Facebook Twitter E-mail
4. února 2017

Novinka pod lupou: Powerless

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Powerless
Žánr: Komedie / Superhrdinský
Stanice: NBC
Premiéra: 2. 2. 2017
Vysílání: čtvrtek od 20:30
Předskokan: Superstore
Konkurence: Grey's Anatomy (Chirurgové) (ABC), The Great Indoors (CBS), Supernatural (Lovci duchů) (The CW), Masterchef Junior (Fox)
Tipovačka: Serialzone, HBO a Edna tipují prodloužení, CWzone, Gorilla a NextWeek tipují zrušení. Lid věří v prodloužení s převahou 54 % hlasů.

Kdo?

Tvůrci: Ben Queen
Herci: Vanessa Hudgens, Danny Pudi, Alan Tudyk, Christina Kirk, Ron Funches

O čem to je?

Na superhrdiny se každý dívá jak na svatý obrázek a má je rád, přece jen zachraňují celý svět. Trochu jiný názor ovšem mají obyvatelé města Charm City, které je jimi a superpadouchy dennodenně sužováno. Proto je tu společnost Wayne Security, která se (neúspěšně) specializuje na vynalézání výrobků, které proti jejich běsnění ochrání obyčejné smrtelníky. Tedy ne že by stejný cíl měl i šéf Wayne Security Van Wayne, ten touží po jediné věci – po kanceláři v Gothamu. Po dosažení svého cíle plánuje celé Wayne Security zavřít a všechny zaměstnance vyhodit. Tím se ale Emily Locke, která byla už od dětství učena, že pro velké věci rozhodně nepotřebuje nadpřirozené síly, nenechá zastrašit a o budoucnost svých kolegů a vlastně všech smrtelníků hodlá bojovat jako pravá superhrdinka bez superschopností.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Seriál se mi líbil. Bohužel čím délší čas uplynul od sledování, tím méně vřelá k němu jsem. Je to zhruba 24 hodin mezi sledováním a názorem a myslím, že hodnocení spadlo tak o 10 %. Vliv na tom má asi i Santa Clarita, na kterou jsem se koukala potom a naprosto mě uchvátila. Ale nenechte se mýlit, Powerless není špatný seriál.

Prostě jen na první pohled vypadá jinak, než jaký ve skutečnosti je. Moc se mi líbila úvodní scéna, od příběhu přes vtip až po vizuální stránku superhrdinského boje. Jakmile ale hrdinka dorazí do práce, už je to jako každá jiná komedie. Pořád má ale Powerless k dobru právě ten extra bod, kterým jsou superhrdinové. Nemůžeme to přirovnat k sitcomu z pracovního prostředí, protože je to něco víc. Příběhově mi to trošku připomíná Better Off Ted, kde taky byly různé šílené vynálezy.

Herecky mi seriál vyhovuje. Alan je tady asi v nejlepší roli, jakou jsem u něj kdy viděla. O sto procent někde jinde než u Con Mana nebo mně nesympatického Firefly. Sice je jeho šéf občas zralý na proplesknutí, ale skvěle plní svou úlohu – baví mě. Vanessa je taky fajn, nikdy jsem proti ní nic neměla a jsem ráda, že má hlavní roli, do které se vložila se ctí. Týj je v typickém složení – ženská, černoch, míšenec (+ Vanessa jako jejich bílá šéfka). Upřímně už mi to přijde pořád to samé dokolečka. Jasně, mají dobrou společnou dynamiku a každý občas vypustí z pusy dobrý vtip, ale není to nic, co bychom tu nikdy dřív neviděli.

Powerless měl před premiérou potenciál. Ve výsledku ale je už po pilotu zcela jasné, jak bude každá epizoda vypadat. I přes pěkný vizuál a sympatické postavy tu není nic nového a nic, proč bych se měl zařadit mezi mé srdcovky. Rozhodně se u něj ale pobavíte a svým humorem neurazí. Prostě lehký nadprůměr.

+ hrdinka a ředitel
+ úvodní scéna
+ pohodovka

- je jasné, že každý díl bude podle stejné šablony
- je to jiné, než čekáte, takové průměrnější

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Drunk_Queen

Musím říct, že na Powerless jsem se těšila dlouho. Nevím, jestli mě lákal netradiční pohled na svět superhrdinů nebo obsazení, každopádně ale můžu říct, že na Powerless jsem byla zvědavá. Takže, Den D je tu, jak se tedy Powerless povedlo?

Filmy, ve kterých máme nějaké ty superschopnosti, obvykle nebývají úplně sucharské a i tam se najde pár vtipných momentů, ale Powerless zachází ještě dál. Na rozdíl od nich je, když to vyjádřím zvláštně, tak nějak veselý a pozitivní (tenhle můj pohled ještě možná umocňuje lehce naivní hlavní hrdinka), když to řeknu hodně ošklivě, i docela barevný (ale nemyslím to zle).

Celý seriál je stejně jako jeho postavy lehce trhlý (i když ono když už si přečtete obsah, bude vám jasno), nenormálnost je na denním pořádku. Postavy jsou všechny tak nějak zvláštní, ale přesto dost sympatické, svým způsobem. Co se týče humoru, člověk se několikrát zasměje, ale to, že by smíchy spadnul z postele a z ní se smíchy dokutálel z prvního patra do přízemí, se říct nedá. Dobře, tohle připodobnění je hodně drastické a přehnané, ale nevadí. Co mě napadá jako shrnutí Powerless je slovo „milé“, tak nějak celý seriál vidím a myslím, že i to, jak jsem seriál prozatím komentovala, stavu „milé“ odpovídá.

Délka je pouhých dvacet minut, ale ač to u většiny seriálů bohatě stačí a občas by šlo ubrat, tady mám pocit, že minimálně pilotu by prodloužená stopáž neuškodila. Nenechte se mýlit, scény navazují a všechno dává smysl, ale když se člověk po dosledování zamyslí a čím delší čas od sledování ubíhá, nejde si nevšimnout, že Powerless je možná trochu moc zbrklé. Pracovat s časem umí až moc dobře, takže u závěrečných titulků člověk vyjekne překvapením, že jsme se vlastně ještě ani nedostali na start a už končíme.

Pokud má divák rád lehce trhlý humor, bláznovství, a milé seriály, proč Powerless nezkusit. Něco a pár minut navíc tomu chybí, ale zase to úžasně ubíhá.

+ sympatické obsazení a postavy
+ trhlost, milý humor
+ rychle to ubíhá
+ je to něco nového

- moc krátká stopáž
- něco tomu ještě chybí
- původní námět z pojišťovny zněl líp

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Pajky

Powerless je novinka, na kterou jsem se opravdu těšil. Hrdinové z komiksů jsou totiž už opravdu přemnožení a tak vítám něco, co si z nich bude dělat srandu.

Trailer se mi líbil a obsazení nemá chybu. Danny Pudi, Ron Funches a Alan Tudyk jsou perfektní a dokážou být opravdu vtipní. Navíc je všechny mám rád z předchozích rolí. Když se k nim přidá ještě Vanessa Hudgens, tak je i na co koukat. První epizoda utekla jako voda a já jsem se u ní skvěle bavil.

Bavil jsem se tak dobře, že jsem nenacházel ani žádné chyby. Jediné, co mi trochu vrtá hlavou, je, že nevím, jak dlouho může tahle zápletka vydržet. Za mě to ale zatím funguje a považuju to za nejlepší komediální novinku velké pětky.

+ perfektní obsazení
+ nechybí vtip
+ nechybí originalita

- nevím, jak dlouho to může vydržet

Moje hodnocení pilotu: 80 %
lukascoolarik

Na Powerless jsem se těšil už delší dobu. Nadějná premisa, lákavé herecké osazenstvo a jedna zábavná upoutávka za druhou… Tyto důvody mě přesvědčily o tom, že bude o co stát. Měl jsem pravdu? Ne tak docela.

Prvně chci zdůraznit, s jak skvělou premisou tvůrci přišli. Komedie ze světa DC komiksů, ve které stojí v záři reflektorů obyčejní lidé bez schopnosti, kteří musí čelit každodenním strastím takového života. Docela prosté, ale potenciálu se tam skrývá víc než dost. Bohužel se nepodařilo tento koncept zrealizovat příliš dobře, teda aspoň ne v prvním díle.

Pokud jde o herce, z mé strany naprostá spokojenost. Danny Pudi mi chyběl už od konce Community, Ron Funches září stejně skvěle jako v Undateable a Alan Tudyk svou roli zvládá taky kvalitně. Ani Vanessa Hudgens o moc nezaostává, ale její věčný úsměv a pozitivita, pokud jde o její postavu, seriál trošku shazují. Možná to není jen její vina, ale vše působí trochu moc uhlazeně a pohádkově.

Humor je pak nejproblémovější stránkou seriálu. Z upoutávek už bylo jasné, v jakém duchu vše bude, a zádrhel tkví v tom, že většina vtipů je na stejné bázi, což omrzí už během prvního dílu, a to není u komedie dobré znamení. Celkově jsem se příliš nezasmál. Možná je to i tím, jak jsou postavy napsané; v hercích to určitě nebude.

Suma sumárum, Powerless má na víc. Koukám, že se pod seriál podepsal Ben Queen, tvůrce A to Z, což mnohé vysvětluje, protože oba seriály sdílí totožné problémy. Vše je takové nemastné neslané, humor hapruje a s postavami to není o moc lepší. Dobrá premisa je základ, ale nestačí, pokud seriál uchopíte za špatný konec. Snad se Powerless ještě polepší.

+ nadějná premisa
+ herci
+ boží znělka

- humor
- je to moc sladké
- chybí tomu šťáva
- nenaplněný potenciál

Moje hodnocení pilotu: 60 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (právě čteš)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Drunk_Queen
Jako malá přešla od Krtečka a Jen počkej, zajíci! rovnou ke kriminálkám a Červenému trpaslíkovi. Zanechalo to jisté následky.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

spike
před 148 týdny
Nevím jak ostatním ale mě se první epizoda celkem líbila až na to, že bych tam...
Makronka
před 148 týdny
No, vidím pozitivní reakce, ale já Vanessu Hudgens prostě nesnesu a...
Koldik
před 147 týdny
na toto sa chystam uz davnejsie, a nazory su celkom prijatelne, tak uvidime ako...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY