Facebook Twitter E-mail
1. února 2017

Novinka pod lupou: Riverdale

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Riverdale
Žánr: Drama / Teen / Mysteriózní / Komiksový
Stanice: The CW
Premiéra: 26. 1. 2017
Vysílání: čtvrtek, 21:00
Předskokan: Supernatural
Konkurence: Scandal (ABC), Mom a Life in Pieces (CBS), Chicago Med (NBC)
Tipovačka: všechny týmy věří v prodloužení, lid je na tom stejně s těsným výsledkem 50 % hlasů

Kdo?

Tvůrci: Roberto Aguirre-Sacasa
Herci: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes, Cole Sprouse, Marisol Nichols, Madelaine Petsch, Ashleigh Murray, Mädchen Amick, Luke Perry

O čem to je?

Začíná nový školní rok a městečko Riverdale se vzpamatovává z tragické smrti miláčka školy Jasona Blossoma. Archie je obyčejný americký teenager, který si přes léto uvědomil, že chce jít za svým snem a skládat hudbu. Je to ale také jeden z nejlepších fotbalistů školy a bylo mu předsouzeno po škole převít podnik svého otce. Betty Cooper Archieho tajně miluje a těší se, až ho znovu uvidí, i když stále není připravená říct mu o tom, co k němu cítí. Do města navíc přijíždí záhadná kráska Veronica, která od nového školního roku nastupuje do stejného ročníku jako Betty, Archie, zpěvačka Josie nebo místní ledová královna Cheryl Blossom.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Já vím, že s největší pravděpodobností budu v naprosté menšině, zhruba ragelly vs. zbytek světa. Ale prostě je to boží. Je to pro mě boží. Přesně to, co mi dlouho chybělo. Takhle nějak si představuju PLL a právě proto se na Lhářky tolik těším. Je to taková Gossipka říznutá Cruel Intentions říznuté Glee říznuté Dawsonem (1. série, nová Jen ohrožuje Joey a její platonickou lásku k Dawsonovi, který se do Jen na první pohled zakouká).

Postavy mi sedly do jedné všechny. Archie je sexy, Betty i Veronica jsou kočky. Samozřejmě jsem neodolala a zavítala na Wiki, kde jsem se dočetla to, co jsem předpokládala – best friends and worst enemies. Líbila se mi i zrzka, dokonce i tu učitelku budu moct vystát, i když vypadá jako z porna.

Pilot mi utekl bleskově rychle, moje nedospělá teen dušička úplně zaplesala a hned se mi zachtělo dalšího dílu. Teď bude důležité, aby nedošlo k přehnanému překombinování. Seriál má potenciál vydržet několik sezón a mohl by se líbit všem, kteří si užívali první série Lhářek. Ona i sledovanost naznačuje, že se asi nedočkáme sedmi sérií, u kterých bychom se ani po zešedivění stále nedozvěděli odpovědi na úplně první otázky. Doufejme, že tvůrci první sérii pěkně uzavřou a nechají si tam vrátka pro potenciální druhou řadu, která by teoreticky ještě mohla vzniknout.

Po dlouhé době můžu říct, že přesně tohle je seriál, jaký bych od The CW očekávala. Ne že by se mi Frequency nebo No Tomorrow nebo novinky posledních několika sezón nelíbily, ale přesně tento styl, žánr a zpracování seriálů je důvod, proč je The CW moje nejoblíbenější stanice. High concept dramata jsou fajn a užívám si je taky, ale tyhle nenáročné teen seriály ze skandální vyšší společnosti říznuté vražednou záhadou jsou přesně ten typ, který si užívám plnými doušky.

+ postavy
+ vražedná záhada
+ nádherná vizuální stránka od kostýmů až po prostředí
+ CW se vrací ke kořenům

- je to jen pro náctileté a ty, kteří v sobě stále mají teen ducha (jako já :-D)

Moje hodnocení pilotu: 100 %
Pajky

Riverdale podle prvního dojmu vypadá přesně jako mix, který si musí teenageři sledující CW zamilovat. Možná tomu tak i je, ale bohužel do této kategorie už nepatřím a tak čistokrevné teen už koušu jen těžko.

Nedá se říct, že by to bylo vysloveně špatné, ale celé je to prostě postavené úplně pro jinou cílovku. Jako obvykle si CW vybrala hromadu krásných tvářiček a tak nějak šikovně politicky je rozprostřela. Každá je totiž jiná – zrzek, Asiat, gay, blondýnka, zrzka, černovláska, černoška a všem jim šéfuje životem zkoušený Dylan Mckay.

Trailer sliboval tajemné městečko, kde se děje něco podivného, ale my se dočkali jenom obyčejné střední, kde je hlavní problém, že kluk, na kterého si myslím, se zavře na sedm minut do skříně s mojí nejlepší kamarádkou, kterou jsem včera potkala. Uff, to je vážně utrpení…

Abych to shrnul, postavy nejsou zajímavé a řeší nezajímavé problémy. Nedostává se slibovaného tajemna a nenabízí to nic, čím by to zaujalo. Pár plusů ale přeci jen vyškrábnu. Na blondýnku se mi koukalo docela dobře a postava vypravěče mě nenudila. To je ale málo, abych si pustil druhý díl, natož abych to zařadil do watchlistu.

+ na blondýnku se dá koukat
+ postava vypravěče

- nejsem cílovka
- nezajímavé postavy
- nezajímavé problémy
- málo tajemna

Moje hodnocení pilotu: 60 %
lukascoolarik

Jak se tohle vůbec dostalo do mého watchlistu? Tuhle otázku jsem si kladl od prvních minut Riverdale a kladu si ji i teď, když píšu tuhle recenzi. Možná mě zmátla zajímavě znějící synopse nebo fakt, že jsem neměl ponětí, kdo je Archie nebo co se děje v jeho komiksech. Teď už to bohužel vím a odcházím se zklamáním.

Začnu ale pozitivně tím, že ono to relativně není až tak špatné. Problém je, že nejsem pro Riverdale ta správná cílovka, tudíž si nemůžu pomoct a při sledování mám hromadu výhrad. A těmi budu pokračovat. Samotná hlavní postava, která má táhnout celou tuto seriálovou loď, je jedno velké klišé, které má asi zakrýt jeho přitažlivost, pokud jde o dámské publikum. Nevím, jak to vidí ostatní, ale mě osobně tenhle fotbalista, který nechce převzít rodinnou firmu, aby se mohl věnovat hudební kariéře, zatímco vězí v jakémsi podivném milostném trojúhelníku, nějak nezaujal.

Fajn, když ne Archie, tak třeba Betty. Ne, to je vlastně ta jeho nejlepší kamarádka, která ho tajně miluje, ale on je evidentně tak hloupý, že mu to musí vysvětlit holka, která do města přijela teprve nedávno. Veronica, tak se jmenuje. Klasická holka z velkého města, která dostane, co si zamane, a střílí jeden popkulturní odkaz za druhým. Jdeme dál. Cheryl, znuděná manipulátorka poznamenaná tragickou smrtí svého bratra, která si hraje se svými spolužáky, protože evidentně nemá nic lepšího na práci. O ostatních radši ani nemluvě, to by byla škoda slov.

Koukám, že jsem se ani nedostal k ději. Kromě rádoby vývojů postav je tu samozřejmě vražedná záhada, která je mi ale docela ukradená, ostatně jako samotná oběť.

Suma sumárum, Riverdale si zamilují milovníci (trochu zvláštní kombinace slov, ale budiž) teen seriálů, které se řídí klasickou šablonou jak postav, tak i děje. Tváří se to jako temné a lehce provokativní zkoumání života na maloměstě, já v tom ale vidím jen jakousi variaci na Pretty Little Liars plnou sexu, tajemství a špatných rozhodnutí.

+ většinu času to ubíhá svižně
+ Jughead působí nadějně
+ barevná a poutavá vizuální stránka
+ sem tam hudba

- valná většina postav
- jedno klišé střídá druhé
- překombinovaná milostná zápletka
- na můj vkus málo dospělé
- nijak to nevybočuje ze šablon
- nevyužitý potenciál

Moje hodnocení pilotu: 30 %
Esgalnor

No, podle popisu jsem čekal něco spíš mysteriózního. A nakonec je z toho… jednoduše CW.

Musím hned na začátek chválit audiovizuální stránku seriálu. Velmi příjemně se na to kouká, práce s kamerou je nanejvýš kvalitní. A hudba s výběrem písní je možná ještě lepší – zní to moderně, vše zapadá tam kam má, do scény se to hodí… Po technické stránce se pilotu nedá nic vytknout.

Zbytek seriálu je ale třičtvrtěhodinové klišé. Jde o klasický teen středoškolský seriál. Tváří se to jako něco víc, taky to vypadá a zní jako něco víc, ale hezký obraz ten fakt prostě neskryje. Jde o další variaci na to samé. Jasně, v pozadí se odehrává poměrně zajímavá zápletka ohledně smrti dvojčete, ta je ale upozaděna – místo toho tu máme spíš něco z Buffy, co se různorodosti postav týče, něco z Protivných sprostých holek, co se „té zlé“ týče, dále klasiku jako je milostný trojúhelník, vztah mezi náročnou matkou a dcerou, které dochází trpělivost, nebo nová holka na škole. A na to se pilot soustředí víc, než na tu zajímavou záhadu, kterou nám představí v úvodu – což zamrzí.

Naštěstí aspoň postavy, ačkoliv jsou velmi neoriginální, hrají neokoukané a poměrně schopné tváře. Jasně, klasika CW – „young & beautiful“ – tu je. Naštěstí tu většina herců není příliš prkenná (tedy až na tu učitelku hudby, ta je strašná). Postavám, i přes jejich neoriginalitu, se taky dá fandit. Plusem je, že i jméno jedné postavy je Hermiona :-D

Riverdale slušně zazdilo svůj potenciál. Technicky sice na prvotřídní úrovni, příběhově ale neoriginální, nezajímavé – nejzajímavější dějovou linii to zazdívá. Postavy i dějové linky jsou obrovské klišé. Jasně, možná to je protože komiks, podle kterého se to odehrává, byl vydán už v roce 1941, čili právě to mohlo být základ pro všechny tyto kýče. Pak ale nechápu, proč tvůrci nedali větší prostor záhadě, když si byli vědomi, že tímto už nikoho nepřekvapí. Herci nejsou špatní, postavy – ač klišoidní – jsou sympatické. A svým způsobem mě ty problémy a příběhy každé z nich baví. Holt jsem asi cílovka, ale funguje to, a ač je to stokrát viděné, zajímá mě, jak ty malicherné strasti budou pokračovat. Plus lehký cliffhanger a zajímavý vypravěč ten dojem ještě trochu vylepšují, avšak k sedmdesáti procentům to stále není dost – především kvůli potenciálu, jenž je v pilotu tristně nevyužitý, a bojím se, že tomu tak zůstane.

+ nadstandardní vizuál
+ kvalitní hudba
+ poměrně zvládnuté klišé
+ vypravěč

± herci (ta učitelka mi nesedne)

- pořád to je klišé, které jsme viděli stokrát
- nevyužitý potenciál (zápletka se záhadou)

Moje hodnocení pilotu: 60 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (právě čteš)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Squerago
před 142 týdny
No, tak po přečtených názorech už nemám chuť se na to podívat. Teen seriály mě...
Caroline115
před 140 týdny
Tak jsem se tomu dala druhou šanci a hned to bylo lepší....v prvním díle to...
ševča
před 98 týdny
Mně to připomíná něco mezi Veronicou Mars a Dawsonem. Archie je vyloženě jak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY