30. 1. 2017

Seriálové osudy: The Good Place

Seriálové osudy: The Good Place

A máme tu další zářez do naší tipovačky! Tentokrát jde o stanici NBC, která vyřkla ortel nad novou komedií The Good Place. Chcete ještě chvilku napínat? No dobře, už stačilo. V našich předpovědích jsme se opět nezmýnili a vy se můžete začít radovat. Seriál byl prodloužen pro druhou řadu!

Nová série se na obrazovkách objeví v sezóně 2017/18 a bude opět zkrácená, konkrétně na 13 epizod.

„Mike Schur byl vždy jeden z nejtalentova­nějších lidí ve světě komedie, ale to, co vytvořil v první sérii The Good Place, to je prostě mimořádné,“ uvedla ředitelka stanice Jennifer Salke v oficiálním vyjádření. „Nemůžeme se dočkat, kam se tyto postavy doslova dostanou ve druhé sérii. Velké díky Mikeovi, scenáristům a hercům za seriál, na který jsme neuvěřitelně pyšní.“

První řada The Good Place měla v průměru za týden rating 1.9 a 6,1 milionu diváků, což je oproti stejnému časovému slotu v loňské sezóně nárůst o 36 procent.

Sledujete The Good Place? Jak se vám líbila první série? Jste rádi za prodloužení? Co říkáte na finále?

Další díly seriálu
Na tyhle čudlíky nesmíš klikat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře25zobraz všech 25 příspěvků
Nira

Nira

Dva body do začátku, to je fajn - protože moc jich nepřibude :-D
před 184 týdny
ragelly

ragelly

Vidím to úplně stejně :D
před 184 týdny
Koldik

Koldik

super, super
před 183 týdny
Další články k tématu