Facebook Twitter E-mail
6. února 2017

Novinka pod lupou: Training Day

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Training Day
Žánr: Drama / Krimi
Stanice: CBS
Premiéra: 2. 2. 2017
Vysílání: čtvrtek, 22:00
Předskokan: Life in Pieces
Konkurence: How to Get Away with Murder (ABC) The Blacklist (NBC)
Tipovačka: CW Zone a HBO věří v prodloužení. Ostatní týmy včetně 53 % lidu jsou pro zrušení.

Kdo?

Tvůrci: Antoine Fuqua, Jerry Bruckheimer
Herci: Bill Paxton, Justin Cornwell, Katrina Law, Christina Vidal, Drew Van Acker, Lex Scott Davis, Julie Benz

O čem to je?

Příběh se odehrává patnáct let po událostech z předlohového filmu. Kyle Craig je vzorový policista, který se dostává ke speciální jednotce SIS, když se stane parťákem morálně pochybného detektiva Franka Roarkea. Jeho jednání mimo policejní pravidla a zatajování okolností totiž čím dál více přitahuje pozornost velitelů policie. Kyle na něj má dávat pozor, ale jak se ukáže, Frank s ním má společného více, než se na první pohled může zdát.

Trailer


A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Film jsem neviděla a ani ten jarní první trailer mě příliš neoslovil, takže jsem k pilotu přistupovala s nízkými očekáváními. To byl asi správný přístup, protože nakonec nemusím hodnotit zklamaně. Training Day je nelogická nudná šeď. Řekněme, že ten MacGyver je alespoň zábavný. Tohle je ale průměr od začátku do konce.

První polovina dílu je v podstatě o ničem, ani si z ní nic moc nezapamatujete. Potom se akce konečně začíná trošku rozjíždět a hlavní postavy začínají společně interaktovat. Bezkonkurenčně nejlepší je závěr, v němž se odhalí serializovaná dějová linka a další z mých vždy oblíbených záhad, kvůli které budu koukat i dál, protože mě vždycky zajímá, co se z toho vyklube.

Billa Paxtona bych ani nepoznala, role se k němu ale překvapivě hodí. Jeho kolega je o poznání méně výrazný, ale netvrdím, že jak si na něj po pár dílech zvyknete, tak vám nepřiroste k srdci. Po pilotu ale u mě jasně vévodí Frank. Zbytek týmu ani nezmiňuju, ta dlouhovlasá příšera a drsná ženská tam jsou vážně jen do počtu.

Vyvrcholení akce pilotu mě docela rozesmálo. Úplně jsem si vzpomněla na typické westernové přestřelky na divokém západě, které zde byly doslovně zrekonstruovány (opravdu je to nějaká westernová ulice). Docela vtipné bylo i to, jak na sebe dva nepřátelé v jedné scéně šli bez jakéhokoliv krytí a vystříleli si pomalu celý nábojník, než se klaďas do záporáka trefil. Jako ve většině jiných policejních seriálů, i zde se střílí jen tehdy, když se vám to hodí. Např. když na místo přijela třetí strana, mohli hned sejmout mladého poldu, protože mu stáli za zády, ale oni jen vystoupili z auta a namířili zbraně, pff.

Pokud máte rádi policejní akčňáky, tak asi Training Day vyzkoušejte. Ale myslím, že i v rámci žánru najdete v seriálovém světě podařenější kousky. Na druhou stranu to není ani žádný výrazný odpad, jen prostě nezanechá žádný dojem.

+ záhada se smrtí otce
+ Bill Paxton

- nelogické chování
- vedlejší postavy
- nic vyjímečného

Moje hodnocení pilotu: 50 %
Drunk_Queen

Jestli je Training Day podle nějaké předlohy, tak rovnou říkám, že já ji neviděla (tahle slova říkám často, já vím, pardon). Takže u této Novinky pod lupou jsem tu jako zástupce těch, pro které je tato novinka opravdu novinkou.

Z Training Day jeho původ (stanice CBS) křičí na míle daleko, už od první minuty máme v seriálu spoustu akce (neuběhne ani pět minut a už tu máme výbuch) a celou dobu nás provází buď ultramoderní hudba, nebo rockové klasiky. Hlavní duo tento podpis také nese. Jeden z hrdinů je ostřílený veterán, vysoce sarkastický, nemá štěstí v životě a je to „drsňák“, druhý až lehce naivně věří ve spravedlnost, je to nováček, dokonce má i rodinu. Nechce se mi ani počítat, kolikrát jsem tento vzorec už viděla.

Je to lehce přes tři hodiny, co jsem pilot Training Day viděla, a upřímně musím přiznat, že už vůbec netuším, jaký případ duo řešilo (nebo jestli vůbec nějaký), takže tento bod vynechám, i když pochybuji, že je dobré znamení, že už tak krátce po odsledování se mi něco tak důležitého vypařilo z hlavy.

Celkovou atmosféru pilotu ale ještě v úvahu vzít dokážu. Jak už jsem říkala, měla jsem čas si své hodnocení trochu promyslet. A čím více času od odsledování uběhlo, tím víc mě jako slovo, které by mělo vystihnout seriál, napadá „sterilní“. Dokonale zvládnuté, přesto nudné, až lehce robotické, naprosto bez emocí.

Tak nějak Training Day vidím. Když se to vezme kolem a kolem, vážně nic špatného na seriálu není, opět tu máme potěšení pro oko v podobě hi-tech věciček (a létajících titulků překládajících cizí řeč), ale tento seriál je prostě něčím, co diváku nepřiroste k srdci. Nedokážu si představit, že někdo při zrušení udělá něco víc, než jen pokrčí rameny. Pokud bych měla Training Day k něčemu přirovnat, tak možná k toustovači. Když se rozbije, tak se člověk asi nerozbrečí… ale prostě přejde k jinému. Akorát že od Training Day můžete přejít k jinému rovnou, bez zkoušení tohoto. Jinému seriálu, ne toustovači. Nebo jak chcete.

+ pěkně graficky zpracované titulky
+ epizoda dobře natočená, spousta akce

- seriál člověku nepřiroste k srdci
- velmi rychle se vypaří z hlavy
- vše je velmi strojené

Moje hodnocení pilotu: 40 %
Esgalnor

Vizuálně velmi podmanivý kousek s překvapivě originální atmosférou, která se v amerických seriálech tak často nevidí. Spousta větších a menších chyb ale seriál zbavuje vyšších ambicí, kdy nakonec může pomýšlet maximálně na relaxační jednohubku. A to zamrzí.

Už na začátku mě seriál zaujal svou stylizací do žluté, kdy často připomíná spíš postapokalyptické snímky, jejich atmosféru, což je velmi zajímavou inovací v žánru. Hudba není tak výrazná a já ji neregistroval tolik jako vizuál, každopádně když se objevila, zněla překvapivě kvalitně a filmově. Technicky jde o vysoký nadprůměr a velké překvapení…

A myslím, že i nápad tam někde byl. Dobrý nápad. Někde v centru toho všeho stojí dobrý zajímavý nápad, z nějž by dobrý režisér a/nebo scénárista, dokázali vytřískat až revoluční kriminálku. Možná byl ale ten nápad jen původní film a žádný originální se vlastně neobjevil (nemůžu to posoudit, film jsem neviděl). Každopádně na to všechno je nabalena přílišná spousta vaty. Je tu až moc dějových linek, které se objeví, pak zas vyšumí do ztracena, aby se po jedné objevily hned další tři. A i když je hlavní dějová linie jasně daná, zbytek způsobuje, že epizoda působí tak jaksi nedokončeně, neuceleně, nepůsobí to nijak celistvě. Spíš mě to mátlo. Právě v důsledku množství zbytečných vedlejších linií se ta hlavní zdá být jaksi příliš urychlená a spousta věcí nedovysvětlená.

Postavy totiž jednají dost nelogicky, celé se to snaží tvářit sice strašně chytře, ale velká spousta situací prostě nedává smysl, nebo působí povrchně, jen aby se řeklo, že tam něco je. Často je vidět, jak stylově se to snaží působit, ale ve většině situací jde jen o kalkul bez nějaké jiskry, náboje, povrchnost bez většího smyslu. Potenciál tu byl, a velký, scénář ho ale zcela zazdil.

Herecké výkony jsou pak podobně mizerné – buď se představitelé do rolí vůbec nevžívají a působí, jako by je celé natáčení spíš štvalo, nebo naopak přehrávají. Nedokážu určit, co je otravnější a horší. Nevšiml jsem si jediného, alespoň průměrného člena týmu. Záporák má poměrně charisma, na kvalitní herecký projev to ale nestačí…

Suma sumárum mě mrzí, že Training Day skončil tak, jak skončil, protože je zcela jasně vidět, že šance na něco mnohem kvalitnějšího a lepšího tu byla. Technická stránka je toho důkazem, audiovizuálně jde o jedno z nejzajímavějších krimi seriálových děl poslední doby. Celý scénář ale veškerou snahu pohřbívá a to se pak těžko hraje, herecké výkony jsou z toho holt mizerné. Jako jednohubka na výplň času je to ale ideální.

+ nepříliš často vídaná atmosféra
+ obraz, barevná stylizace, kamera a hudba

- velké množství vedlejších linek
- mizerný scénář
- herci

Moje hodnocení pilotu: 50 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (právě čteš)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

štelér
před 147 týdny
Proč,když se něco povede,viz. film se musí najít někdo,kdo i po letech...
Dawemandude
před 147 týdny
Pilot stačil, naprosto mě to nezaujalo.
Koldik
před 143 týdny
Film bol fajn, pilot tu vyzera tiez fajn, pozriem pilot a uvidim

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY