Facebook Twitter E-mail
25. února 2017

Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: The Blacklist: Redemption
Žánr: Drama / Akční / Špionážní
Stanice: NBC
Premiéra: 23. 2. 2017
Vysílání: čtvrtek v 22:00
Předskokan: Chicago Med
Konkurence: How to Get Away with Murder / The Catch (ABC), Training Day (CBS)
Tipovačka: Všechny týmy kromě neXtWeek tipují prodloužení. V prodloužení věří také lid s převahou 77 % tipujících.

Kdo?

Tvůrce: John Eisendrath, Jon Bokenkamp
Herci: Famke Janssen, Ryan Eggold, Tawny Cypress, Edi Gathegi, Adrian Martinez

Ve zkratce

Grey Matters je tajná organizace, která se pouští do akcí, na něž je i americká vláda krátká. Vede ji inteligentní a mazaná Susan Hargraveová, která má pod sebou tým těch nejlepších z nejlepších. K týmu se nově přidává Tom Keen, kterému Red prozradil, že Susan je jeho matkou a že nejde o jediné tajemství, které ve spojení s ním zná. Tom však v zájmu sebe i Susan tento fakt zamlčí a během různých misí se zároveň snaží zjistit něco více o svém původu.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

gabik.029

Na Redemption jsem se jako divák Blacklistu těšila. Tom je mou oblíbenou postavou, takže jsem moc ráda, že dostal takový prostor, jelikož v Blacklistu ho odsunuli spíše na pozadí. Jeho dějová linka plná komplikovaných rodinných vztahů mě velmi zaujala a těším se, co nás čeká v nadcházejících epizodách.

Pilotní epizoda pro mě byla do jisté míry menším zklamáním, čekala jsem silnější úvod, ale na druhou stranu ze mě mluví zkušenost s Blacklistem (jeho počátky), takže úplně objektivníma očima jde v rámci pilotu o nadprůměr. V samotném případu nastaly zvraty, nebylo to jednotvárné, i když byl konec předvídatelný. Jinak se mi moc líbil únos v bazénu, vážně originální nápad.

Na druhou stranu seriál nenabízí nic nového a převratného, všechny elementy už jsme někde viděli, i když ne třeba pohromadě. Mně osobně nejvíce zajímá, jestli je Scotty skutečně tak zákeřná a vypočítavá (Toma před ní varoval i Reddington) a jak zareaguje, až se dozví pravdu o Tomovi (protože dřív nebo později se to dozví určitě).

Zároveň jsem ráda, že se koncept Redemption podobá Blacklistu a tvůrci se nerozhodli pro žádné velké změny. Jedná se skutečně o propojený spin-off, ne o žádnou samostatnou jednotku. Jen je škoda, že ti, kteří Blacklist nesledují, nemají všechny informace. Postavy zmiňují události, které se v seriálu v minulosti staly, takže je mají diváci před očima. Nic se nestane, když to někdo neviděl, protože je řečeno, CO se stalo, ale nedivák je o ten prožitek ochuzen.

+ podoba s Blacklistem
+ rodinné vztahy
+ Tom má vlastní dějovou linku
+ postava Scotty

- nenabízí nic nového
- kdo neviděl Blacklist, nezná historii některých postav

Moje hodnocení pilotu: 70 %
ragelly

Je trošku zvláštní začínat názor tím, že naše recenze píšeme už tak dlouho, že jsem z původního seriálu viděla právě pouze pilot, který jsme ještě s Fruikem hodnotili v předchůdci NPL, v článcích Hej, SerialZoňáci. Každopádně je to tak, Blacklist mám za sebou a pamatuju si, jak jsem z pilotu byla nadšená. Proto jsem se na Redemption těšila, doufala jsem, že to bude podobná hitparáda. Bohužel, po zhlédnutí přichází chladná sprcha.

Hlavní postavu už si skoro nepamatuju, takže v podstatě jako bych ji ani neznala. Ale tady mi přišel takový mdlý. Šeď a nuda. Asi je to těma štěněčíma očima, vypadal pořád jako v polospánku, vůbec se mi do tak akčního seriálu nehodí. Kdyby hrál postavu jiný herec, asi bych to vnímala jinak. Ale takhle z toho opravdu nemám moc dobrý pocit. Jeho kolegyně (ze spoilerů se ke mně doneslo, že to je jeho matka, wtf) je charismatičtější, té hlavní role o dost lépe sedne. Každopádně jejich příbuzenský vztah mě donutil trošku vyvalit oči při jejich odvážné scéně při tanci, kdy se jeho ruka vezla podezřele hodně vysoko na její stehno…

Akce tady bylo dost, ve chvíli, kdy ženské jen tak po pár minutách z břicha vytáhli výbušninu, jako by o nic nešlo, jsem se musela smát. To jako vážně? Takhle nerealistický nebyl ani MacGyver. Očividně při sledování nesmíte vůbec přemýšlet, abyste se bavili. OK, když odmyslím podobné nesrovnalosti, tak to šlo. Celá epizoda utekla rychle, pochopila jsem postavy i jejich motivace bez znalosti původního seriálu (až na ten detail ohledně vztahu hrdinů, to bych z pilotu nepoznala) a o akci taky nebyla nouze. Bohužel v dnešní velké konkurenci se na tento seriál hodně rychle zapomene, protože existuje spousta lepších i zábavnějších kousků.

Budu koukat dál? Asi si to ve watchlistu nechám a uvidíme, jestli se k tomu do smrti dostanu.

+ akce
+ rychlý spád
+ hlavní hrdinka
+ serializovaná mise hrdiny

- mimo realitu
- hlavní hrdina

Moje hodnocení pilotu: 50 %
Drunk_Queen

The Blacklist: Redemption má o pozornost už předem postaráno. Je to spin-off The Blacklist, objevuje se v něm několik herců z The Blacklist a hlavně – v názvu má The Blacklist.

Je otázkou, jestli je to dobře nebo špatně, protože ano, Redemption má sice postaráno o diváky, protože lidé budou zvědaví, ale zase se seriál nevyhne porovnání, u kterého je otázkou, jestli dokáže obstát.

Redemption totiž v porovnání s Černou listinou chybí něco velmi zásadního. Nějaký tahoun, který nakráčí na scénu a hnedle je jasné, že je seriál téměř celý jeho. James Spader a jeho Raymond ‚Red‘ Reddington se této role ujali na výbornou, ale Redemption něco takového chybí.

Postava Toma Keena totiž už ani v původním The Blacklist nebyla nejsilnějším článkem a ani „zbavení se konkurence“ tento dojem tolik nezlepšuje. Tím ovšem nechci říct, že by byl nějak špatný, to vůbec. Jen to, že se, stejně jako zbytek postav, drží v průměrné rovině.

Když ovšem opustíme porovnávání, na Redemption je velmi hezký pohled. Je využívána spousta technologických hračiček, ať už v ději, nebo na seriálu, takže dostáváme spoustu futuristických vynálezů, obraz rozdělený na x částí… Vypadá to pěkně.

Co se týče případů, vypadá to na schéma případ týdne, ale pokud se případy budou i dál držet na slušné úrovni, ničemu to nevadí. Zlepšit by se měl seriál na poli zvoleného soundtracku, protože alespoň mně přišla v pilotu jeho většina jako absolutně nehodící se, ale jinak je seriál nejspíš v pořádku.

Oproti svému staršímu bratru je Redemption slabší nejspíš ve všech ohledech, ale i tak tu funguje ta ohraná fráze, že to není vůbec špatné, protože není.

+ kamera a způsob natočení
+ technologické výdobytky
+ celkem slušný případ
- na Blacklist prostě nemá
- soundtrack

Moje hodnocení pilotu: 60 %
lukascoolarik

The Blacklist: Redemption je jeden z těch seriálů, na které se těšíte a zároveň máte strach z toho, že to bude totální propadák. Po úvodním díle stále nevím, co se z toho nakonec vyklube, ale aspoň mám trochu víc jasno.

Redemption není v lehké pozici; jeho předchůdce stagnuje a tento spin-off si tak z toho mála, co původní Blacklist ještě sleduje, musí udržet maximum diváků, aby vůbec přežil. Čísla ale nejsou pro tuto recenzi důležitá, takže přejdu k jiným věcem, kvůli kterým Redemption může strádat.

Absence brilantního Jamese Spadera je sice očekávaná, ale i přesto lehce zamrzí. Naštěstí má Redemption relativně slušné osazenstvo, akorát ten Edi Gathegi by mohl dostat trochu víc prostoru. Pilotní epizoda je velmi uspěchaná, protože se co nejdříve snaží nastolit klasické schéma kriminálek s případem týdne. To by mohlo být velmi zrádné, pokud scenáristé nemají připravenou sadu zajímavých a zábavných misí, které diváka přesvědčí o tom, že stojí za to se na ně dívat, i když se hlavního děje vlastně netýkají.

Hlavní zápletka ujde a záhadu svého předchůdce kopíruje jen velmi okrajově. Pokud jde o styl, Redemption se prezentuje jako špionážní thriller, takže je o pár procent zajímavější sledovat tohle, než tu šeď, kterou poslední dobou předvádí Blacklist. Tom i Susan jsou stejně dobří jako dřív, Dumont mile překvapil, akorát ta Nez toho moc nepřináší.

Suma sumárum, The Blacklist: Redemption je poměrně příjemnou povinností fanoušků původního seriálu, která zabije těch pár týdnů čekání na Spaderův návrat. Pro neznalce Blacklistu to asi nebude nic moc zvláštního, ale pár prvků asi za to sledování stojí.

+ herecké osazenstvo
+ snaha odlišit se od Blacklistu
+ zajímavá konspirační zápletka

- případ mohl být trošku lepší
- začátek působí příliš uspěchaně
- neznalce Blacklistu to asi moc nezaujme

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Seraphine313

První řada Blacklistu byla úžasná. Druhou řadu jsem nějak přežil, ale kouzlo Jamese Spadera tak nějak vyprchalo. Jen díky slušnému závěru nešlo o propadák. Třetí řadu jsem, no… přežil. Čtvrtou si preventivně schovávám na časy, kdy nebude co sledovat. Jak do toho zapadá The Blacklist: Redemption? Přichází v době, kdy je na nějaký spin-off už pozdě, strašně pozdě.

Přitom ze strany tvůrců jde cítit, že chtějí poždímat značku, dokud jim stanice seriál nezruší a za každou cenu mít svou druhou šanci. Proto pro seriál byla vybraná v podstatě nezajímavá hlavní postava, která okopírovala Spaderův herecký styl a tím už způlky poslala potenciál spin-offu do kytek.

The Blacklist: Redemption nelze ale upřít, že má spád. Je natočený spíš ve stylu 24, Hustle nebo Leverage. A nesnažte si zapamatovat jednotlivé postavy – děj je tak rychlý, že si akorát zapamatujete jejich přezdívky – Tlustý Úchylák, Černoška, co je tam jen do počtu, Černoch, co se mezitím někde ztratí, Tom a Matka.

Suma sumárum, nejde o nikterak originální seriál. Je sice koukatelný, ale Blacklistu samotnému nic nepřináší. Je to takové NCIS vůči JAGovi nebo Legendy vůči Flashovi. Sesbíraly se lehce zajímavější postavy z Blacklistu (ale zas ne tolik, aby to neubíralo lesk původnímu seriálu), s kterými si tvůrci nevěděli rady a zmixovalo se to do něčeho, co s Blacklistem takřka nesouvisí a pravděpodobně by si to svým stylem našlo diváky třeba na CBS.

+ pokud jste dostatečně creepy, ajťák se vám bude líbit

- pokud nejste dostatečně creepy, na seriálu nenajdete moc zajímavého

Moje hodnocení pilotu: 60 %

Plánujete dát šanci seriálu The Blacklist: Redemption? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (právě čteš)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

milosh
před 145 týdny
Jenom osm dílů? Tak to je příjemné překvapení, čekal jsem, že to potáhnou na...
lukascoolarik
před 145 týdny
Jo, objednali tolik dílů, aby se to přesně vešlo do té pauzy, než se vrátí...
singularita
před 140 týdny
Díky za lupu. S Blacklistem to vidím stejně jako Seraphine. Moc pěkné...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY