Facebook Twitter E-mail
15. června 2012

Prázdniny s českými televizemi

Začneme dobrou zprávou pro fanoušky Dextera. Od úterý 12. června po celé prázdniny budete moci sledovat reprízy prvních pěti řad tohoto seriálu na Prima Cool. Seriál můžete sledovat od pondělí do čtvrtka a to vždy ve 22:15. Na podzim naváže premiéra 6. řady.

Teorie velkého třesku má 18. června na Prima Cool premiéru 5. řady. Od pondělí do čtvrtka ve 21:15 s českým dabingem a od úterý do pátku v 15:10 v původním dabingu s českými titulky. V 5. řadě se objeví například světoznámý fyzik Stephen Hawking.

Už od 5. června běží na Prima Cool seriál Hvězdná brána, konkrétně každý všední den v 17:05. Prima Cool plánuje odvysílat všechny epizody.

Od 15. července se dočkají i příznivci Cleveland Show nějaké té radosti, protože na Prima Cool poběží premiéra 3.řady. Vysílat se bude vždy v sobotu a v neděli ráno v 7.30. Město ztracených, sci-fi seriál, který si na obrazovce vymění místo se Zákonem gangu, budete moci sledovat od 1.7. každou neděli od 23:00.

Je tu také několik prázdninových repríz a to opět na Prima Cool: Futurama od 30. července, od pondělí do pátku ve 21.15 repríza 6.řady. Akta X – od 2. července, pondělí až pátek v 15.30, reprízy prvních pěti řad a od 28. července nová řada Faktoru strachu z Jižní Afriky, která poběží každou sobotu a neděli od 10:00.

Přihodíme také pár rychlovek ohledně TV Nova. Jak už většina ví, tak od pondělí do pátku v 15:35 jsou vysílány Upíří deníky. Nova má vysílací práva na všechny tři série, zatím má v plánu odvysílat první dvě řady, třetí prý „až doladí program“. V neděli 24. června má premiéru reality show Farma a od 26. června vždy v úterý a ve čtvrtek Nova reprízuje svůj hit Comeback. Od 28. června 2012 se dočkáte i nových dílů Kobry 11.

Fanoušci britského seriálu Moje rodina se mají na co těšit! Po dvouroční pauze bude Česká televize opět tento seriál vysílat. Na začátku července začne reprízovat prvních 7. řad a poté naváže zbylými čtyřmi řadami, které neodvysílala. Moje rodina se bude vysílat od 2. července 2012 na ČT1. Ale pro někoho byl nasazen trochu nevýhodný vysílací čas – 13.20.

EDIT: Česká HBO hodlá odvysílat novinku letošního roku The Newsroom, a to už od 30. července 2012! Od 30. července, každý týden, ve 20.00.

EDIT: HBO také odvysílá druhou půlku třetí série Modern Family. První půlka již byla odvysílána a teď je přidána i ta druhá. Běží již od 11. června, od 9. července započíná premiéra druhé poloviny, a to dílem Little Bo Bleep.

EDIT: Na Coolu poběží od 2. srpna 7. série How I Met Your Mother. Naváže hned na šestou řadu. Poběží od pondělí do čtvrtka ve 21.45. Začíná se dílem Svěděk.

Na jaký seriál se těšíte nejvíce? Co vás překvapilo? Jaké nahrazení seriálu jiným seriálem vás nejvíce naštvalo? Pište do diskuze!

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 280 týdny
A ještě chcou znovu vysílat Tisíc a jednu noc... Takovou blbost...
VanThomass
před 280 týdny
Oni mají posledních pár let zvláštní přístup k seriálům, naprosto...
lukascoolarik
před 280 týdny
A věděli jste, že Nova chtěla Coolu ukrást Big Bang Theory? Nějaká jejich...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY