S lupou do historie: Grimm (2. 5. 2018)
S lupou do historie: Without a Trace (6. 5. 2018)
S lupou do historie: Family Guy (23. 5. 2018)
S lupou do historie: The Bridge (27. 5. 2018)
S lupou do historie: Sanctuary (30. 5. 2018)
S lupou do historie: Dynasty (3. 6. 2018)
S lupou do historie: Californication (6. 6. 2018)
S lupou do historie: Breaking In (10. 6. 2018)
S lupou do historie: Wallander (13. 6. 2018)
S lupou do historie: Little Britain (17. 6. 2018)
S lupou do historie: Ringer (20. 6. 2018)
S lupou do historie: BoJack Horseman (24. 6. 2018)
S lupou do historie: Nemocnice na kraji města (27. 6. 2018)
S lupou do historie: The Event (4. 7. 2018)
S lupou do historie: The Strain (8. 7. 2018)
S lupou do historie: Fargo (11. 7. 2018)
S lupou do historie: Suddenly Susan (15. 7. 2018)
S lupou do historie: Tru Calling (18. 7. 2018)
S lupou do historie: Chalupáři (22. 7. 2018)
S lupou do historie: Being Erica (25. 7. 2018)
S lupou do historie: The Knick (29. 7. 2018)
S lupou do historie: Jericho (1. 8. 2018)
S lupou do historie: What I Like About You (5. 8. 2018)
S lupou do historie: Whitney (8. 8. 2018)
S lupou do historie: Cirkus Bukowsky (12. 8. 2018)
S lupou do historie: Haven (15. 8. 2018)
S lupou do historie: The Fosters (19. 8. 2018)
S lupou do historie: Looking (22. 8. 2018)
S lupou do historie: Midsomer Murders (26. 8. 2018)
S lupou do historie: The Simpsons (29. 8. 2018)
S lupou do historie: The Middle (2. 9. 2018)
S lupou do historie: Billy & Billie (5. 9. 2018)
S lupou do historie: Star Trek (9. 9. 2018)
S lupou do historie: Angel (12. 9. 2018)
S lupou do historie: Arrested Development (16. 9. 2018)
S lupou do historie: Star Trek Enterprise (19. 9. 2018)
S lupou do historie: Sex and the City (23. 9. 2018)
S lupou do historie: Ripper Street (26. 9. 2018)
S lupou do historie: The New Adventures of Superman (30. 9. 2018)
S lupou do historie: The Cleveland Show (3. 10. 2018)
S lupou do historie: Falling Skies (7. 10. 2018)
S lupou do historie: Two and a Half Men (10. 10. 2018)
S lupou do historie: Devious Maids (14. 10. 2018)
S lupou do historie: Monty Python's Flying Circus (17. 10. 2018)
S lupou do historie: Major Crimes (22. 10. 2018)
S lupou do historie: Archer (24. 10. 2018)
S lupou do historie: True Blood (28. 10. 2018)
S lupou do historie: Legend of the Seeker (1. 11. 2018)
S lupou do historie: Lilyhammer (4. 11. 2018)
S lupou do historie: Freaks and Geeks (1. 9. 2019)
S lupou do historie: Ashes to Ashes (4. 9. 2019)
S lupou do historie: Instant Star (8. 9. 2019)
S lupou do historie: Zdivočelá země (11. 9. 2019)
S lupou do historie: Hit the Floor (15. 9. 2019)
S lupou do historie: Human Target (18. 9. 2019)
S lupou do historie: Diagnosis Murder (22. 9. 2019)
S lupou do historie: The Affair (25. 9. 2019)
S lupou do historie: Hospoda (29. 9. 2019)
S lupou do historie: Game of Thrones (3. 10. 2019)
S lupou do historie: Terminator: The Sarah Connor Chronicles (6. 10. 2019)
S lupou do historie: Getting On (9. 10. 2019)
S lupou do historie: F. L. Věk (13. 10. 2019)
S lupou do historie: Ground Floor (16. 10. 2019)
S lupou do historie: Rescue Me (20. 10. 2019)
S lupou do historie: Married... with Children (23. 10. 2019)
S lupou do historie: Warehouse 13 (27. 10. 2019)
S lupou do historie: Angels in America (30. 10. 2019)
S lupou do historie: Stargate Universe (3. 11. 2019)
S lupou do historie: Legends (6. 11. 2019)
S lupou do historie: Knight Rider (10. 11. 2019)
S lupou do historie: Parade's End (13. 11. 2019)
S lupou do historie: The O.C. (17. 11. 2019)
S lupou do historie: Bylo nás pět (20. 11. 2019)
S lupou do historie: Home Improvement (24. 11. 2019)
S lupou do historie: House of Cards (27. 11. 2019)
S lupou do historie: Strážce duší (2. 12. 2019)
S lupou do historie: Young & Hungry (4. 12. 2019)
S lupou do historie: Once Upon a Time (8. 12. 2019)
S lupou do historie: Vicious (11. 12. 2019)
S lupou do historie: 'Til Death (15. 12. 2019)
S lupou do historie: Dollhouse (18. 12. 2019)
S lupou do historie: Aliens in America (25. 12. 2019)
S lupou do historie: Poirot (25. 12. 2019)
S lupou do historie: Nip/Tuck (29. 12. 2019)

S lupou do historie: Broadchurch (1. 1. 2020)
S lupou do historie: Yes Minister (5. 1. 2020)
S lupou do historie: Rogue (8. 1. 2020)
S lupou do historie: My všichni školou povinní (13. 1. 2020)
S lupou do historie: The 4400 (15. 1. 2020)
S lupou do historie: Xena: Warrior Princess (19. 1. 2020)
S lupou do historie: Necessary Roughness (22. 1. 2020)

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

allyska
před 151 týdny
Však já na to jednou kouknu, možná už teď, až dokoukám leverage
Pajky
před 151 týdny
FNL - marně čekám, kdy zase přijde seriál jako tenhle. Fakt mě bavil a to...
Spasitel
před 151 týdny
Ja som to kedysi vzdal už počas prvej časti oveľa viac ma chytilo One Tree Hill...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY