Facebook Twitter E-mail
16. června 2012

True Blood ukáže Alcidova taťku a další castingové střípky

Po delší době tu pro vás máme Střípky aneb mash up novinek pěkně v jednom článku. Stejně je máte nejraději.. ;) Tentokrát bleskovku ovládnou castingové novinky.

  • Jackson Herveaux, otec vlka Alcida (Joe Manganiello), dostal reálnou podobu. Postavu, se kterou se setkáme ve třech epizodách právě se vysílající páté řady, si zahraje Robert Patrick. Poprvé se s Jacksonem setkáme v deváté epizodě, která bude obsahovat flasbacky do Alcidových teenagerských let. Veterána z Akt X budeme moct vidět také na podzim v novince Last Resort.
  • Vypadá to, že AHS stále ještě neskončilo se zaplňováním svého blázince, kde se druhá série bude odehrávat. Nejnovější obyvatelkou je Britne Oldford, která si zahraje postavu jménem Alma. Oficiální popis Almy zatím nebyl zveřejněn, ale pravděpodobně půjde o jednu z pacientek, která je držená v institutu pod vedením Jessicy Lange. Britne je seriálovým fanouškům nejvíc známá svou rolí narkomankou Cadie v krátce žijícím americkém Skins.
  • John Cho byl povýšen na hlavní postavu v chystané novince Go On. Herec ztvární manažera rádiové stanice, ve které pracuje hlavní postava, truchlící Ryan (Matthew Perry). Větší roli měl Cho naposledy v drama trilleru FlashForward. Jak jsme vám již psali, Go On má premiéřu 8. srpna, hned po olympijských hrách.
  • Chybí vám Gilmorky? Tak dejte šanci Bunheads! Nejenže mají oba seriály společnou tvůrkyni Amy Sherman-Palladino, ale v této letní novince se začíná objevovat čím dál více GG herců. Kromě Kelly Bishop, která hraje tchnýni hlavní hrdinky, se v seriálu objeví taky Loganův táta Mitchum aneb Gregg Henry a bývalý boyfriend Lorelai Jason ‚Digger‘ Stiles – Chris Eigeman. Henry se přidává k obsazenstvu jakožto Rico, padesátiletý surfař a vlastník místní restaurace. Jeho role je víceepizoidní. Eigeman se objeví jako hostující hvězda v osmé epizodě. Zahraje si Conora, režiséra hry, na kterou se Michelle a Fanny jdou podívat.
  • Hvězdné hostování bude mít i Mockingbird Lane. Cheyenne Jackson (30 Rock) si zahraje Steva, Eddieho okouzlujícího, veselého vedoucího skautu. Steve je vdovec, bezdětný.. a taky beznadějně zamilovaný do Lily (Portia de Rossi).

Tak co, potěšily vás dnešní novinky? Jak se vám zatím líbí Bunheads? Návrat ke starým dobrým Gilmorkám? Těšíte se na novou řadu AHS? Hit the comments!

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Anetka888
před 279 týdny
Bunheads dám taky šanci. Ale nějak mi nedošlo, že je SPOILER » mrtvý «. Čekala...
Meimei
před 279 týdny
Bunheads zatím vypadá velice slibně.
Frozen99
před 279 týdny
**AHS** bude pecka, už se nemůžu (Jessicy) dočkat :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY