Facebook Twitter E-mail
4. února 2017

Další doktor na odchodu z Grey's Anatomy

Nemocnice v Seattlu se začíná chystat na další změny v lékařském složení. Právě bylo oznámeno, že jedna ze současných doktorek se v další sérii už nevrátí. Nová řada sice ještě nebyla oficiálně oznámena, ale to je jen otázkou času.

Nyní už k tomu, kdo odejde. Podle zákulisních informací to bude Jerrika Hinton, která hraje Dr. Stephanie Edwards a v Grey's Anatomy se objevuje od roku 2012.

O jejím odchodu se začalo mluvit v okamžiku, kdy získala hlavní roli v novém seriálu HBO, který připravuje Alan Ball. Herečka už byla na odchodu loni, když koketovala s myšlenkou přejít do nově připraveného seriálu Toast, který produkovala Shonda Rhimes, ale nakonec se naplno vrátila ke Grey's Anatomy.

Ještě není jisté, jak bude absence Stephanie vysvětlena. Existuje možnost, že se bude vracet jako hvězdný host v několika epizodách, ale vzhledem k minulosti seriálu je také možné, že její postava bude odstraněna trvale. Poslední dva velké odchody má na svědomí Patrick Dempsey v závěru 11. série a Sara Ramirez na konci série dvanácté.


Máte rádi postavu Stephanie? A myslíte, že jí Shonda dopřeje klidný odchod nebo se dočkáme krvavého konce?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

007.dany
před 88 týdny
Také mi tento odchod svým způsobem nevadí.
Matuush
před 88 týdny
Je to Grey's ffs. :D 80% šance nehody, 15% přírodní katastrofy, 5% šance...
IrmaVep
před 73 týdny
Tak jsem viděla předposlední díl. Stupidnější už to snad ani být nemohlo....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY