Facebook Twitter E-mail
16. června 2012

Matt Bomer bude mít co dočinění s Victorem Websterem

Idol dívčích srdcí, Victor Webster, se sice poslední dobou objevoval na správné straně zákona jako policista v kanadském sci-fi seriálu Continuum, ve své další roli se ovšem s federály dostane do křížku. Zahostuje si totiž v 10. epizodě 4. řady seriálu od kabelovky USA, White Collar (Ve službách FBI). Jeho postava, Eric Dunham, není žádný beránek ale agresivní a jeden z nejlepších obchodníků na Wall Street, který disponuje „chováním Aleca Baldwina v Konkurentech a postavou mladého Sylvestera Stallonea.“

Odkazy na Stallonea mají svůj původ v jeho slavné postavě Rockyho, protože si Eric, vášnivý boxer, bude muset nasadit metaforické boxerské rukavice; FBI ho totiž bude podezírat ze zneužívání důvěrných informací.

Victora jste kromě Continuua mohli vidět také v Castleovi (ABC), Melrose Place (2009) (The CW), Charmed (The WB) a kanadském Mutantovi X.

4. série seriálu White Collar vypukne v úterý. 10. července.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

allyska
před 283 týdny
Na koho já budu koukat dřív, asi si to budu muset pustit dvakrát :D doufám, že...
Meimei
před 283 týdny
Tak to by byla ještě lepší zpráva :)
Frozen99
před 283 týdny
Na White Collar se chystám (ano ally, OPRAVDU! :D ) po dokoukání ještě pár...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY